Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 717.710Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 717.710 (2)
717.710EAN 4041248488416

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 717.710

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 717.710. Tinka 129 modeliams (CARLARKY, CHANA, CHANGAN +22). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
41 mm
Išorinis skersmuo [mm]
53 mm
aukštis [mm]
6 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
AS
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
717.710
SKU
0010-717.710
GTIN / EAN
4041248488416
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 4709000. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-RING,OIL SEAL,OIL PUMP,41 X 53 X 6 MM — Opel  AGILA-B ( 2008 - ) — E ENGINE AND CLUTCH › 2 K12B[LUY] PETROL ENGINE
Opel AGILA-B ( 2008 - ) · E ENGINE AND CLUTCH › 2 K12B[LUY] PETROL ENGINEPozicija 8

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 14 numerių Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 9,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
14 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
CARLARKY1 modelis
CARLARKY Q11.42018–
CHANA9 modeliai
CHANA EULOVE1.2, 1.42013–
CHANA JINNIUXING1.22010–
CHANA STAR 3 Van1.2 (SC5027)2015–
CHANA STAR 5 Bus1.2, 1.42019–
CHANA STAR 5 Van1.42020–
CHANAdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
CHANA STAR 7 Bus1.42014–
CHANA STAR Bus1.22006–
CHANA STAR TRUCK1.22010–
CHANA STAR TRUCK C1.2, 1.42019–
CHANGAN12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
CHANGAN ALSVIN Saloon1.42018–
CHANGAN ALSVIN V31.42012–
CHANGAN BENNI1.42014–
CHANGAN CX201.42010–
CHANGAN M2011.22012–
CHANGAN MD2011.22012–
CHANGAN MINI VAN Bus1.22011–
CHANGAN MINI VAN Van1.22011–
CHANGAN MS2011.22012–
CHANGAN STAR (ZHIXING) II Platform/Chassis1.22011–
CHANGAN STAR III Platform/Chassis1.32015–
CHANGAN STAR III Van1.32015–
CHANGHE8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
CHANGHE FREEDOM Van1.22006–
CHANGHE FURUIDA Bus1.2, 1.42006–
CHANGHE FURUIDA M50S MPV1.42015–2018
CHANGHE FURUIDA Platform/Chassis1.42006–
CHANGHE FUYUN1.22012–
CHANGHE IDEAL1.42003–2014
CHANGHE SPLA1.42013–
CHANGHE WAGON R1.42018–
CHEVROLET2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CRUZE1.3, 1.3 AWD, 1.5, 1.5 AWD2000–2008
CHEVROLET MW1.3, 1.3 4WD2000–2010
ESEMKA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
ESEMKA BIMA1.2 E-POWER2019–
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
FIAT SEDICI (189)1.6 16V, 1.6 16V 4x42006–2014
HOLDEN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN CRUZE Hatchback (YG)1.5 i AWD2002–2006
IRAN KHODRO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
IRAN KHODRO SUZUKI GRAND VITARA (JB424W)2.4 VVT All-wheel Drive2006–
IRAN KHODRO SUZUKI KIZASHI (A6B42)2.4 VVT2013–
KAICENE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
KAICENE STAR TRUCK1.22021–
MARTIN MOTORS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
MARTIN MOTORS COOL CAR1.4, 1.4 CNG, 1.4 LPG2011–
MARUTI SUZUKI23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI SUZUKI A-STAR1.02008–
MARUTI SUZUKI ALTO1.02007–2012
MARUTI SUZUKI ALTO K101.0, 1.0 CNG2010–
MARUTI SUZUKI ALTO K10 IIIALTO K10C2022–
MARUTI SUZUKI BALENO (MBA)1.0, 1.22016–
MARUTI SUZUKI CELERIO1.0, 1.0 CNG2014–
MARUTI SUZUKI CELERIO Hatchback (YL7)1.0, 1.0 CNG2022–
MARUTI SUZUKI CIAZ1.42014–
MARUTI SUZUKI DZIRE1.22005–
MARUTI SUZUKI ERTIGA1.4 CNG, 1.4 VVT2012–
MARUTI SUZUKI ESTILO1.0, 1.0 CNG2007–
MARUTI SUZUKI FRONX1.0 TURBO2023–
MARUTI SUZUKI GRAND VITARA2.4 All-wheel Drive2007–
MARUTI SUZUKI IGNIS (MIG)1.2 VVT2016–
MARUTI SUZUKI KIZASHI (FR)2.42010–
MARUTI SUZUKI RITZ1.22009–
MARUTI SUZUKI S-PRESSO1.02019–
MARUTI SUZUKI STINGRAY1.02013–
MARUTI SUZUKI SWIFT1.2, 1.2 VVT2005–
MARUTI SUZUKI SWIFT DZIRE1.2 VVTi2012–
MARUTI SUZUKI SX 41.6, 1.6 CNG2007–
MARUTI SUZUKI WAGON R1.0, 1.0 CNG, 1.0 DUO LPG, 1.22006–
MARUTI SUZUKI ZEN ESTILO1.0, 1.0 CNG2006–2014
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA VX-1VVT2012–2017
MITSUBISHI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI DELICA D2 (MB1)1.2 (MB15S), 1.2 4WD (MB15S)2011–2015
MITSUBISHI DELICA D2 / DELICA D2 CUSTOM (MB46S, MB36S)1.2 Mild Hybrid, 1.2 Mild Hybrid 4WD2015–
NISSAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN PIXO (UA0)1.0, 1.0 LPG2009–
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
OPEL AGILA B (H08)1.0 (F68), 1.0 LPG (F68), 1.2 (F68), 1.2 LPG (F68)2008–2014
PROTON1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
PROTON ERTIGA1.4 (EZ5)2016–2019
ROMANITAL3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
ROMANITAL C14 Bus1.4, 1.4 AWD, 1.4 LPG, 1.4 LPG AWD2011–
ROMANITAL C14 Platform/Chassis1.4 AWD, 1.4 LPG AWD2011–
ROMANITAL F14 Platform/Chassis1.4, 1.4 LPG2013–
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU JUSTY III (G3X)1.3 AWD (G3X413), 1.5 AWD (G3X413)2003–
SUZUKI36 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO K101.02010–
SUZUKI ALTO VII (GF, HA25, HA35)1.0, 1.0 (AMF310, GFC31S), 1.0 LPG2009–
SUZUKI BALENO (FW, EW)1.0, 1.0 (A1K310), 1.2, 1.2 (A1K412), 1.2 Hybrid (A1K412), 1.42016–
SUZUKI CELERIO (LF)1.0 (AVK310)2014–
SUZUKI CELERIO (YL7)1.02022–
SUZUKI CIAZ1.2, 1.4, 1.4 (AVB414)2015–
SUZUKI DZIRE1.22013–
SUZUKI ERTIGA (AVI)1.4, 1.4 VVT (AVI414)2012–
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)1.3, 1.6 (JB416), 1.6 All-wheel Drive (JB416), 1.6 All-wheel Drive (TA74, JB416), 2.4 (JB424), 2.4 All-wheel Drive (JB424), 2.4 All-wheel Drive (JT424, JB424, TDA4)2005–
SUZUKI IGNIS I (FH)1.3 (HV51, HX51, RG413), 1.3 4WD (RG413), 1.5 (HV81, RG415), 1.5 Sport (RG415)2000–2005
SUZUKI IGNIS II (MH)1.3 (RM413), 1.3 4x4 (RM413), 1.5 (RM415), 1.5 4x4 (RM415)2003–
SUZUKI IGNIS III (MF, FF)1.2, 1.2 (ATK412, ATM412), 1.2 (ATK412), 1.2 AllGrip (ATK412), 1.2 AWD (FF21S), 1.2 Hybrid (ATK412, FF21S), 1.2 Hybrid AllGrip (ATK412)2016–
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN)1.3 (SN413), 1.3 16V (SN413), 1.3 16V 4WD, 1.3 16V 4WD (SN413, JB43), 1.3 16V 4x4 (SN413, JB43), 1.3 4WD (SN413), 1.3 4x4 (SN413), 1.6 VVT1998–
SUZUKI JIMNY Open Off-Road Vehicle (SN)1.3 (SN413), 1.3 4WD (SN413)1998–
SUZUKI KARIMUN WAGON R1.02013–
SUZUKI KIZASHI (FR)2.4 (A6B 424), 2.4 (A6B424), 2.4 4WD (A6B424, RF91S), 2.4 4x4 (A6B424), 2.4 AWD (A6B 424), 2.4 LPG 4x4 (A6B42)2010–
SUZUKI LIANA (ER, RH)1.3 (RH 413), 1.5 (RH415), 1.6 (RH416), 1.6 4WD (RH416), 1.6 i (RH416)2001–
SUZUKI LIANA Hatchback1.3, 1.5 (RH415), 1.6, 1.6 (RH416), 1.6 4WD, 1.6 i (RH416)2001–
SUZUKI S-CROSS1.4 (AKK414), 1.4 Allgrip (AKK414)2022–
SUZUKI S-PRESSO (FL)1.0, 1.0 (RFL61S)2019–
SUZUKI SOLIO (MA)1.2 (MA26S, MA27S, MA47S), 1.2 4WD (MA26S), 1.2 Hybrid (MA36S, MA46S, MA37S), 1.2 Hybrid 4WD (MA36S, MA37S)2015–
SUZUKI SOLIO (MA15)1.2, 1.2 4WD2010–
SUZUKI SOLIO (MA34)1.3, 1.3 4WD2000–
SUZUKI SPLASH (EX)1.0 (A5B310), 1.2, 1.2 (A5B412), 1.2 LPG, 1.2 VVT (A5B412)2008–
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ)1.2 (ZC71S), 1.3 (RS413, ZC11S), 1.3 4WD (RS413, ZD11S), 1.3 4x4 (RS 413, ZD11S), 1.3 4x4 (RS413, ZD11S), 1.3 LPG (RS 413), 1.5 (RS415, ZC21S), 1.5 4x4 (RS 415, ZD21S), 1.5 4x4 (RS415, ZD21S), 1.6 (RS416, RR 416, ZC31S)2005–
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ)1.2, 1.2 (AZG412, ZC72S), 1.2 (AZH412, AZG412, ZC72S), 1.2 (AZH412, ZC72S), 1.2 4WD (AZH412, AZG412, ZD72S), 1.2 4x4 (AZG412, ZD72S), 1.2 4x4 (AZH412, ZD72S), 1.2 VVT, 1.4 (AZF414), 1.4 (AZH 414), 1.4 (AZH414, AZG414), 1.6 (AZG 416, ZC32S, ZA32S), 1.6 (AZG416, AZH416, RS416, ZC32S, ZA32S)2010–
SUZUKI SWIFT V (AZ)1.0 (A2L310), 1.0 (ZC13S), 1.0 SHVS (A2L310), 1.2, 1.2 (A2L412, ZC83S), 1.2 (A2L412), 1.2 (A2N412), 1.2 (ZC83S), 1.2 AllGrip (A2L412), 1.2 AllGrip (ZD83S), 1.2 SHVS (A2L412), 1.2 SHVS (ZC53S, ZC43S), 1.2 SHVS AllGrip (A2L412), 1.2 SHVS AllGrip (ZD53S), 1.4 Sport (A2L414, ZC33S)2017–
SUZUKI SWIFT VI (ZD, ZC)1.5 AWD (ZD21S)2023–
SUZUKI SX4 (EY, GY)1.5 (RW 415), 1.5 VVT (RW415, YA11S), 1.5 VVT 4x4 (RW 415), 1.5 VVTi (YA11S), 1.5 VVTi 4x4 (RW415, YB11S), 1.6 (RW416, YA21S), 1.6 LPG, 1.6 VVT, 1.6 VVT (RW416, YA21S), 1.6 VVT 4x4, 1.6 VVT 4x4 (RW416), 2.0 (RW415, RW416, RW420), 2.0 16V 4x4 (RW415, RW416, RW420)2006–
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY)1.0 (AKK 310), 1.0 AllGrip (AKK 310), 1.4 T (AKK414), 1.4 T AllGrip (AKK414), 1.4 Turbo 4Style, 1.4 Turbo 4Style AllGrip, 1.5 (AKN415), 1.6 (AKK 416), 1.6 (AKK416, YA22S), 1.6 (AKK416), 1.6 AllGrip (AKK 416), 1.6 AllGrip (AKK416, YB22S), 1.6 AllGrip (AKK416), 1.6 VVT2013–
SUZUKI SX4 Saloon (GY, RW)1.5 VVT (RW415, YC11S), 1.6 (RW 416), 1.6 (RW416), 1.6 VVT, 2.0, 2.0 (RW415, RW416, RW420)2007–
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.6 AWD (TA74W, TA74V), 2.4 AWD (TDA4W)1988–2002
SUZUKI VITARA (LY)1.0 (APK 310), 1.0 AllGrip (APK 310), 1.4 4Sport Turbo, 1.4 4Sport Turbo / 4 Style AllGrip, 1.4 T (APK414), 1.4 T AllGrip (APK414), 1.4 VVT AllGrip, 1.4 VVT AllGrip (APK414), 1.6, 1.6 (APK 416), 1.6 (APK416, YD21S), 1.6 AllGrip, 1.6 AllGrip (APK 416), 1.6 AllGrip (APK416, YE21S), 1.6 VVT, 1.6 VVT AllGrip2015–
SUZUKI WAGON R (MH21, MH22)1.0, 1.3 (RB413)2002–2012
SUZUKI WAGON R+ (MA)1.3 (RB413, MA34S), 1.3 (RB413), 1.3 4WD (MA34S), 1.3 4WD (RB413)1999–
SUZUKI XBEE (MN71)1.0 Hybrid (MN71S)2017–
SUZUKI (CHANGAN)7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGAN) ALIVIO1.6, 1.6 CNG2015–
SUZUKI (CHANGAN) ALTO1.02009–
SUZUKI (CHANGAN) SWIFT (EZ, MZ)1.52005–
SUZUKI (CHANGAN) SX4 Hatchback1.62007–2015
SUZUKI (CHANGAN) SX4 S-CROSS1.4 T, 1.4 T All-wheel Drive, 1.6, 1.6 All-wheel Drive2013–
SUZUKI (CHANGAN) SX4 Saloon1.62006–
SUZUKI (CHANGAN) VITARA (LY)1.4, 1.4 AllGrip, 1.62015–
SUZUKI (CHANGHE)9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGHE) LANDY1.2, 1.4, 1.4 4x42007–
SUZUKI (CHANGHE) LIANA A6 Hatchback1.42013–
SUZUKI (CHANGHE) LIANA A6 Saloon1.42013–
SUZUKI (CHANGHE) LIANA Hatchback1.4, 1.4 a+, 1.6, 1.6 VVT-i2005–
SUZUKI (CHANGHE) LIANA Saloon1.4, 1.4 a+, 1.6, 1.6 VVT-i2005–
SUZUKI (CHANGHE) SPLASH1.42011–
SUZUKI (CHANGHE) WAGON R (CH)1.41999–
SUZUKI (CHANGHE) WAGON R e+1.42010–2013
SUZUKI (CHANGHE) WAGON R X51.42012–2019
THACO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
THACO TOWNER1.42020–
TOYOTA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA GLANZA (K12#)1.2 (K12M)2019–
TOYOTA STARLET (K14B)1.4 (K14B)2020–
TOYOTA VITZ1.02023–
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 717.710
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL AGILA Mk II (B) (H08)1.0 12V, 1.0 i, 1.2 i 16V2008–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos