Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, termostatas ELRING 650.000Tarpiklis, termostatas ELRING 650.000 (2)
650.000EAN 4041248825792

Tarpiklis, termostatas ELRING 650.000

Tarpiklis, termostatas ELRING 650.000. Tinka 151 modeliui (BESTURN (FAW), CATERHAM, FORD +22). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 7,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Tarpiklis, termostatas
MPN
650.000
SKU
0010-650.000
GTIN / EAN
4041248825792
Komplektacija
1x Tarpiklis, termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 3M4G8K530AB. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Gasket — Mondeo Mondeo 4th Generation (2014–2016) — Thermostat/Housing & Related Parts
Mondeo Mondeo 4th Generation (2014–2016) · Thermostat/Housing & Related PartsPozicija 2B045

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 5 numeriai

Visi: Tarpiklis, termostatas
5 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
BESTURN (FAW)1 modelis
BESTURN (FAW) B702.32006–2014
CATERHAM1 modelis
CATERHAM SEVEN (CF, CS)2.0 485R1980–
FORD40 modelių
FORD C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel2007–2010
FORD ECOSPORT2.0, 2.0 4x4, 2.0 Flex, 2.0 Flex 4x4, 2.0 Ti-VCT, 2.0 Ti-VCT 4x42011–2022
FORD FIESTA V (JH, JD)ST1502001–2014
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel2003–2007
FORDdar 36 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
FORD FOCUS I (DAW, DBW)2.31998–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)2.31999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0 Flex2004–2013
FORD FOCUS II Estate Van1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.8, 1.8 Flexifuel2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.8, 1.8 Flexifuel2004–2012
FORD FOCUS III2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 FLEX, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi, 2.3 RS AWD2010–2020
FORD FOCUS III Saloon2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 FLEX, 2.0 GDi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier2.0, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD FUSION Saloon2.3, 2.5, 2.5 Hybrid HEV2006–2012
FORD GALAXY II (WA6)2.0 EcoBoost, 2.32006–2015
FORD GALAXY III (CK)2.0 EcoBoost2015–
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.0 EcoBoost2006–2015
FORD KUGA II (DM2)2.0, 2.0 4x4, 2.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.0 Ecoboost Front-Wheel Drive, 2.5, 2.5 4x42012–
FORD METROSTAR2.02000–2007
FORD MONDEO III (B5Y)1.8 16V, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)1.8 16V, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO IV (BA7)2.0 EcoBoost, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0 EcoBoost, 2.0 SCTI, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)2.0 EcoBoost, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Van2.0 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO V Hatchback (CE)2.0 EcoBoost2014–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Ecoboost 4x4, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.5, 2.5 4x4, 2.5 Flex2012–
FORD MONDEO V Turnier (CF)2.0 EcoBoost2014–
FORD RANGER (ER, EQ, R)2.3, 2.3 4x41997–2011
FORD RANGER (ET)2.3, 2.3 4x42005–2012
FORD RANGER (TKE)2.5 Flex, 2.5 i, 2.5 i 4x4, 2.5 i CNG2011–
FORD RANGER III (2N, 2G, 2P)2.52011–2023
FORD S-MAX (CJ, WA6)2.0 EcoBoost2015–
FORD S-MAX (WA6)2.0 EcoBoost, 2.32006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)2.0 EcoBoost2006–2014
FORD TOURNEO CONNECT2.02002–2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)2.02002–
FORD TRANSIT CONNECT MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT CONNECT V408 Box Body/MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD (CHANGAN)8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) EDGE2.0 GTDi, 2.0 GTDi 4WD2015–2023
FORD (CHANGAN) EDGE PLUSEcoBoost 245, EcoBoost 245 4WD2020–2023
FORD (CHANGAN) ESCAPEEcoBoost 245, EcoBoost 245 All-wheel Drive2019–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback (CD5)2.02005–2011
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon (CD4)2.02005–2011
FORD (CHANGAN) MONDEO2.02003–
FORD (CHANGAN) MONDEO / ZHISHENG2.0 GTDi200, 2.0 GTDi240, 2.32007–
FORD (CHANGAN) S-MAX (BWS)2.32007–
FORD (JMC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
FORD (JMC) TRANSIT Bus2.32006–
FORD ASIA & OCEANIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA ESCAPE2.3, 2.3 (R1)2001–2015
FORD ASIA & OCEANIA FOCUS III Saloon (DYM)2.0 GDi2011–
FORD ASIA & OCEANIA I-MAX MPV2.02007–2011
FORD ASIA & OCEANIA RANGER (PX)2.5 iVCT, 2.5 iVCT 4x42011–
FORD AUSTRALIA16 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ESCAPE (BA, ZA, ZB, ZC, ZD)2.32001–
FORD AUSTRALIA ESCAPE (ZG)2.0 AWD2016–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG X)2.0 i2014–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG)2.0 EcoBoost XT2008–2014
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)2.0 i XR42004–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)2.0 GDI, 2.0 ST2152011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LZ)2.0 ST, 2.3 RS AWD2015–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)2.0 GDI2011–
FORD AUSTRALIA KUGA (TF)2.0 EcoBoost AWD2013–2016
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MB, MC)2.3 i 16 V2009–
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MA, MB, MC)2.0 i 16V, 2.3 i 16V2007–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (MA, MB)2.3 i 16 V2007–2015
FORD AUSTRALIA RANGER Pickup (PX)2.5 i (PX)2011–2022
FORD AUSTRALIA RANGER Platform/Chassis (PX)2.5 i (PX)2011–2022
FORD USA15 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO SPORT Closed Off-Road Vehicle2.0 4x4 (R9D), 2.0 EcoBoost 4WD (R9D)2019–
FORD USA EDGE2.0, 2.0 AWD2014–
FORD USA EDGE (U387)2.0, 2.0 AWD2006–
FORD USA ESCAPE2.3, 2.3 4WD, 2.3 4x4, 2.3 Hybrid, 2.3 Hybrid 4x4, 2.5, 2.5 4WD2001–2013
FORD USA EXPLORER (U5)2.0, 2.0 4WD2010–
FORD USA FOCUS2.0, 2.31999–2011
FORD USA FOCUS Coupe2.02007–2011
FORD USA FOCUS Hatchback2.01999–2007
FORD USA FUSION2.3, 2.3 AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid2005–
FORD USA MAVERICK Crew Cab Pickup (W8)2.02021–
FORD USA RANGER Cab & Chassis2.31997–2012
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup (ES)2.31997–2012
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup (ES)2.3, 2.3 4WD1997–2012
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup2.3, 2.3 4WD1997–2012
FORD USA TAURUS2.0, 2.0 AWD2009–
JAGUAR6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR F-PACE (X761)2.0 Ti42015–
JAGUAR XE (X760)2.02015–
JAGUAR XF I (X250)2.02008–2015
JAGUAR XF II (X260)2.02015–
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250)2.0 T2012–2015
JAGUAR XJ (X351)2.0 Ti42009–
JAGUAR (CHERY)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR (CHERY) XFL20t, 25t2016–
LAND ROVER7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42014–
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550)Si4 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Convertible (L538)2.0 4x42015–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538)Si4 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494)2.0 GTDI 4x42013–2022
LAND ROVER (CHERY)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER (CHERY) DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42015–
LAND ROVER (CHERY) RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 T 4x42015–2019
LINCOLN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN MKT2.02009–
LINCOLN MKX2.0 T, 2.0 T AWD2015–2018
LINCOLN MKZ2.5 Hybrid2006–2012
LINCOLN (CHANGAN)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN (CHANGAN) CORSAIR2.0, 2.0 All-wheel Drive2020–
LINCOLN (CHANGAN) NAUTILUS2.0, 2.0 AWD2021–2023
MAZDA21 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 3 (BK)2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 AWD (BKEP), 2.3, 2.3 (BK3P), 2.3 DiSi Turbo MPS (BK3P), 2.3 MPS, 2.3 MPS Turbo (BK14), 2.3 MZR (BK3P), 2.3 MZR Sport (BK3P)2003–2009
MAZDA 3 (BL)2.0 4WD (BLEAW), 2.0 MZR (BLEFW, BL10F), 2.0 MZR DISI (BLEFW), 2.3 MPS Turbo, 2.3 MPS Turbo (BL14), 2.3 MPS Turbo (BL3FW, BL1031), 2.5, 2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 3 Saloon (BK)2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 AWD (BKEP), 2.0 MZR-CD AWD (BKEP), 2.3, 2.3 (BK3P), 2.3 MPS, 2.3 SP23 (BK3P)1999–2009
MAZDA 3 Saloon (BL)2.0 4WD (BLEAP), 2.0 MZR DISI (BL12), 2.5, 2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 5 (CR)2.0 (CREW, CR19), 2.0 (CREW), 2.0 AWD (CREW, CWEFW, CWEAW), 2.3, 2.3 (CR3W)2005–2010
MAZDA 5 (CW)2.0, 2.0 (CWEFW), 2.0 4WD (CWEAW), 2.52010–
MAZDA 6 Estate (GH)2.0 (GHEFW), 2.0 MZR (GHEFW, GH10F), 2.0 MZR (GHEFW), 2.5 4WD (GH5AW), 2.5 MZR (GH5FW), 2.5 Sportbreak (GH5FW, GH5AW)2007–2013
MAZDA 6 Hatchback (GG)2.0 (GGES), 2.3, 2.3 (GG3S)2002–2008
MAZDA 6 Hatchback (GH)2.0 MZR (GHEFS), 2.5 MZR (GH5FS), 2.5 MZR 4WD (GH5AS)2007–2013
MAZDA 6 Saloon (GG)2.0 (GGEP, GG10), 2.0 (GGEP, GGES), 2.0 (GGEP), 2.3, 2.3 (GG3P, GG3S), 2.3 (GG3P), 2.3 AWD, 2.3 AWD (GG3P), 2.3 MPS Turbo (GG3P)2002–2008
MAZDA 6 Saloon (GH)2.0 (GHEFP, GH10), 2.0 MZR (GHEFP, GH10F), 2.0 MZR (GHEFP), 2.5 MZR (GH5AS), 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP), 2.5 MZR 4WD (GH5AP, GH5AS)2007–2013
MAZDA 6 Station Wagon (GY)2.0 (GYEW), 2.3 (GY3W, GY10), 2.3 (GY3W), 2.3 350GT Hybrid (GY3W), 2.3 AWD (GY3W)2002–2008
MAZDA B-SERIE (UN)2.31998–2008
MAZDA BIANTE (CC)2.0 (CCEFW), 2.0 4WD (CCEAW), 2.3 (CC3FW)2008–
MAZDA BT-50 II Pickup (B22, B32, UP, UR)2.5 CNG, 2.5 MZI, 2.5 MZI 4WD2011–
MAZDA CX-7 (ER)2.3, 2.3 AWD, 2.3 DISi, 2.3 MZR DISI Turbo, 2.3 MZR DISI Turbo (ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD, 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P), 2.5 MZR (ER10L), 2.5 MZR AWD2006–2014
MAZDA MPV II (LW)2.3 (LW3W), 2.3 AWD (LW3W)1999–2006
MAZDA MPV III (LY)2.3, 2.3 (LY3P), 2.3 4WD (LY3P)2006–
MAZDA MX-5 III (NC)2.0, 2.0 (NC18), 2.0 (NCEC)2005–2014
MAZDA PREMACY (CP)2.3 SVT (CP3W)1999–2005
MAZDA TRIBUTE (EP)2.3 All-wheel Drive (EP3W), 2.3 AWD (EP3W), 2.3 GX (EP3W)2000–2008
MAZDA (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (CHANGAN) 3 Saloon2.02006–2014
MAZDA (FAW)5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (FAW) 6 Estate2.32003–2009
MAZDA (FAW) 6 Hatchback2.32005–2009
MAZDA (FAW) 6 Saloon2.32003–
MAZDA (FAW) 8 MPV2.32010–
MAZDA (FAW) CX-72.3 T AWD2014–
MERCURY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY MARINER2.3, 2.3 4WD, 2.3 AWD, 2.3 Hybrid, 2.3 Hybrid 4WD, 2.3 Hybrid AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid, 2.5 Hybrid AWD2004–2011
MERCURY MILAN Saloon2.3, 2.3 AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid2005–2011
MITSUOKA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
MITSUOKA HIMIKO Convertible2.0 (NCEC)2008–
MORGAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.8 16V1968–
MORGAN PLUS FOUR2.0 i1985–2020
NISSAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN LAFESTA (B35)2.0 4WD (CWEAWN)2011–
VOLVO8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.8, 1.8 FlexFuel2006–2013
VOLVO S40 II (544)1.8, 1.8 FlexFuel2003–2012
VOLVO S60 II (134)2.0 T, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)2.0 T, T52006–2016
VOLVO V50 (545)1.8, 1.8 BiFuel, 1.8 FlexFuel2003–2012
VOLVO V60 I (155)2.0 T, T52010–2018
VOLVO V70 III (135)2.0 T, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018
VOLVO (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO (CHANGAN) S80L2.0 T2009–
VUHL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
VUHL VUHL05 Convertible2.3 RR2015–
WESTFIELD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 650.000
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD SE / SEVEN2.01980–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos