Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.581Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.581 (2)
539.581EAN 4041248602324

Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.581

Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.581. Tinka 88 modeliams (FORD, FORD ASIA & OCEANIA, FORD AUSTRALIA +4). Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
40 mm
Išorinis skersmuo [mm]
55 mm
aukštis [mm]
10.2 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
A/BS
susukimo tipas
kintama sąsūka
Kategorija
Veleno sandariklis, diferencialas
MPN
539.581
SKU
0010-539.581
GTIN / EAN
4041248602324
Komplektacija
1x Veleno sandariklis, diferencialas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1805715. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Seal; O 55MM; Before Ordering Please Refer To TSB 58/2011; RH; (EcoSport 2013- 1.0L EcoBoost 120PS/125PS OR EcoSport 2013- 1.0L GTDi EcoBoost 140PS) — 3 Powertrain — 30703 Powertrain.Manual Transmission › 3070325E Manual Transaxle Diff. Components; 5 Speed Manual Transaxle; Transit/Tourneo Courier 2014-; Fiesta 2008-2012; B-MAX 2012-; C-Max 2010-2015; EcoSport 2013-; Fiesta 2012-; Figo 2015-  /  KA+ 2016-; C-MAX/Grand C-MAX 2015-
3 Powertrain · 30703 Powertrain.Manual Transmission › 3070325E Manual Transaxle Diff. Components; 5 Speed Manual Transaxle; Transit/Tourneo Courier 2014-; Fiesta 2008-2012; B-MAX 2012-; C-Max 2010-2015; EcoSport 2013-; Fiesta 2012-; Figo 2015- / KA+ 2016-; C-MAX/Grand C-MAX 2015-Pozicija 7052

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 12 numerių Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 8,99 €.

Visi: Veleno sandariklis, diferencialas
12 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD ASIA & OCEANIA, FORD AUSTRALIA +4, 88 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
FORD69 modeliai
FORD B-MAX (JK)1.0 EcoBoost, 1.4, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi, 1.6 Ti2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.0 EcoBoost, 1.4, 1.5 TDCi, 1.6 TDCi, 1.6 Ti2012–
FORD BANTAM I Pickup1300, 14001982–1994
FORD BANTAM III Pickup1.4 TDCi, 1.8 TDdi2002–2012
FORD C-MAX (DM2)1.6, 1.6 TDCi, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2007–2010
FORD C-MAX II Van1.0 EcoBoost, 1.5 EcoBoost, 1.5 TDCi, 1.5 TDCi ECOnetic, 1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0 TDCi2010–2019
FORDdar 63 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
FORD COURIER Pickup1.3, 1.4, 1.6, 1.8 D1988–2013
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)1.6 16V1998–2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)1.6 16V1999–2000
FORD ESCORT Coupe1.81995–2002
FORD ESCORT III (GAA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D, 1.6 RS Turbo, 1.6 XR3i, RS 1600i1980–1986
FORD ESCORT III Convertible (ALD)1.3, 1.6, 1.6 i1983–1989
FORD ESCORT III Express (AVA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D1981–1986
FORD ESCORT III Turnier (AWA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D1980–1985
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.1, 1.3, 1.3 (GAF), 1.4, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 XR3i, 1.8 D1983–1994
FORD ESCORT IV Convertible (ALF)1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 XR3i1986–1992
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.1, 1.3, 1.4 i, 1.6, 1.6 D, 1.8 D1986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.1, 1.3, 1.4, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.8 D1985–1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 XR3i 16V 4x4, RS Cosworth 4x41990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.4, 1.6, 1.6 16V XR3i, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i1990–1995
FORD ESCORT V Express (AVF)1.3, 1.4, 1.8 D1990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V, 1.8 D, 1.8 i 16V, 1.8 TD1993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 i 16V, 1.8 TD1990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.3, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V, 1.8, 1.8 16V, 1.8 16V (EDA, EHC), 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D, RS Cosworth 4x41995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.6 16V XR3i, 1.8 16V XR3i, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1994–2000
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.3, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.3, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.3, 1.6 16V, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1995–2002
FORD FIESTA Box Body/MPV (F3L, F5L)1.3, 1.8 D1989–1996
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5, J3)1.3, 1.4 i, 1.8 D, 1.8 DI1996–
FORD FIESTA Hatchback Van (FVD)1.0, 1.1, 1.4, 1.6 D, 1.8 D (FVJ)1983–1995
FORD FIESTA Hatchback Van (JV)1.4, D 1.8, TD 1.81998–2003
FORD FIESTA Hatchback Van (WFVT)1.0 (WFVT), 1.1 (WFVT)1976–1986
FORD FIESTA I (GFBT)0.9, 1.1, 1.1 (WFBT), 1.3, 1.6 XR21976–1983
FORD FIESTA II (FBD)1.0 (FBD), 1.1 (FBD), 1.3, 1.3 (FBD), 1.4 (FBD), 1.6 D (FBD), 1.6 XR2 (FBD)1983–1989
FORD FIESTA III (GFJ)1.1, 1.3, 1.3 Cat, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.6 Turbo (FBJT), 1.6 XR2i, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 XR2i 16V1989–1997
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.25 i 16V, 1.3 i, 1.4 i 16V, 1.6, 1.6 16V Sport, 1.8 D, 1.8 DI1995–2006
FORD FIESTA Saloon1.4 TDCi, 1.62000–2014
FORD FIESTA V (JH, JD)1.25 16V, 1.3, 1.3 ROCAM, 1.4 16V, 1.4 TDCi, 1.6 16V, 1.6 TDCi, ST1502001–2014
FORD FIESTA V Van1.3, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi2002–2010
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.4 TDCi, 1.62008–
FORD FIESTA VI Van1.4 TDCi2008–2017
FORD FIGO I (JDJ)1.4, 1.4 TDCi2010–2016
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 TDCi2003–2007
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.6 GLX 8V Flex, 1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 1.8 DI / TDDi, 1.8 TDCi, 1.8 Turbo DI / TDDi, 2.0, 2.0 16V, 2.3, RS, ST1701998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.4, 1.6, 1.8, 1.8 TDCi, 1.8 TDDi1998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 8V, 1.6 GLX 8V Flex, 1.8 16V, 1.8 TDCi, 1.8 Turbo DI / TDDi, 2.0, 2.0 16V1999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V, 1.8 BiFuel, 1.8 DI / TDDi, 1.8 TDCi, 1.8 Turbo DI / TDDi, 2.0, 2.0 16V, 2.3, ST1701999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.4, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2004–2013
FORD FOCUS II Convertible1.6, 2.0, 2.0 TDCi2006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.4, 1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti-VCT, 1.8 Flexifuel, 2.0 TDCi2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.62005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2004–2012
FORD FUSION (JU)1.25, 1.3, 1.4, 1.4 TDCi, 1.6, 1.6 TDCi2002–2012
FORD GRAND C-MAX Van1.0 EcoBoost2010–2019
FORD IKON II1.3, 1.8 D1999–2011
FORD IKON II Saloon1.4, 1.4 TDCi, 1.62007–2016
FORD KA (RB)1.3 i, 1.3 i ROCAM1996–2008
FORD KA Van (RB)1.3, 1.3 i2002–2005
FORD LASER Hatchback1.4, 1.61986–1996
FORD METEOR Saloon (KC, KE)1.4, 1.61986–1996
FORD MONDEO I (GBP)1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Saloon (GBP)2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP)1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD ORION I (AFD)1.3, 1.6, 1.6 D, 1.6 i1983–1986
FORD ORION II (AFF)1.3, 1.4, 1.4 Cat, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 i Cat, 1.8 D1985–1990
FORD ORION III (GAL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 D, 1.8 i 16V, 1.8 TD1990–1996
FORD PUMA (EC)1.4 16V, 1.6 16V, 1.7 16V, Racing ST 1601997–2002
FORD STREET KA (RL2)1.62003–2005
FORD ASIA & OCEANIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA FIESTA Saloon1.4, 1.4 TDCi, 1.62005–
FORD ASIA & OCEANIA FIGO I1.4 TDCi, 1.62010–2015
FORD ASIA & OCEANIA I-MAX MPV2.02007–2011
FORD ASIA & OCEANIA IKON (L)1.4 Duratorq TDCi, 1.6 16V1999–
FORD AUSTRALIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)1.6 i, 2.0 i XR42004–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LS)2.0 i2005–2007
FORD AUSTRALIA KA Hatchback (TA, TB)1.31999–2003
FORD USA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ECOSPORT1.4 D, 2.0, 2.0 Flex, 2.0 XLT, 2.0 XLT 4x42002–
FORD USA ESCAPE2.0, 2.0 4x42001–2013
FORD USA ESCORT Estate1.6, 1.6 i1981–2002
FORD USA ESCORT Hatchback1.61981–1990
FORD USA ESCORT Saloon1.6 i1996–2002
FORD USA EXP Hatchback1.61981–1986
FORD USA FOCUS2.01999–2007
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 III (JASM, JBSM)1.8 TD1996–2003
MERCURY3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY LN7 Hatchback1.61981–1983
MERCURY LYNX Estate1.61980–1987
MERCURY LYNX Hatchback1.61980–1987
MORGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.581
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.8, 2.01968–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos