Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 560.715
560.715EAN 4041248123775

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 560.715

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 560.715. Tinka 89 modeliams (DODGE, EFFEDI, FORD AFRICA +9). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

3,99 € Sutaupykite 2,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 1 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Tarpiklis, svirties dangtis
MPN
560.715
SKU
0010-560.715
GTIN / EAN
4041248123775
Komplektacija
1x Tarpiklis, svirties dangtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 10 numerių

Visi: Tarpiklis, svirties dangtis
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AJUSA 00576500
  • AJUSA 56013700
  • FEDERAL MOGUL CP 75013
  • GLASER 53225
  • GOETZE 50-026795-00
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1230503
  • MEC-DIESEL 920720
  • PAYEN LV 647
  • PAYEN LV647
  • VICTOR REINZ 70-52246-00

Tinkami automobiliai. DODGE, EFFEDI, FORD AFRICA +9, 89 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
DODGE5 modeliai
DODGE H100 Bus2.5 D2009–
DODGE H100 Platform/Chassis2.5 D2007–
DODGE H100 Van2.5 D2007–
DODGE POWER RAM 50 Standard Cab Pickup2.3 D 4WD1982–1986
DODGE RAM 50 Standard Cab Pickup2.3 D, 2.3 D 4WD1977–1986
EFFEDI1 modelis
EFFEDI GASOLONE Platform/Chassis2.5 TDiC (TSHT35)1997–
FORD AFRICA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
FORD AFRICA TRITON Van2.5 D, 2.5 TD1986–1999
GALLOPER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
GALLOPER GALLOPER2.5 TD (KNE1CP), 2.5 TD intercooler (KNE1CP, KPE1CP)1997–2003
HINDUSTAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
HINDUSTAN LANCER2.0 D2002–
HYUNDAI16 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI GALLOPER I2.5 TD, 2.5 TD intercooler1991–1998
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01)2.5 TCi D, 2.5 TD, 2.5 TD intercooler, 2.5 TDCI All-wheel Drive (KPE1CP), 2.6 TD All-wheel Drive, LPI All-wheel Drive1997–2003
HYUNDAI GRACE Bus2.5 D, 2.5 TD, 2.6 D1993–2004
HYUNDAI H-1 / STAREX Bus (A1)2.5 D, 2.5 LPI, 2.5 TCi, 2.5 TD, 2.5 TD 4WD, 2.6 LPI, 2.6 TDiC1997–
HYUNDAI H-1 Cargo (TQ)2.5 TDCi2007–
HYUNDAI H-1 Platform/Chassis2.5 D, LPI2000–2006
HYUNDAI H-1 Travel (TQ)2.5 TDCi2007–
HYUNDAI H-1 Van (A1)2.5 D, 2.5 TD, 2.6 CRDi1997–2008
HYUNDAI H100 Bus (P)2.5 D, 2.5 LPI, 2.5 TD, 2.6 D, 2.6 LPI1993–2004
HYUNDAI H100 Platform/Chassis2.5 D, 2.6 TD1993–2004
HYUNDAI H100 Platform/Chassis (HR)2.5 TCi, 2.5 TD, 2.6 D2004–
HYUNDAI H100 Van2.5 D, 2.5 TDiC, 2.6 D, 2.6 TD1993–2007
HYUNDAI PORTER Bus2.5 TD1994–2004
HYUNDAI PORTER Platform/Chassis2.5 D, 2.5 TD, 2.6 TD1994–
HYUNDAI PORTER Van2.5 TCi, 2.5 TD, 2.6 TD1994–
HYUNDAI TERRACAN (HP)2.5 D, 2.5 TD, 2.5 TD 4WD2001–2008
HYUNDAI (HUATAI)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI (HUATAI) TERRACAN2.5 TD, 2.5 TD 4WD2003–2012
INOKOM1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
INOKOM LORIMAS Platform/Chassis (AU26)2.6 D2000–
JAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
JAC REFINE M5 I2.5 D2002–
KIA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
KIA BONGO Bus2.4 TDCi2003–
KIA BONGO Platform/Chassis (PU)2.4 TDCi2003–
KIA BONGO Van2.5 TDCi2003–
KIA K2500 Platform/Chassis (SD)2.5 D2001–
KIA PREGIO Bus2.5 D1995–2010
KIA PREGIO Van (TB)2.5 TCi D1997–
MITSUBISHI51 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI COLT II (C1A)1.8 GL Diesel (C14A)1982–1988
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.8 Diesel GLX (C54A)1986–1992
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR2.5, 2.5 (PD5W)1994–2007
MITSUBISHI FREECA2.5 (VB5W), 2.5 D1998–
MITSUBISHI GALANT IV (A16)2.3 Turbo-D (A167)1980–1984
MITSUBISHI GALANT IV Station Wagon (A16V)2.3 Turbo-D (A167V)1980–1984
MITSUBISHI GALANT V (E1A)1.8 Turbo-D (E14A)1983–1990
MITSUBISHI GALANT VI (E3A)1.8 Turbo-D (E34A)1988–1992
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3A)1.8 D (E34A), 1.8 Turbo-D (E34A)1987–1993
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)2.0 GLSTD (E57A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)2.0 GLSTD (E57A)1992–1998
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)2.0 TDI (EA6A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.0 TDI (EA6W)1996–2003
MITSUBISHI GALLOPER (JK-01)2.5 TD, 2.5 TD intercooler1998–2003
MITSUBISHI L 300 / DELICA II Bus (L03P/G, L02P)2.3 D (L038P)1980–1987
MITSUBISHI L 300 / DELICA II Platform/Chassis (L03P)2.5 (L039P), 2.5 D (L039P)1980–
MITSUBISHI L 300 / DELICA II Van (L03P)2.3 D (L038P, L068P)1980–1987
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0W, P1W, P2W, P3W)2.5 D (P05W, P15W, P25W), 2.5 D (P05W, P15W), 2.5 TD, 2.5 TD (P05W), 2.5 TD 4WD (P25W, P35W)1986–
MITSUBISHI L 300 III Platform/Chassis (P1T)2.5 TD (P15T)1994–
MITSUBISHI L 300 III Van (P0V, P1V, P2V)2.5 D (P05V, P05W, P15V), 2.5 D (P05V, P15V), 2.5 TD, 2.5 TD 4WD (P25V)1986–2013
MITSUBISHI L2002.3 D, 2.3 D 4WD1978–1986
MITSUBISHI L200 (K3T, K2T, K1T, K0T)2.5 D (K14T), 2.5 D 4WD (K24T), 2.5 TD (K14T), 2.5 TD 4WD (K34T)1983–1999
MITSUBISHI L200 (K7T, K6T, K5T)2.5 D (K64T), 2.5 D 4WD, 2.5 DI-D 4x4 (K74T, K34T), 2.5 DI-D 4x4 (K74T), 2.5 TD, 2.5 TD (K64T), 2.5 TD 4WD, 2.5 TD 4WD (K74T), 2.5 TDiC1996–2011
MITSUBISHI L200 / TRITON (KAT, KBT)2.5 D (KA4T)2004–2018
MITSUBISHI L200 Platform/Chassis (K3T, K0T, K1T, K2T)2.5 4WD, 2.5 D (K14T), 2.5 D 4WD (K24T), 2.5 TD (K14T)1986–1996
MITSUBISHI L400 Bus (PDW, PCW, PAV, PBV, PAW)2.5 TD (PA5V/W, PB5V), 2.5 TD 4WD (PD5V/W), 2500 TD (PA5W)1994–2007
MITSUBISHI L400 Van (PDW, PCW, PBV, PAW, PAV)2500 TD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V), 2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)1994–2007
MITSUBISHI LANCER III (C1A, C6A)1.8 Diesel (C14AS)1983–1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1V, C3V)1.8 D (C14V), 1.8 D 4WD (C34W)1985–1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.8 GLX Diesel (C64A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.8 D (C64A), 2.0 D (C67A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)2.0 Diesel (CB8A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)2.0 D (CB8W), 2.0 D 4WD (CD8W)1992–2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)2.0 D1995–2003
MITSUBISHI MIRAGE II Hatchback (C10)1.8 D (C14V)1983–1988
MITSUBISHI MIRAGE III Saloon (C5 - C8)1.8 D (C64A), 1.8 D 4WD (C74A)1988–1992
MITSUBISHI MIRAGE IV Saloon1.8 TD (CB7A), 1.8 TD 4WD (CD7A), 2.0 GD (CB8A), 2.0 TD (CB8A), 2.0 TD 4WD (CD8A)1991–1995
MITSUBISHI MIRAGE V Hatchback (CJA)2.0 D (CJ8A)1995–2003
MITSUBISHI MIRAGE V Saloon (CKA)2.0 D (CK8A)1995–2003
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2W, V6W, V7W)2.5 TD (V24W)2001–
MITSUBISHI PAJERO I (L04G, L14G)2.3 TD (L043G, L048G), 2.5 TD (L044G, L049G), 2.5 TD 4WD (L049G, L149G)1982–1991
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04G)2.3 TD (L043G, L048G), 2.5 TD (L044G, L049G)1982–1990
MITSUBISHI PAJERO II (V3W, V2W, V4W, V5W)2.5 TD 4WD (V24W), 2.5 TDiC (V44W, V24W), 2.5 TDiC 4WD (V34W)1990–2001
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2C, V4C)2.5 TD 4WD (V24C), 2.5 TDiC (V24W, V24C)1990–2000
MITSUBISHI PAJERO III (V7W, V6W)2.5 TDi (V64W, V74W), 2.5 TDi (V64W)1999–2007
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6W, V7W)2.5 TDi (V64W, V74W)2000–2006
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)2.5 4WD, 2.5 TD, 2.5 TD (K94W, K74T), 2.5 TD (K94W), 2.5 TD 4WD (K94W), 2.5 TDiC 4x41996–
MITSUBISHI PAJERO SPORT VAN I (K90)2.5 TD1999–2008
MITSUBISHI SPACE RUNNER MPV (N1W, N2W)2.0 4WD (N28W), 2.0 TD (N18W)1991–1999
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0V/W)1.8 TD (D09V, D09W)1984–1992
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3W, N4W)1.8 TD (N35W), 2.0 TD (N38W), 2.0 TD 4WD (N38W)1991–2000
PROTON4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 560.715
ModelisVarikliaiMetai
PROTON PERSONA 400 (C9S)420 GLS D, 420 TD1994–2008
PROTON PERSONA 400 Hatchback (C9C, C9S)420 D, 420 GLS D1994–2008
PROTON WIRA2.0 D1993–
PROTON WIRA Hatchback (C9L)2.0 D1994–2007

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos