Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image image
757.292EAN 4041248118276

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 757.292

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 757.292. Tinka 152 modeliams (ALFA ROMEO, CATERHAM, CHERY +13). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 6,00 € (55%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
35 mm
Išorinis skersmuo [mm]
50 mm
aukštis [mm]
7 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
ASW
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
757.292
SKU
0010-757.292
GTIN / EAN
4041248118276
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 86SM6700A1A. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Seal Assy - Camshaft Front — Scorpio Scorpio 2nd Generation (1994–1998) — Timing Gear Covers
Scorpio Scorpio 2nd Generation (1994–1998) · Timing Gear CoversPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 30 numerių Sandėlyje – nuo 2,99 € iki 9,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
30 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO29 modeliai
ALFA ROMEO 155 (167)1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H), 1.7 T.S. (167.A4G), 1.8 T.S. (167A4), 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E), 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D), 2.0 T.S. (167.A2D)1992–1997
ALFA ROMEO 164 (164)2.0 (164A2C), 2.0 Twin Spark (164.A2C, 164.A2L, 164A2H), 2.0 Twin Spark (164.A2H, 164.A2), 2.0 Twin Spark (164.H3), 2.0 Twin Spark (164A2C)1987–1998
ALFA ROMEO 1750-2000 (105)1750 (105,48), 2000 (105)1968–1975
ALFA ROMEO 75 (162)1.6 (162.B2B, 162.B2C), 1.6 (162B2), 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C), 1.8 (162.B1A, 162.B1B), 1.8 (162.B1H), 1.8 (162.B1L, 162.B1F), 1.8 (162B1L), 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G), 1.8 Turbo i.e. (162.B1E), 2.0 (162.BA), 2.0 T.S Cat (162.B4A), 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)1985–1992
ALFA ROMEO 90 (162)1.8 (162.A1A), 1.8 (162A1), 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E)1984–1987
ALFA ROMEO A11 / A12 Platform/Chassis1.31967–1983
ALFA ROMEOdar 23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO ALFETTA (116)1.6 (116.B1A), 1.8 (116.B2), 1.8 (11608, 11642), 1.8 (11608), 2.0, 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N), 2.0 (116.55G, 116.56G)1974–1984
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116)1.6 (11604), 1.8 (11610, 11654), 1.8 (11610), 2.0 (11610), 2.0 (11636, 11610)1974–1986
ALFA ROMEO BERLINA (105)20001966–1977
ALFA ROMEO F11 / F12 Bus1.31967–1983
ALFA ROMEO F11 / F12 Van1.31967–1983
ALFA ROMEO GIULIA (105)1.6 T.I (105), 1.6 T.I. Super (105), 1300 Super (115), 1600 Super (105,14), 1600 Super (115)1962–1979
ALFA ROMEO GIULIA GT (105)1300 Super, 1600 Sprint, 1600 Sprint (101), 1600 Super1962–1980
ALFA ROMEO GIULIA SPIDER (101)1.6, 1.6 (101.23)1962–1969
ALFA ROMEO GIULIETTA (116)1.3 (116.44A), 1.6 (116.50B), 1.6 (116), 1.8 (116.AA, 116.AB), 1.8 (116AA, 116AB), 1.8 Turbo (116), 2.0 (116.A1A), 2.0 Turbo (116)1977–1985
ALFA ROMEO GIULIETTA Berlina (101)1.3, 1.3 ti1955–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Coupe (101)1.31958–1961
ALFA ROMEO GIULIETTA Estate (101)1.31957–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Spider (101)1.31955–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint (101)1.31954–1962
ALFA ROMEO GIULIETTA Sprint Speciale (101)1.31958–1961
ALFA ROMEO GT (105)1300 Junior (105), 1600 (105), 1600 (115), A 1600 (105), V 1750 (105), V 2000 (105)1963–1977
ALFA ROMEO GTA Coupe (113)1.3 Junior1968–1976
ALFA ROMEO GTV (116)2.0 (116.36 E), 2.0 (11636), 2.0 Turbodelta (11636)1978–1987
ALFA ROMEO ROMEO 2 Bus (T10)1.31956–1967
ALFA ROMEO ROMEO 2 Van (T10)1.31956–1967
ALFA ROMEO SPIDER (105)1300 (10591), 1600 (10503), 1750 (10557), 2000 (10512, 10524)1966–1977
ALFA ROMEO SPIDER (115)1600 (11507), 1600 (11535), 1600 (115620, 115621), 1600 (115A2), 2.0 (115A1A), 2000, 2000 (11538, 115661), 2000 (11538, 115A1), 2000 (115680, 115681), 2000 (115A1A)1971–1993
ALFA ROMEO SPORT Saloon2.01977–1979
CATERHAM1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
CATERHAM SEVEN (CF, CS)1.61980–
CHERY4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
CHERY COWIN1.6, 1.6 LPG2003–2011
CHERY FENGYUN Hatchback1.62001–2008
CHERY FENGYUN Saloon1.62001–2008
CHERY TAXIM1.62007–
CITROËN5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN JUMPER I Bus (230P)2.5 D, 2.5 D 4x4, 2.5 TD, 2.5 TD 4x4, 2.5 TDi, 2.5 TDI 4x41994–2002
CITROËN JUMPER I Platform/Chassis (230)2.5 D, 2.5 D 4x4, 2.5 TD, 2.5 TDi, 2.5 TDi 4x41994–2002
CITROËN JUMPER I Van (230L)2.5 D, 2.5 D 4x4, 2.5 DT 4x4, 2.5 TD, 2.5 TDi, 2.5 TDi 4x41994–2002
CITROËN XM (Y4)2.5 TD1994–2000
CITROËN XM Break (Y4)2.5 TD1994–2000
FORD65 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
FORD BANTAM I Pickup14001982–1994
FORD BELINA II1.6, 1.6 Álcool, 1.6 Álcool 4x41977–1991
FORD CORCEL II1.6, 1.6 Álcool1978–1986
FORD COUGAR (EC)2.0 16V1998–2001
FORD DEL REY1.6, 1.6 Álcool1981–1992
FORD DEL REY Turnier1.6, 1.6 Álcool, 1.6 Álcool 4x41979–1992
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)1.6 16V1998–2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)1.6 16V1999–2000
FORD ESCORT Coupe1.6, 1.81988–2002
FORD ESCORT Hatchback1.61988–1996
FORD ESCORT III (GAA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 i (GAA), 1.6 RS Turbo, 1.6 XR3i1980–1986
FORD ESCORT III Convertible (ALD)1.3, 1.6, 1.6 i, 1.6 XR31983–1989
FORD ESCORT III Express (AVA)1.1, 1.3, 1.61981–1986
FORD ESCORT III Turnier (AWA)1.1, 1.3, 1.61980–1985
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 Álcool, 1.6 i, 1.6 XR3i1983–1994
FORD ESCORT IV Convertible (ALF)1.4, 1.6, 1.6 Álcool, 1.6 i, 1.6 XR3i1986–1992
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.4 i, 1.61986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i1985–1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.4, 1.6, 1.6 Álcool, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i, 1.8 XR3i 16V 4x41990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.4, 1.4 i, 1.6, 1.6 16V XR3i, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i1990–1995
FORD ESCORT V Express (AVF)1.41990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.4, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 i 16V1990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.4, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V, 1.8, 1.8 16V, 1.8 16V (EDA, EHC)1995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.4, 1.6 16V XR3i, 1.8 16V XR3i1994–2000
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.41995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V1995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.4, 1.6 16V, 1.6 i 16V, 1.8 16V1995–2002
FORD FIESTA Hatchback Van (FVD)1.41983–1995
FORD FIESTA II (FBD)1.3, 1.3 (FBD), 1.4, 1.4 (FBD), 1.6, 1.6 XR2 (FBD)1983–1989
FORD FIESTA III (GFJ)1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.6 Turbo (FBJT), 1.6 XR2i, 1.8 16V, 1.8 XR2i 16V1989–1997
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.4 Flite1995–2006
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 2.0 16V1998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.81998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.8 16V, 1.8 BiFuel, 2.0, 2.0 16V1999–2007
FORD GALAXY I (WGR)2.0 i1995–2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR)2.01995–2006
FORD LASER Hatchback1.4, 1.61986–1996
FORD METEOR Saloon (KC, KE)1.4, 1.61986–1996
FORD MONDEO I (GBP)1.6 i 16V, 1.8 i 16V, 1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Saloon (GBP)1.6 i 16V, 1.8 4x4, 1.8 i 16V, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP)1.6 i 16V, 1.8 i 16V, 1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO II (BAP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD MONDEO II Saloon (BFP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD ORION I (AFD)1.3, 1.6, 1.6 i1983–1986
FORD ORION II (AFF)1.3, 1.4, 1.4 Cat, 1.6, 1.6 i, 1.6 i Cat1985–1990
FORD ORION III (GAL)1.4, 1.6, 1.6 Álcool, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i 16V1990–1996
FORD RANGER (ER, EQ, R)1.81997–2011
FORD SCORPIO I (GAE, GGE)2.0, 2.0 i1985–1994
FORD SCORPIO I Saloon (GGE)2.0, 2.0 i1986–1994
FORD SCORPIO I Turnier (GGE)2.0 i1988–1994
FORD SCORPIO II (GFR, GGR)2.0 i1994–1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR)2.0 i1994–1998
FORD SIERRA II (GBG, GB4)1.6 i, 1.8, 2.0, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.0 i DOHC1987–1993
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG)1.6 i, 1.8, 2.0, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.0 i DOHC1987–1993
FORD SIERRA II Turnier (BNG)1.6 i, 1.8, 1.9, 2.0, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.0 i DOHC1987–1993
FORD TOURNEO CONNECT1.8 16V2002–2013
FORD TRANSIT Bus (E)2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS), 2.0 CNG1994–2000
FORD TRANSIT Bus (FD , FB , FS , FZ , FC)2.02000–2006
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)1.8 16V, 1.8 16V LPG2002–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (E)2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)1994–2000
FORD TRANSIT TOURNEO Bus2.01994–2000
FORD TRANSIT Van (E)2.0 (EAL, EAS), 2.0 CNG1994–2000
FORD AUSTRALIA10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LR)1.8 i, 2.0, 2.0 i2002–2005
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LR)1.8 i, 2.0 i2002–2005
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (HB, HC, HA)2.0 i (HA, HB), 2.0 i (HC)1995–1998
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (HA, HB, HC, HD)2.01995–2000
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (HE)2.02000–2001
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (HA, HB, HC, HD)2.0, 2.0 (HA, HB, HC)1995–2000
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (HE)2.0 (HE)2000–2001
FORD AUSTRALIA TRANSIT Bus (VF, VG)2.01994–2000
FORD AUSTRALIA TRANSIT Platform/Chassis (VF, VG)2.01994–2000
FORD AUSTRALIA TRANSIT Van (VF, VG, VE)2.01994–2000
FORD USA8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ESCAPE2.0, 2.0 4x42001–2013
FORD USA ESCORT Coupe2.01997–2003
FORD USA ESCORT Estate1.6, 1.6 i1981–2002
FORD USA ESCORT Hatchback1.61981–1990
FORD USA ESCORT Saloon1.6 i1996–2002
FORD USA EXP Hatchback1.61981–1986
FORD USA FOCUS2.01999–2007
FORD USA PAMPA1.6, 1.6 Álcool, 1.6 Álcool 4x41981–1997
KARRY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
KARRY 31.62007–2009
KARRY YOUYI1.62007–2014
MAZDA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 III (JASM, JBSM)1.41996–2003
MAZDA TRIBUTE (EP)2.0, 2.0 (EPEW), 2.0 4WD (EPEW), 2.0 AWD, 2.0 AWD (EPEW)2000–2008
MERCURY3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY LN7 Hatchback1.61981–1983
MERCURY LYNX Estate1.61980–1987
MERCURY LYNX Hatchback1.61980–1987
MITSUBISHI5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI OUTLANDER II (CWW)3.0, 3.0 4WD, 3.0 4WD (CW6W), 3.0 AWD, 3.0 FWD2005–2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GGW, GFW, ZJ, ZL, ZK)3.0 4WD, 3.0 GT, 3.0 GT 4WD2010–2022
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)3.01996–
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH, KG)3.0, 3.0 4WD, 3.0 Mivec (KG6W)2008–
MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS)3.0 Mivec, 3.0 Mivec 4x4, 3.0 V6, 3.0 V6 4WD (KS5W)2015–
MITSUBISHI (GAC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (GAC) PAJERO SPORT3.0 (GMC6471), 3.0 4WD (GMC6471)2013–
MORGAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.6 CVH/OHV, 1.6 i, 1.6 i Kat, 1.81968–
MORGAN PLUS FOUR1.8 i1985–2020
PEUGEOT4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 605 (6B)2.5 Turbo Diesel1989–1999
PEUGEOT BOXER Bus (230P)2.5 D, 2.5 D 4x4, 2.5 TD, 2.5 TD 4x4, 2.5 TDI, 2.5 TDI 4x41994–2009
PEUGEOT BOXER Platform/Chassis (ZCT)2.5 D, 2.5 D 4x4, 2.5 TD, 2.5 TDI, 2.5 TDI 4x41994–2002
PEUGEOT BOXER Van (230L)2.5 D, 2.5 D 4x4, 2.5 TD, 2.5 TDI, 2.5 TDI 4x41994–2006
VW8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
VW GOL1.61988–1988
VW GOL G11.6, 1.6 Álcool1980–1997
VW LOGUS (5X1)1.6, 1.6 Álcool1992–1998
VW PARATI I Variant1.6, 1.6 Álcool1982–1995
VW SAVEIRO G1 (147)1.6, 1.6 Álcool1982–1997
VW SENDA1.61983–1997
VW VOYAGE1.6, 1.6 Álcool1981–1995
VW VOYAGE (5X1)1.61994–2002
WESTFIELD3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 757.292
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD 130 Roadster1.6, 1.81997–
WESTFIELD SE / SEVEN1.6, 1.81980–
WESTFIELD ZE1.8 i1993–1997

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos