Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 707.180
707.180EAN 4041248149119

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 707.180

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 707.180. Tinka 154 modeliams (ANFINI, ASIA MOTORS, AUTOZAM +17). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

2,99 € Sutaupykite 1,00 € (33%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 1 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
6 mm
vidinis skersmuo [mm]
10.8 mm
Išorinis skersmuo [mm]
13.6 mm
aukštis [mm]
10.3 mm
spalva
žalias
Kategorija
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
MPN
707.180
SKU
0010-707.180
GTIN / EAN
4041248149119
Komplektacija
1x Tarpiklis, vožtuvo šerdis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE B3C810155.

VALVE STEM OIL SEAL — Gasket
GasketPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 12 numerių Sandėlyje – nuo 1,99 € iki 2,99 €.

Visi: Tarpiklis, vožtuvo šerdis
12 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
ANFINI6 modeliai
ANFINI MS6 Saloon (GD2)2.01987–1991
ANFINI MS8 Coupe (GD6, GE2)2.0, 2.51988–1995
ANFINI MS8 Coupe (GE16)1.8, 2.0, 2.51994–1999
ANFINI MS8 Saloon1.8, 2.0, 2.51994–1999
ANFINI MS8 Saloon (GE12)1.8, 2.0, 2.51991–1995
ANFINI MS9 Hatchback (GD4)2.01987–1991
ASIA MOTORS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
ASIA MOTORS RETONA Closed Off-Road Vehicle (KA1)2.01995–2000
AUTOZAM1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
AUTOZAM CLEF2.0, 2.0 AWD, 2.5, 2.5 AWD1991–1997
CHEVROLET1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET TRACKER2.5, 2.5 4WD, 2.5 AWD, 2.7 LT AWD1998–2009
EUNOS7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
EUNOS 30X Coupe (EC)1.8 i V6 (EC13)1991–1995
EUNOS 500 Coupe2.01992–1999
EUNOS 500 Saloon (CA)1.6, 2.0 (CA12)1992–1999
EUNOS 800 Saloon (E65, TA)2.0, 2.3 Miller (TA3A, TA3P), 2.3 Miller (TA3Y, TA3Z), 2.51993–2002
EUNOS PRESSO Coupe (EC)1.6 (EC13), 1.8 (EC13)1987–1996
EUNOS ROADSTER I (NA)1.8 (NA8C)1989–1998
EUNOS ROADSTER II (NB)1.6 16V (NB6C)1998–2005
FORD4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
FORD ACTIVA Hatchback1.6, 1.8 GLX, 2.0 GLS, 2.0 GLS 4x41995–
FORD ACTIVA Saloon1.6, 1.8 Ghia1995–2000
FORD PUMA (EC)1.7 16V, Racing ST 1601997–2002
FORD TELSTAR1.8, 2.0 i, 2.0 i V6, 2.5 i V61993–1999
FORD ASIA & OCEANIA20 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA AZTEC (BM2)1.31993–1995
FORD ASIA & OCEANIA COURIER Pickup (UF, UN)1.61993–
FORD ASIA & OCEANIA FESTIVA (BA2, BJ2)1.3, 1.3 GLX, 1.6, 1.8 GLX, 1.8 GT1990–2004
FORD ASIA & OCEANIA FESTIVA Hatchback (D2P)1.3 i (16V) (D23PF)1993–1997
FORD ASIA & OCEANIA FESTIVA Miniwagon (DWW)1.3 i (16V) (DW3WF)1996–2003
FORD ASIA & OCEANIA FREDA Bus (KH-SGLWF, KH-SGLW3F, KH-SGL5F)2.51992–2002
FORD ASIA & OCEANIA LASER1.6 GALA1989–
FORD ASIA & OCEANIA LASER / LASER LIDEA (BA2, BA3, BA4, BJ2)1.3, 1.5, 1.5 4WD, 1.6, 1.8, 2.01994–2003
FORD ASIA & OCEANIA LASER Hatchback (BA3, BF3, BF4, BG3, BJ4)1.6 GLX, 1.6 GTX (BG6PF), 1.8, 1.8 All-wheel Drive, 1.8 GTX, 2.0 SR21986–2003
FORD ASIA & OCEANIA LASER LIDEA Estate1.5, 1.5 4WD, 1.8 4WD1998–2001
FORD ASIA & OCEANIA LIATA (BJ2, BN2)1.3 CE, 1.8 GLX, 2.0 CX1994–2001
FORD ASIA & OCEANIA LIATA Hatchback1.8 GLX, 2.0 CX1994–1997
FORD ASIA & OCEANIA LYNX (BJ2A, BJ2P)1.6, 1.6 Ghia, 1.8, 2.0 RS1998–2002
FORD ASIA & OCEANIA LYNX Hatchback (BJ4M)1.6, 1.81998–2001
FORD ASIA & OCEANIA MAV1.82001–
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Coupe (GE)2.0 GTE, 2.5 GT1991–1995
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Hatchback1.8, 2.0, 2.0 D, 2.5, 2.5 (AX)1987–2000
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Saloon1.8, 1.8 (GF8PF), 2.0, 2.0 TD, 2.51987–2000
FORD ASIA & OCEANIA TIERRA (CA)1.6, 2.0 GTX1998–
FORD ASIA & OCEANIA VIVID1.31997–2001
FORD AUSTRALIA18 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA CAPRI Convertible (SA, SB, SC, SE)1.6 Turbo1989–1994
FORD AUSTRALIA FESTIVA (WD)1.5 i1997–1997
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KE)1.6 TX3 Turbo, 1.6 TX3 Turbo AWD1987–1990
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KF)1.6, 1.8 i, 1.8 i TX3, 1.8 i TX3 Turbo1990–1991
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KH)1.6, 1.8 i, 1.8 i TX3 Turbo1991–1994
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KJ, KL)1.6 i, 1.8 i1994–1999
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KN)1.6 i, 1.8 i1999–2001
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KQ, KN III)1.6 i, 1.8 i, 2.0 i2001–2002
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KF)1.6, 1.81990–1991
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KH)1.6, 1.8 i1991–1994
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KJ, KL)1.6 i, 1.8 i1994–1999
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KN)1.6 i, 1.8 i1999–2001
FORD AUSTRALIA LASER Saloon (KQ)1.6 i, 1.8 i2001–2002
FORD AUSTRALIA PROBE (ST, SU, SV)2.51994–1998
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AX)2.0 TX5 EFi, 2.51992–1994
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AY)2.0 EFi, 2.5 TX5 EFi1994–1996
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AX)2.0, 2.51992–1996
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AY)1.8 (CG2PPF), 2.0 EFi1994–1997
FORD USA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ASPIRE1.31993–2000
FORD USA ESCORT Hatchback1.8, 1.8 16V1989–1996
FORD USA PROBE II (ECP)2.0 16V, 2.5 V6 24V1992–1998
GEO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
GEO TRACKER Station Wagon2.0 i V61988–1998
HAIMA (FAW)8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
HAIMA (FAW) 3 Hatchback1.82006–
HAIMA (FAW) 3 Saloon1.82006–
HAIMA (FAW) FAMILY 3231.6, 1.81997–2006
HAIMA (FAW) FAMILY II Saloon1.62006–2010
HAIMA (FAW) FREEMA1.82009–
HAIMA (FAW) HAPPIN1.82006–
HAIMA (FAW) HUANDONG1.82008–2013
HAIMA (FAW) PREMACY1.6, 1.82001–
KIA18 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
KIA AVELLA (KBA1)1.31995–2001
KIA AVELLA Hatchback (KBA1)1.31995–2001
KIA CARENS I MPV (FC, FJ)1.8 i, 1.8 i 16V, LPG1998–2007
KIA CERATO Saloon (FB)1.82000–2004
KIA CLARUS (K9A)1.8 i 16V, 2.0 i 16V, LPG1995–2001
KIA CLARUS Estate (GC)1.8 i 16V, 2.0 i 16V1997–2000
KIA ELAN (DB63)1.81996–1999
KIA ENTERPRISE (HD12)2.5, 3.01997–2003
KIA POTENTIA (HC12)2.51991–2000
KIA RETONA Closed Off-Road Vehicle (FK)2.0 16V1999–2001
KIA ROADSTER (DB63)1.81999–
KIA SEPHIA (FA)1.8 i 16V1995–1997
KIA SEPHIA Saloon (FA)1.5 i, 1.8, 1.8 i 16V1992–2001
KIA SHUMA I (FB)1.5 i 16V (AFB242), 1.8, 1.8 (AFB243), 1.8 i 16V1996–2002
KIA SHUMA II (FB)1.8, 1.8 (AFB243)2001–2007
KIA SHUMA Saloon (FB)1.5 i 16V (AFB222), 1.81996–2001
KIA SPORTAGE Open Off-Road Vehicle (FM)2.0, 2.0 All-wheel Drive1999–2002
KIA SPORTAGE SUV (K00)2.0, 2.0 4WD, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4WD1994–2005
MARUTI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI GRAND VITARA2.7 All-wheel Drive2002–2006
MAZDA54 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 II (DB)1.3 16V (DB3PA), 1.3 i 16V (DB3PA), 1.5 (DB3PA)1990–1997
MAZDA 3 (BK)2.0 MZR-CD (BK14)2003–2009
MAZDA 3 (BL)2.2 MZR CD (BL10)2008–2014
MAZDA 3 Saloon (BK)2.0 MZR-CD (BK12)1999–2009
MAZDA 3 Saloon (BL)2.2 MZR CD (BL10)2008–2014
MAZDA 323 C IV (BG)1.3 16V (BG3S), 1.6 (BG6Z), 1.6 16V (BG6Z), 1.8 (BG8S), 1.8 16V (BG8S), 1.8 16V 4WD (BG8S, BG8R, BG8Z), 1.8 16V 4WD (BG8S), 1.8 16V GT (BG8S), 1.8 16V Turbo 4WD (BG8S), 1.8 GT-R 4WD (BG8S, BG8Z), 1.8 Turbo (BG8S)1989–2000
MAZDA 323 C V (BA)1.3 16V, 1.8, 1.8 16V (BA8P), 2.0 (BAEP)1994–2001
MAZDA 323 F IV (BG)1.5, 1.6, 1.6 (BG6S, BG6P), 1.6 16V (BG6S, BG6P), 1.8 16V (BG8S, BG8P), 1.8 16V GT (BG8S, BG8P), 1.8 4WD (BG8R)1987–1994
MAZDA 323 F V (BA)1.6, 1.8 16V, 1.8 16V (BA8P), 2.0 24V (BAEP)1994–2000
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ)1.3 16V (BJ14), 1.3 16V (BJ3P, BJ14), 1.4, 1.4 (BJ3P), 1.5 16V (BJ5W), 1.6 (BJ10M), 1.6 Astina (BJ10M, BJ14), 1.8, 1.8 Astina (BJ10, BJ8S), 1.9 16V (BJ14), 2.0 (BJ10S, BJFW), 2.0 (BJFW), 2.0 AWD (BJFW), 2.0 TD1998–2004
MAZDA 323 III Hatchback (BF)1.6 4WD (BFMR), 1.6 GT Turbo (BF1), 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)1985–2004
MAZDA 323 III Saloon (BF)1.6 GT Turbo (BFMP), 1.6 Turbo1985–2004
MAZDA 323 III Station Wagon (BW)1.81986–1998
MAZDA 323 P V (BA)1.3 16V1996–1998
MAZDA 323 S IV (BG)1.3 16V (BG3P), 1.6 16V (BG6S), 1.8 16V (BG8P), 1.8 16V 4WD, 1.8 16V GT (BG8P), 1.8 16V Turbo 4WD (BG8R), 1.8 Turbo 4WD (BG8R)1989–1996
MAZDA 323 S V (BA)1.3 16V, 1.6 (BA11), 1.6 All-wheel Drive, 1.8, 1.8 (BA11), 1.8 16V (BA11), 2.01992–2003
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ)1.3 (BJ3P), 1.3 16V (BJ12), 1.3 16V (BJ3P), 1.5 (BJ5P), 1.5 16V (BJ5P), 1.6 (BJ10M, BJ12), 1.6 (BJ10M), 1.6 (BJ12), 1.8 Protege (BJ10, BJ8P), 1.9 16V (BJ10M), 2.0 (BJ10S), 2.0 (BJFP), 2.0 DiTD (BJEP), 2.0 TD (BJEP)1998–2004
MAZDA 5 (CR)2.0 CD (CR19)2005–2010
MAZDA 6 Estate (GH)2.0 MZR-CD (GH14), 2.2 D (GH10), 2.2 MZR-CD (GH10)2007–2013
MAZDA 6 Hatchback (GG)2.0 DI (GG14)2002–2008
MAZDA 6 Hatchback (GH)2.0 MZR-CD (GH14), 2.2 D (GH10), 2.2 MZR-CD (GH10)2007–2013
MAZDA 6 Saloon (GG)2.0 DI (GG14)2002–2008
MAZDA 6 Saloon (GH)2.0 MZR-CD (GH14), 2.2 D (GH10), 2.2 MZR-CD (GH10)2007–2013
MAZDA 6 Station Wagon (GY)2.0 DI (GY19)2002–2008
MAZDA 626 II (GC)2.0 16V1982–1993
MAZDA 626 II Hatchback (GC)2.0 16V1982–1993
MAZDA 626 III (GD)1.8, 2.0 16V (GDEP)1987–1992
MAZDA 626 III Coupe (GD)2.0 16V (GDEP)1987–1992
MAZDA 626 III Hatchback (GD)2.0 16V (GDEP), 2.0 4x41987–1992
MAZDA 626 III Station Wagon (GV)2.0 16V (GVEW), 2.0 GLX, 2.0 i 16V (GVEW)1987–1998
MAZDA 626 IV (GE)1.8, 1.8 i, 1.8 i (GE8P), 2.0, 2.0 i, 2.0 i (GE10S1), 2.0 i 4WD (GE10S1), 2.5 24V1991–1998
MAZDA 626 IV Hatchback (GE)1.8, 1.8 (GE8P), 2.0, 2.0 i (GE10S1), 2.0 i 4WD (GE10S1), 2.5 24V (GE5P)1991–1998
MAZDA 626 V (GF)1.6 (GF6P), 1.8 (GF8P), 1.9, 2.0, 2.0 (GFEP, GF10S), 2.0 (GFEP, GF12), 2.0 (GFEP), 2.0 AWD (GFER), 2.0 DI TD (GFFP), 2.0 TD (GFFP), 2.0 Turbo DI (GFFP), 2.51997–2006
MAZDA 626 V Hatchback (GF)1.8 (GF8P), 1.9, 1.9 (GF8P), 2.0 (GFEP, GF10S), 2.0 (GFEP), 2.0 DITD (GFFP), 2.0 H.P. (GFEP), 2.0 TD (GFFP), 2.0 Turbo DI (GFFP)1997–2002
MAZDA 626 V Station Wagon (GW)1.8 (GW8W), 1.9, 2.0 (GWEW, GW10S), 2.0 (GWEW), 2.0 DITD (GWFW), 2.0 H.P. (GWEW), 2.0 TD (GWFW), 2.0 Turbo DI (GWFW)1998–2003
MAZDA 929 IV (HD)2.5 (HD5S), 3.0 (HDES), 3.0 i (HDES), 3.0 i 24V1990–1996
MAZDA 929 V (HE)3.0 (HEEP)1994–1999
MAZDA BONGO TRUCK Platform/Chassis (SKF)2.0 (SKF2T)1999–
MAZDA BONGO VAN Bus (SK)2.0 (SKF2V)1999–
MAZDA BONGO VAN Van (SK)2.0 (SKF2V), 2.0 4WD (SKF2M)1999–
MAZDA CX-7 (ER)2.2 MZR-CD AWD, 2.2 MZR-CD AWD (ER10A)2006–2014
MAZDA DEMIO (DW)1.3 16V (DW3W, DW19), 1.3 i 16V (DW3W), 1.5 16V (DW5W), 1.5 i 16V (DW5W)1996–2003
MAZDA E Bus (SG)2.5 i (SG5)1995–2001
MAZDA FESTIVA1.51993–2000
MAZDA MPV II (LW)2.0 (LWEW), 2.0 DI1999–2006
MAZDA MX-3 (EC)1.6, 1.6 i, 1.8, 1.8 (EC8SE), 1.8 i V6, 1.8 i V6 (ECPSA)1991–1998
MAZDA MX-5 I (NA)1.6, 1.6 (NA6C), 1.6 Turbo, 1.8, 1.8 (NA8C)1989–1998
MAZDA MX-5 II (NB)1.6 16V (NB6C), 1.8, 1.8 (NB8C), 1.8 16V (NB8C), 1.8 i (NB8C), 1.8 i Turbo1998–2005
MAZDA MX-6 (GD)2.51987–1997
MAZDA MX-6 (GE)1.8, 2.0, 2.2, 2.5 24V, 2.5 24V (GE10L), 2.5 i 24V (GE20L)1991–1997
MAZDA PREMACY (CP)1.9 (CP10P, CP8W), 1.9 (CP10P), 1.9 (CP8W), 1.9 AWD (CP8W), 2.0 (CP10S), 2.0 (CPEW), 2.0 TD1999–2005
MAZDA PREMACY Van (CP)1.8 (CP19), 2.0 (CP19), DiTD (CP19)1999–2005
MAZDA XEDOS 6 (CA)1.6 16V, 1.8 (CA8PE), 1.8 (CAPP), 2.0 (CAEPE), 2.0 V6 (CAEP)1992–1999
MAZDA XEDOS 9 (TA)2.0 (TAFP), 2.0 24V, 2.3 24V (TA3P), 2.5, 2.5 (TA5P), 2.5 24V (TA5P), 2.5 V6 (TA5P)1993–2002
MERCURY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY CAPRI Convertible1.61990–1994
MERCURY TRACER Saloon1.81990–1996
MITSUBISHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI DELICA (SK)2.0 (SKF6MM, SKF6VM), 2.0 (SKF6VM)1999–
MITSUOKA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
MITSUOKA ZERO I Convertible1.8 Turbo1995–2001
NISSAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN VANETTE Bus (S21)2.0 D2003–2017
NISSAN VANETTE Platform/Chassis (S21)2.0 D1999–
NISSAN VANETTE Van (S21)2.0 D, 2.0 D 4WD2003–2017
SUZUKI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)2.5 (SQ 625, JA625W), 2.5 (SQ 625), 2.5 4x4 (SQ 625), 2.5 V6 24V 4x4, 2.5 V6 24V 4x4 (SQ625), 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ625), 2.7 (JA 627), 2.7 4x4 (JA 627), 2.7 4x4 (JA627, SQ627W2), 2.7 4x4 (JA627), 2.7 4x4 (TX92, JA627)1998–2008
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)2.7 (JB627), 2.7 All-wheel Drive (JB627, TD94V), 2.7 All-wheel Drive (JB627), 2.7 AWD (TD94W)2005–
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)2.0 V6 24V All-wheel Drive (SV620), 2.5 V6 24V, 2.5 V6 24V All-wheel Drive (FT)1988–2002
WESTFIELD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 707.180
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD SE / SEVEN1.6, 1.81980–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos