Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 755.141Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 755.141 (2)
755.141EAN 4041248120798

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 755.141

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 755.141. Tinka 136 modeliams (BEDFORD, CHEVROLET, DAEWOO +6). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
26 mm
Išorinis skersmuo [mm]
42 mm
aukštis [mm]
8 mm
aukštis 2 [mm]
6 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
ASW
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
755.141
SKU
0010-755.141
GTIN / EAN
4041248120798
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 646816. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-SEAL,RING,26 X 42 X 8 MM — Opel  ASTRA CLASSIC ( 1999 -  2002) — E ENGINE AND CLUTCH › 1 X14NZ[2H6] PETROL ENGINE
Opel ASTRA CLASSIC ( 1999 - 2002) · E ENGINE AND CLUTCH › 1 X14NZ[2H6] PETROL ENGINEPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 1,99 € iki 4,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD2 modeliai
BEDFORD ASTRA VAN Estate Van1.3, 1.4, 1.61984–1991
BEDFORD ASTRAMAX Box Body/MPV1.3, 1.41985–1990
CHEVROLET17 modelių
CHEVROLET CELTA1.0 (08, 48), 1.0 (08)1999–2015
CHEVROLET CHEVETTE Hatchback1.4 LS1991–1998
CHEVROLET CHEVETTE Saloon1.4 LS1987–2000
CHEVROLET CHEVY1.4, 1.61994–2010
CHEVROLETdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEVY Estate1.4, 1.61994–
CHEVROLET CHEVY Saloon1.4, 1.61994–
CHEVROLET CLASSIC1.0 VHC (19), 1.42002–
CHEVROLET CLASSIC Estate1.42002–
CHEVROLET CLASSIC Hatchback1.42002–
CHEVROLET COMBO1.62001–
CHEVROLET CORSA Estate1.6 GLS (35), 1.6 GS (35)1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68), 1.0 16V (08, 68, 73, 78), 1.0 Álcool, 1.0 Flex, 1.0 Joy, 1.3 (73, 78), 1.4, 1.4 GLS (08, 68, 73, 78), 1.6 GLS (08, 68), 1.6 GS, 1.6 GSI 16V SFI (08)1994–2012
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.0 Ethanol, 1.4, 1.4 GLS, 1.6, 1.6 (80)1994–
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19, 98), 1.0 (19), 1.0 Ethanol (19), 1.0 Joy (19), 1.3 (98), 1.4 GLS, 1.6 GLS (19), 1.6 GS, 1.81994–
CHEVROLET MONTANA Pickup1.4, 1.82003–2021
CHEVROLET TIGRA1.6, 1.6 16V1997–2001
CHEVROLET TORNADO Standard Cab Pickup1.82010–
DAEWOO9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO 1.5i (1C4)1.51994–1995
DAEWOO 1.5i Saloon (1C4)1.51994–1995
DAEWOO ARANOS1.51995–1997
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO CIELO LOAD RUNNER1.51996–1997
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V1991–1999
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
FIAT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
FIAT IDEA (350)1.8, 1.8 Flex2003–
FIAT SIENA (178, 172, 372)1.8 (17145C1), 1.8 Bipower1996–2016
HOLDEN10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Estate (TS)1.6 i1998–2004
HOLDEN ASTRA Hatchback (TR)1.6 CD1995–1998
HOLDEN ASTRA Hatchback (TS)1.6 i1998–2005
HOLDEN ASTRA Saloon (TR)1.6 CD1995–1998
HOLDEN ASTRA Saloon (TS)1.6 i1998–2005
HOLDEN BARINA Convertible (SB)1.4 i1997–2000
HOLDEN BARINA Hatchback (SB)1.2 i, 1.4 i, 1.6 i1994–2001
HOLDEN BARINA Hatchback (XC)1.4 Sfi2000–2005
HOLDEN COMBO Van (SB)1.4 i1996–2002
HOLDEN COMBO Van (XC)1.6 i2001–2012
IRMSCHER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
IRMSCHER COUPE1.6 16V1997–
OPEL57 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.3 N, 1.3 S1975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, F68, M11, M68), 1.6 i (F11, M11, F68, M68), 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68)1981–1988
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 i 16V (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92)1.4 i (M08, M68, F08, F68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)1998–2002
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 i 16V (F19, M19)1998–2002
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.4 i 16V, 1.4 Si, 1.6 i1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.4 (F35, M35), 1.4 i (F35, M35), 1.4 i 16V (F35, M35), 1.4 Si (F35, M35), 1.6 (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 i 16V (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70), 1.6 i 16V (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68), 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.4 i (F19, M19), 1.4 i 16V (F19, M19), 1.4 Si (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 i 16V (F19, M19), 1.6 Si (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48)2004–2009
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.4 16V, 1.62004–2009
OPEL ASTRA G CLASSIC Saloon (T98)1.4 16V (F69), 1.6 16V (F69)2004–2009
OPEL ASTRA G Convertible (T98)1.6 16V (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)1.6 16V (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.4 16V (F35), 1.4 LPG (F35), 1.6 (F35), 1.6 16V (F35), 1.6 CNG (F35), 1.6 LPG (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.4 (F70), 1.6 (F70), 1.6 LPG (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 LPG (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48), 1.6 LPG (F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.4 16V (F69), 1.4 LPG (F69), 1.6 (F69), 1.6 16V (F69), 1.6 LPG (F69)1998–2009
OPEL COMBO Box Body/MPV1.6, 1.6 CNG 16V2001–
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.2, 1.4, 1.4 16V1994–2001
OPEL COMBO Tour1.6, 1.6 CNG2001–2011
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.2 i (F08, M08, F68, M68), 1.2 N (F08, M08, F68, M68), 1.2 S (F08, M08, F68, M68), 1.3 (F08, M08, F68, M68), 1.3 i (F08, M08, F68, M68), 1.3 S (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 S (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.2 (F08, W5L), 1.3 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.2 i (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, M19, F19), 1.3 (F11, F19, M11, M19), 1.3 S (F11, M11, F19, M19), 1.4 i (F11, M11, F19, M19), 1.4 S (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 1.3 (F08, F68, M68), 1.4 (F08, F68, M68), 1.4 i (F08, F68, M68), 1.4 i 16V (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68), 1.6 i 16V (F08, F68, M68), 160iS1993–2009
OPEL CORSA B Estate (S93)1.4 i 16V (F35)1998–2002
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L), 1.4 i (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA C (X01)1.4, 1.4 (F08, F68), 1.6, 1.6 (F08, F68)2000–2009
OPEL CORSA CLASSIC B Saloon1.4, 160i1994–2005
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.4, 1.62000–2009
OPEL CORSA UTILITY B Pickup130i1997–2004
OPEL CORSA UTILITY C Pickup1.42003–2012
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.2, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.6 (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 i (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 N, 1.3 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.3 N, 1.3 S1975–1988
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 (E75), 1.6 16V (E75)2003–2010
OPEL TIGRA (S93)1.4 16V (F07), 1.6 16V (F07)1994–2000
OPEL VECTRA A (J89)1.4 S (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.4 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.6 GL (F19), 1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35), 1.6 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68)1995–2003
OPEL VECTRA C (Z02)1.6 16V (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)1.6 (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.6 CNG (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 16V (F75), 1.6 CNG (F75), 1.6 LPG (F75)1999–2006
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)1.6 CNG VAN (M75)2005–2015
SUZUKI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI FUN1.0, 1.42003–
VAUXHALL37 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 755.141
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 S1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43), 1.6 i1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.3, 1.4 S, 1.61984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.61984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.6 i1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.6 Si1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.6 i, 1.6 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)1.6 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.4 16V, 1.4 16V Dualfuel, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 16V Dualfuel (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 N, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 i1985–1994
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70)1991–1998
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.4 16V, 1.6 Dualfuel, 1.6 i1993–2006
VAUXHALL CAVALIER13001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S, 1.6 i, 1.6 i Cat1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.4 S, 1.6, 1.6 i1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.4 S, 1.6, 1.6 i1988–1995
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.4, 1.4 16V1994–2001
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.4 16V, 1.6, 1.6 CNG 16V2001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.6, 1.6 CNG2001–2012
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.2 i, 1.4 i, 1.4 i 16V, 1.4 i S, 1.6 GSI 16V, 1.6 i 16V1992–2000
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01)1.4 16V (F08, F68)2000–2007
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.4 i1994–2000
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.6 i, 1.6 i 16V2003–2010
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.2, 1.2 N, 1.2 S, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 i S, 1.4 S, 1.6 GSI, 1.6 GSI Cat1983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.2, 1.2 S, 1.3 S, 1.4, 1.4 S1982–1993
VAUXHALL NOVAVAN Hatchback Van (S83)1.2, 1.41990–1994
VAUXHALL TIGRA Mk I (S93)1.4 16V, 1.6 16V1994–2000
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 16V, 1.6 CNG, 1.6 Dualfuel1998–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos