Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 733.070Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 733.070 (2)
733.070EAN 4041248508749

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 733.070

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 733.070. Tinka 118 modelių (CHEVROLET, GEO, HOLDEN +6). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

16,99 € Sutaupykite 7,00 € (41%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
87 mm
Išorinis skersmuo [mm]
100 mm
aukštis [mm]
8 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
AS
susukimo tipas
sukimas į kairę
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
733.070
SKU
0010-733.070
GTIN / EAN
4041248508749
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 614825. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SEAL,OIL,CRANKSHAFT,REAR — Opel  MERIVA-A ( 2003 -  2010) — E ENGINE AND CLUTCH › 8 Y17DT[LR6],Z17DTH[LPZ] DIESEL ENGINES
Opel MERIVA-A ( 2003 - 2010) · E ENGINE AND CLUTCH › 8 Y17DT[LR6],Z17DTH[LPZ] DIESEL ENGINESPozicija 9

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 12 numerių Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 10,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
12 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET15 modelių
CHEVROLET ASTRA Estate1.7 TD1994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.7 Di, 1.7 TD1991–2011
CHEVROLET COMBO1.7 D2001–
CHEVROLET CORSA Estate1.7 D1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.7 D1994–2012
CHEVROLET CORSA Pickup1.7 D, 1.7 DTi1994–
CHEVROLETdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CORSA Saloon1.7 D1994–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.7 D, 1.7 TD2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.7 D, 1.7 TD2010–
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)1.7 TD2012–
CHEVROLET MERIVA1.7 D2002–2012
CHEVROLET MONTANA Pickup1.7 DTi2003–2012
CHEVROLET SPECTRUM Hatchback1.5, 1.5 Turbo1984–1988
CHEVROLET SPECTRUM Saloon1.51984–1988
CHEVROLET TRAX1.7 TD, 1.7 TD AWD2012–
GEO5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
GEO SPECTRUM Hatchback1.5, 1.5 Turbo1988–1989
GEO SPECTRUM Saloon1.5, 1.5 Turbo1988–1989
GEO STORM Coupe1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1989–1993
GEO STORM Estate1.61989–1993
GEO STORM Hatchback1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1989–1993
HOLDEN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN GEMINI Saloon (RB)1.5 i1985–1986
HONDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)1.7 CTDi (EP4, EU9)2000–2006
ISUZU6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU GEMINI1.5, 1.6, 1.7 TD, 1.81990–1993
ISUZU GEMINI (JT)1.3, 1.5, 1.5 D, 1.5 TD, 1.6, 1.6 GTi 16V, 1.6 GTI 16V1984–1990
ISUZU GEMINI Coupe (JT)1.6, 1.6 i Turbo, 1.6 i Turbo All-wheel Drive1990–1994
ISUZU GEMINI Saloon1.5 D, 1.5 i, 1.6 i, 1.6 i Turbo, 1.7 TD, 1.81974–1993
ISUZU GEMINI Saloon (JT)1.3, 1.5, 1.5 D, 1.5 TD, 1.61984–1990
ISUZU IMPULSE1.6, 1.6 4WD, 1.81990–1993
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS ELAN1.6, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V Turbo1989–1995
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 323 S V (BA)1.7 TD, 1.7 TD AWD1992–2003
OPEL54 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.7 TDS (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.7 TD (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.7 TDS (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98)1.7 CDTI (F08, F48)2004–2009
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.7 CDTI2004–2009
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.7 CDTI (F35), 1.7 DTI 16V (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.7 CDTi (F70), 1.7 DTI 16V (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.7 CDTI (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.7 CDTI (F69), 1.7 DTI 16V (F69)1998–2009
OPEL ASTRA H (A04)1.7 CDTI (L48)2004–2014
OPEL ASTRA H CLASSIC Estate (A04)1.7 CDTi (L35), 1.7 CDTI (L35)2006–
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04)1.7 CDTI (L48)2009–
OPEL ASTRA H CLASSIC Saloon (A04)1.7 CDTi (L69), 1.7 CDTI (L69)2007–
OPEL ASTRA H Estate (A04)1.7 CDTI (L35)2004–2014
OPEL ASTRA H Estate Van (L70)1.7 CDTI (L70)2004–2014
OPEL ASTRA H GTC (A04)1.7 CDTi (L08), 1.7 CDTI (L08)2005–2010
OPEL ASTRA H Saloon (A04)1.7 CDTi (L69)2007–2014
OPEL ASTRA J (P10)1.7 CDTI (68)2009–2016
OPEL ASTRA J Estate Van (P10)1.7 CDTi (35)2009–2015
OPEL ASTRA J GTC1.7 CDTI (08)2011–2018
OPEL ASTRA J Hatchback Van (P10)1.7 CDTi (68)2009–2015
OPEL ASTRA J Saloon1.7 CDTI, 1.7 CDTI (69)2012–
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10)1.7 CDTI (35)2010–2015
OPEL COMBO Box Body/MPV1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.7 D1994–2001
OPEL COMBO Tour1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2011
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.5 D (F08, M08, F68, M68), 1.5 TD (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.5 D (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.5 D (F11, M11, F19, M19), 1.5 TD (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL CORSA B (S93)1.5 D (F08, F68, M68), 1.5 TD (F08, F68, M68), 1.7 D (F08, F68, M68)1993–2009
OPEL CORSA B Estate (S93)1.5 TD (F35), 1.7 D (F35)1998–2002
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.5 D (F08, W5L), 1.7 D (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA C (X01)1.7 CDTI (F08, F68), 1.7 DI (F08, F68), 1.7 DTI (F08, F68)2000–2009
OPEL CORSA C Hatchback Van (X01)1.7 CDTi (F08, W5L), 1.7 DI 16V (F08, W5L), 1.7 DTI 16V (F08, W5L)2000–2012
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.7 CDTi, 1.7 DTi2000–2009
OPEL CORSA D (S07)1.7 CDTI (L08, L68)2006–2015
OPEL CORSA D Hatchback Van (S07)1.7 CDTI (L08)2006–2014
OPEL CORSA UTILITY B Pickup1.7 D1997–2004
OPEL CORSA UTILITY C Pickup1.7 DTi2003–2012
OPEL KADETT E (T85)1.5 TD (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.5 TD (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.5 TD (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.7 CDTI (E75), 1.7 DTI (E75)2003–2010
OPEL MERIVA B MPV (S10)1.7 CDTI (75)2010–2017
OPEL MERIVA B VAN (S10)1.7 CDTi (75)2010–2017
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)1.7 CDTI (76), 1.7 CDTI 4x4 (76)2012–2019
OPEL VECTRA A (J89)1.7 TD (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.7 TD (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.7 TD (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.7 TD (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.7 TD (F68)1995–2003
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.7 CDTI (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)1.7 CDTI VAN (M75)2005–2015
VAUXHALL34 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 733.070
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.7 TD1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.7 TD1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.7 TD1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.7 CDTI 16V, 1.7 DTI 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.7 CDTI 16V (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.7 CDTI 16V, 1.7 DTI 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04)1.7 CDTi (L48), 1.7 CDTI (L48)2004–2011
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Estate (A04)1.7 CDTi (L35), 1.7 CDTI (L35)2004–2012
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)1.7 CDTi (L08)2005–2010
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) (P10)1.7 CDTi, 1.7 CDTI2009–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) Estate (P10)1.7 CDTi2010–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10)1.7 CDTi2011–2018
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) Estate Van (T92)1.7 TD (F70)1991–1998
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.7 CDTI, 1.7 DTI 16V1993–2006
VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) Estate Van (A04)1.7 CDTi, 1.7 CDTI2005–
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.7 TD1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.7 TD1988–1995
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.7 D1994–2001
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.5 D, 1.5 TD, 1.7 D1992–2000
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01)1.7 CDTI 16V (F08, F68), 1.7 DI 16V (F08, F68), 1.7 DTI 16V (F08, F68)2000–2007
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07)1.7 CDTI (L08)2006–2014
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.5 D, 1.7 D1994–2000
VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Hatchback Van (X01)1.7 DI 16V (F08), 1.7 DTI 16V (F08)2000–2006
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.7 CDTi, 1.7 DTI2003–2010
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10)1.7 CDTi, 1.7 CDTI2010–2017
VAUXHALL MOKKA / MOKKA X (J13)1.7 CDTI, 1.7 CDTI 4x42012–
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.5 D, 1.5 TD1983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.5 TD1982–1993
VAUXHALL NOVAVAN Hatchback Van (S83)1.5 D1990–1994
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.7 TD (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.7 TD (F19)1995–2002
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05)1.7 CDTI2005–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos