Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 707.170
707.170EAN 4041248156148

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 707.170

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 707.170. Tinka 104 modeliams (ACURA, ANFINI, AUTOZAM +15). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 0 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
6 mm
vidinis skersmuo [mm]
10.8 mm
Išorinis skersmuo [mm]
13.6 mm
aukštis [mm]
10.3 mm
spalva
juoda
Kategorija
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
MPN
707.170
SKU
0010-707.170
GTIN / EAN
4041248156148
Komplektacija
1x Tarpiklis, vožtuvo šerdis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 14 numerių Sandėlyje – nuo 1,99 € iki 2,99 €.

Visi: Tarpiklis, vožtuvo šerdis
14 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
ACURA1 modelis
ACURA SLX3.5 4WD1995–1999
ANFINI4 modeliai
ANFINI MS8 Coupe (GD6, GE2)2.51988–1995
ANFINI MS8 Coupe (GE16)1.8, 2.0, 2.51994–1999
ANFINI MS8 Saloon1.8, 2.0, 2.51994–1999
ANFINI MS8 Saloon (GE12)1.8, 2.0, 2.51991–1995
AUTOZAM1 modelis
AUTOZAM CLEF2.0, 2.0 AWD, 2.5, 2.5 AWD1991–1997
CHEVROLET2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET COLORADO3.5, 3.5 4x42003–
CHEVROLET LUV3.5 AWD1978–2006
EUNOS7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
EUNOS 30X Coupe (EC)1.8 i V6 (EC13)1991–1995
EUNOS 500 Coupe2.01992–1999
EUNOS 500 Saloon (CA)1.6, 2.0 (CA12)1992–1999
EUNOS 800 Saloon (E65, TA)2.0, 2.3 Miller (TA3A, TA3P), 2.3 Miller (TA3Y, TA3Z), 2.51993–2002
EUNOS PRESSO Coupe (EC)1.6 (EC13), 1.8 (EC13)1987–1996
EUNOS ROADSTER I (NA)1.8 (NA8C)1989–1998
EUNOS ROADSTER II (NB)1.6 16V (NB6C)1998–2005
FORD4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
FORD ACTIVA Hatchback1.8 GLX, 2.0 GLS, 2.0 GLS 4x41995–
FORD ACTIVA Saloon1.8 Ghia1995–2000
FORD PUMA (EC)1.7 16V, Racing ST 1601997–2002
FORD TELSTAR1.8, 2.0 i, 2.0 i V6, 2.5 i V61993–1999
FORD ASIA & OCEANIA14 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA COURIER Pickup (UF, UN)1.61993–
FORD ASIA & OCEANIA FESTIVA (BA2, BJ2)1.6, 1.8 GLX, 1.8 GT1990–2004
FORD ASIA & OCEANIA LASER / LASER LIDEA (BA2, BA3, BA4, BJ2)1.5, 1.5 4WD, 1.6, 1.8, 2.01994–2003
FORD ASIA & OCEANIA LASER Hatchback (BA3, BF3, BF4, BG3, BJ4)1.6 GLX, 1.6 GTX (BG6PF), 1.8 All-wheel Drive, 1.8 GTX, 2.0 SR21986–2003
FORD ASIA & OCEANIA LASER LIDEA Estate1.5, 1.5 4WD, 1.8 4WD1998–2001
FORD ASIA & OCEANIA LIATA (BJ2, BN2)1.8 GLX, 2.0 CX1994–2001
FORD ASIA & OCEANIA LIATA Hatchback1.8 GLX, 2.0 CX1994–1997
FORD ASIA & OCEANIA LYNX (BJ2A, BJ2P)1.6 Ghia, 1.8, 2.0 RS1998–2002
FORD ASIA & OCEANIA LYNX Hatchback (BJ4M)1.81998–2001
FORD ASIA & OCEANIA MAV1.82001–
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Coupe (GE)2.0 GTE, 2.5 GT1991–1995
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Hatchback1.8, 2.0, 2.5, 2.5 (AX)1991–2000
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Saloon1.8, 1.8 (GF8PF), 2.0, 2.51991–2000
FORD ASIA & OCEANIA TIERRA (CA)1.6, 2.0 GTX1998–
FORD AUSTRALIA13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KF)1.8 i TX3 Turbo1990–1991
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KH)1.8 i TX3 Turbo1991–1994
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KJ, KL)1.6 i, 1.8 i1994–1999
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KN)1.6 i, 1.8 i1999–2001
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KQ, KN III)1.6 i, 1.8 i, 2.0 i2001–2002
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KJ, KL)1.6 i, 1.8 i1994–1999
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KN)1.6 i, 1.8 i1999–2001
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KQ)1.6 i, 1.8 i2001–2002
FORD AUSTRALIA PROBE (ST, SU, SV)2.51994–1998
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AX)2.0 TX5 EFi, 2.51992–1994
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AY)2.0 EFi, 2.5 TX5 EFi1994–1996
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AX)2.0, 2.51992–1996
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AY)1.8 (CG2PPF), 2.0 EFi1994–1997
FORD USA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA PROBE II (ECP)2.0 16V, 2.5 V6 24V1992–1998
HAIMA (FAW)8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
HAIMA (FAW) 3 Hatchback1.82006–
HAIMA (FAW) 3 Saloon1.82006–
HAIMA (FAW) FAMILY 3231.6, 1.81997–2006
HAIMA (FAW) FAMILY II Saloon1.62006–2010
HAIMA (FAW) FREEMA1.82009–
HAIMA (FAW) HAPPIN1.82006–
HAIMA (FAW) HUANDONG1.82008–2013
HAIMA (FAW) PREMACY1.6, 1.82001–
HOLDEN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN JACKAROO / MONTEREY (UBS)3.5 RS 4x4 (UBS26)1991–2004
HOLDEN RODEO Pickup (RA)3.5 i (TFR26), 3.5 i 4x4 (TFS26)2003–2008
HOLDEN RODEO Platform/Chassis (RA)3.5 i (TFR26), 3.5 i 4x4 (TFS26)1998–2008
ISUZU7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU AXIOM SUV3.5, 3.5 4WD2001–2004
ISUZU KB3.5 4WD, 3.5 KB350i1988–
ISUZU RODEO Closed Off-Road Vehicle3.5, 3.5 4WD1997–2004
ISUZU TFR/TFS Pickup (TF)3.5 (TFR), 3.5 4WD (TFS)1988–2002
ISUZU TROOPER III3.5, 3.5 AWD (UBS26GW, UBS26DW), 3.5 V6 24V, 3.5 V6 24V AWD1998–2004
ISUZU TROOPER III Open Off-Road Vehicle3.5 V6 24V2000–2004
ISUZU VEHICROSS (U)3.5 4WD1997–2001
KIA12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
KIA CARENS I MPV (FC, FJ)1.8 i, 1.8 i 16V, LPG1998–2007
KIA CERATO Saloon (FB)1.82000–2004
KIA CLARUS (K9A)1.8 i 16V, LPG1995–2001
KIA CLARUS Estate (GC)1.8 i 16V1997–2000
KIA ELAN (DB63)1.81996–1999
KIA POTENTIA (HC12)2.51991–2000
KIA ROADSTER (DB63)1.81999–
KIA SEPHIA (FA)1.8 i 16V1995–1997
KIA SEPHIA Saloon (FA)1.8 i 16V1992–2001
KIA SHUMA I (FB)1.8, 1.8 (AFB243), 1.8 i 16V1996–2002
KIA SHUMA II (FB)1.8, 1.8 (AFB243)2001–2007
KIA SHUMA Saloon (FB)1.81996–2001
MAZDA23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 323 C V (BA)1.8, 1.8 16V (BA8P), 2.0 (BAEP)1994–2001
MAZDA 323 F V (BA)1.6, 1.8 16V, 1.8 16V (BA8P), 2.0 24V (BAEP)1994–2000
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ)1.5 16V (BJ5W), 1.6 (BJ10M), 1.6 Astina (BJ10M, BJ14), 1.8, 1.8 Astina (BJ10, BJ8S), 1.9 16V (BJ14), 2.0 (BJ10S, BJFW), 2.0 (BJFW), 2.0 AWD (BJFW)1998–2004
MAZDA 323 III Station Wagon (BW)1.81986–1998
MAZDA 323 S V (BA)1.6 (BA11), 1.6 All-wheel Drive, 1.8 (BA11), 1.8 16V (BA11), 2.01992–2003
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ)1.5 (BJ5P), 1.5 16V (BJ5P), 1.6 (BJ10M, BJ12), 1.6 (BJ10M), 1.6 (BJ12), 1.8 Protege (BJ10, BJ8P), 1.9 16V (BJ10M), 2.0 (BJ10S), 2.0 (BJFP)1998–2004
MAZDA 626 III Station Wagon (GV)2.0 GLX1987–1998
MAZDA 626 IV (GE)1.8, 1.8 i, 1.8 i (GE8P), 2.0, 2.0 i, 2.0 i (GE10S1), 2.0 i 4WD (GE10S1), 2.5 24V1991–1998
MAZDA 626 IV Hatchback (GE)1.8, 1.8 (GE8P), 2.0, 2.0 i (GE10S1), 2.0 i 4WD (GE10S1), 2.5 24V (GE5P)1991–1998
MAZDA 626 V (GF)1.6 (GF6P), 1.8 (GF8P), 1.9, 2.0, 2.0 (GFEP, GF10S), 2.0 (GFEP, GF12), 2.0 (GFEP), 2.0 AWD (GFER), 2.51997–2006
MAZDA 626 V Hatchback (GF)1.8 (GF8P), 1.9, 1.9 (GF8P), 2.0 (GFEP, GF10S), 2.0 (GFEP), 2.0 H.P. (GFEP)1997–2002
MAZDA 626 V Station Wagon (GW)1.8 (GW8W), 1.9, 2.0 (GWEW, GW10S), 2.0 (GWEW), 2.0 H.P. (GWEW)1998–2003
MAZDA FESTIVA1.51993–2000
MAZDA MPV II (LW)2.0 (LWEW)1999–2006
MAZDA MX-3 (EC)1.6 i, 1.8, 1.8 (EC8SE), 1.8 i V6, 1.8 i V6 (ECPSA)1991–1998
MAZDA MX-5 I (NA)1.6, 1.6 (NA6C), 1.6 Turbo, 1.8, 1.8 (NA8C)1989–1998
MAZDA MX-5 II (NB)1.6 16V (NB6C), 1.8, 1.8 (NB8C), 1.8 16V (NB8C), 1.8 i (NB8C)1998–2005
MAZDA MX-6 (GD)2.51987–1997
MAZDA MX-6 (GE)1.8, 2.0, 2.2, 2.5 24V, 2.5 24V (GE10L), 2.5 i 24V (GE20L)1991–1997
MAZDA PREMACY (CP)1.9 (CP10P, CP8W), 1.9 (CP10P), 1.9 (CP8W), 1.9 AWD (CP8W), 2.0 (CP10S), 2.0 (CPEW)1999–2005
MAZDA PREMACY Van (CP)1.8 (CP19), 2.0 (CP19)1999–2005
MAZDA XEDOS 6 (CA)1.6 16V, 1.8 (CA8PE), 1.8 (CAPP), 2.0 (CAEPE), 2.0 V6 (CAEP)1992–1999
MAZDA XEDOS 9 (TA)2.0 (TAFP), 2.0 24V, 2.3 24V (TA3P), 2.5, 2.5 (TA5P), 2.5 24V (TA5P), 2.5 V6 (TA5P)1993–2002
MERCURY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY CAPRI Convertible1.61990–1994
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
OPEL MONTEREY B (M98)3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G)1998–1999
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL MONTEREY Mk II (M98)3.5 V6 24V1998–1999
WESTFIELD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.170
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD SE / SEVEN1.6, 1.81980–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos