Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris ELRING 774.460
774.460EAN 4041248869604

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris ELRING 774.460

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris ELRING 774.460. Tinka 158 modeliams (ARO, BAOJUN (SGMW), BUICK (SGM) +24). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

7,99 € Sutaupykite 4,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
sriegio dydis
M14x1.5x11
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
Kategorija
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
MPN
774.460
SKU
0010-774.460
GTIN / EAN
4041248869604
Komplektacija
1x Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris

Katalogo nuorodos

Kataloge šiai prekei pateikiamos toliau nurodytos nuorodos. Tai nepatvirtina, kad nurodytos dalys įeina į prekės komplektaciją. Spustelėkite aktyvų dalies numerį, kad peržiūrėtumėte jos informaciją.

#NumerisAprašymas
1587.330
Screw Plug, oil sump
sriegio dydis
M14x1,5x11
varžto galvutės / veržlės forma
1
alternatyvus remonto komplektas
774.460
Papildomas straipsnis / informacija 2
be sandarinimo žiedo
prekės tarifo numeris
7318158066
2394.030
gasket, oil drain plug
vidinis skersmuo [mm]
14
Išorinis skersmuo [mm]
19
storis [mm]
2
medžiaga
1
forma
2
prekės tarifo numeris
7616109090
3115.100
gasket, oil drain plug
vidinis skersmuo [mm]
14
Išorinis skersmuo [mm]
20
storis [mm]
1,5
medžiaga
8
forma
14
DIN / ISO
7603
alternatyvus remonto komplektas
017.736
alternatyvus remonto komplektas
505.550
alternatyvus remonto komplektas
505.540
prekės tarifo numeris
7415210000
4928.580
gasket, oil drain plug
vidinis skersmuo [mm]
13,8
Išorinis skersmuo [mm]
19
storis [mm]
2,3
medžiaga
10
prekės tarifo numeris
7318220000

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96829610. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PLUG,OIL PAN DRN(INCLS 7)(PART OF 4) — Spark Spark M300 (2010–2023) — ENGINE ASM-1.0L L4 PART 4 OIL PUMP, PAN, & RELATED PARTS (LMT/1.0-1)(2ND DES)
Spark Spark M300 (2010–2023) · ENGINE ASM-1.0L L4 PART 4 OIL PUMP, PAN, & RELATED PARTS (LMT/1.0-1)(2ND DES)Pozicija 6

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 13 numerių Sandėlyje – nuo 2,99 € iki 4,99 €.

Visi: Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
13 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
ARO1 modelis
ARO 101.6 16V1980–2006
BAOJUN (SGMW)1 modelis
BAOJUN (SGMW) LECHI (M150)1.0, 1.22012–2016
BUICK (SGM)4 modeliai
BUICK (SGM) EXCELLE Estate1.62004–2013
BUICK (SGM) EXCELLE HRV1.62004–2013
BUICK (SGM) EXCELLE Saloon1.62003–2013
BUICK (SGM) REGAL I (CW1)2.02002–2008
CHEVROLET45 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRA Saloon2.01998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V, 1.5, 1.62003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4 16V, 1.4 Flexfuel, 1.62006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.5, 1.62003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 CNG, 1.5, 1.6, 1.6 CNG2005–
CHEVROLET AVEO Saloon (T300)1.62011–
CHEVROLET BEAT Hatchback1.22017–
CHEVROLET BEAT Saloon1.22017–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.0 D, 2.0 D 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA Van (C100)VCDi, VCDi All-wheel Drive2006–
CHEVROLET CHEVY1.6 SRV2006–
CHEVROLET CMP Platform/Chassis0.82014–
CHEVROLET CMV Van0.82014–
CHEVROLET CORSA Estate1.6 GS (35)1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.6 GS, 1.6 GSI 16V SFI (08)1994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.6 GS1994–2010
CHEVROLET CRUZE (J300)1.6, 2.0 CDI2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.6, 2.0 VCDi2010–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.0 D, 2.0 LPG, 2.52004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.62003–2013
CHEVROLET LANOS Saloon1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET N300 Bus1.22010–
CHEVROLET N300 Van1.22011–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET OPTRA2.01999–2003
CHEVROLET OPTRA Estate1.6, 1.6 CNG2001–2008
CHEVROLET OPTRA Hatchback1.6, 1.6 SRV2003–
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.4 (J200), 1.6, 1.6 CNG, 2.0, 2.0 MAGNUM TDCi2003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SAIL Hatchback1.22010–
CHEVROLET SAIL Saloon1.22010–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.82000–2006
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
CHEVROLET SPARK (M400)1.22015–
CHEVROLET SPARK Hatchback Van (M200, M250)0.82005–2014
CHEVROLET SPARK Hatchback Van (M300)1.22010–
CHEVROLET TIGRA1.61997–2001
CHEVROLET VECTRA2.0, 2.0 16V1996–
CHEVROLET VIVANT1.6, 2.0, 2.0 CX2000–
CHEVROLET (SGM)5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) AVEO Hatchback (SET)1.2, 1.4, 1.62005–2010
CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV)2.02005–2015
CHEVROLET (SGM) LOVA (CET)1.2, 1.4, 1.62006–2011
CHEVROLET (SGM) SAIL Hatchback (CS3, SH1)1.22010–
CHEVROLET (SGM) SAIL Saloon (CS3)1.22010–2015
CHEVROLET (SGMW)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGMW) SPARK (KSC)0.8, 1.0, 1.22002–2012
CHRYSLER6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER CIRRUS2.5, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER NEW YORKER Saloon2.21981–1987
CHRYSLER SEBRING Convertible2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.5, 2.5 LE1995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.5 LX1996–2001
DAEWOO36 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO DAMAS (90V)0.8 LPG2011–
DAEWOO DAMAS Bus0.8 LPG, 0.8 Luxe1995–2011
DAEWOO DAMAS Van0.8, 0.8 LPG1991–
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO GENTRA Saloon1.2, 1.4, 1.5 SE, 1.6 E-Tec LS2002–
DAEWOO GENTRA X Hatchback1.2 SX, 1.4, 1.6 CDX, 1.6 E-Tec LS2005–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.5, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LABO Platform/Chassis0.8, 0.8 LPG1992–
DAEWOO LABO Van0.81995–1999
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.62002–
DAEWOO LACETTI PREMIERE Saloon (J300)2.02009–2011
DAEWOO LACETTI Saloon1.6, 2.01999–2003
DAEWOO LACETTI Saloon (J200)1.5, 1.6 SE2002–2009
DAEWOO LANOS (KLAT)1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–2018
DAEWOO MATIZ (M300)1.02010–2012
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.62008–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.62003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 LPG1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.62003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 2.02000–
DAEWOO TICO0.81989–1996
DAEWOO TICO (KLY3)0.81995–2000
DAEWOO TOSCA2.0 TDCi2006–
DAEWOO WINSTORM2.0 D 4x42006–
DODGE2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER Coupe2.51994–2000
DODGE STRATUS2.5 V61994–2001
EAGLE2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE VISTA Hatchback1.51988–1992
EAGLE VISTA Saloon1.51987–1992
FORD ASIA & OCEANIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA PRONTO Bus (DAH)0.81990–2001
FORD ASIA & OCEANIA PRONTO Van (DAV)0.81990–2001
FSO3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.6 16V2004–2008
FSO LANOS Saloon1.6 16V2004–2008
FSO MATIZ0.8, 1.02000–2005
HOLDEN8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN BARINA Hatchback (TK)1.6 i2005–2012
HOLDEN BARINA Saloon (TK)1.6 i2005–2012
HOLDEN BARINA SPARK (MJ)1.2 i Manual2010–2015
HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. I (CG)2.0 TD, 2.0 TD AWD2006–2011
HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. I (CG)2.0 TD, 2.0 TD AWD2006–2011
HOLDEN CRUZE Saloon (JG)2.0 DTFi2009–2011
HOLDEN CRUZE Saloon (JH)2.02011–2016
HOLDEN EPICA Saloon (EP)2.0 TD2007–2011
HYUNDAI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01)LPI All-wheel Drive1997–2003
HYUNDAI VISTO0.81997–2000
JAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
JAC J21.02010–
JAC YUEYUE1.02010–
MARUTI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI 8000.81986–2006
MARUTI OMNI0.8, 0.8 LPG1984–2006
MARUTI SUZUKI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI SUZUKI 8000.8 CNG, 0.8 DUO2007–
MARUTI SUZUKI OMNI Bus0.8, 0.8 LPG2007–
MARUTI SUZUKI OMNI Van0.8, 0.8 LPG2007–
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.0 CDTI, 2.0 CDTI 4x42006–2017
PONTIAC4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC G31.62005–2010
PONTIAC MATIZ Hatchback1.02003–2009
PONTIAC WAVE Saloon1.62004–2008
PONTIAC WAVE5 Hatchback1.62005–2009
RAVON1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
RAVON MATIZ0.82015–
SUZUKI12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO Hatchback Van (EC)0.81986–1993
SUZUKI ALTO I (0S)0.8, 0.8 (SS80)1979–1984
SUZUKI ALTO II0.8 (SB308/CA)1984–1988
SUZUKI ALTO III (EC)0.8 (SB308, MA800)1988–1994
SUZUKI ALTO IV (EF, SH410)0.81993–2002
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Van (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI HATCH (SS)0.8 (SS80V)1980–1985
SUZUKI LJ80 (OL)0.8 (LJ80)1977–1984
SUZUKI LJ80 Closed Off-Road Vehicle0.8 4x41977–1981
SUZUKI LJ81 Pickup0.8 4x41977–1981
SUZUKI MARUTI8001983–2013
SUZUKI (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGAN) ALTO (CA72)0.81992–2008
UZ-DAEWOO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO MATIZ Hatchback0.8, 1.01998–
UZ-DAEWOO NEXIA Saloon1.51997–
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.0 CDTi, 2.0 CDTI, 2.0 CDTI 4x42006–2015
VOLVO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO S40 I (644)1.8 i1995–2004
VOLVO V40 Estate (645)1.8 i1995–2004
WULING (SGMW)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
WULING (SGMW) FORMO Bus1.2 (LZW6443)2018–
WULING (SGMW) FORMO Van1.2 (LZW6443)2018–
WULING (SGMW) HONGGUANG (CN10)1.22010–
WULING (SGMW) HONGGUANG S (CN112)1.22013–
ZAZ5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 774.460
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.6 16V (TF69YO)2004–2017
ZAZ VIDA Hatchback (SF4, SA4)1.4, 1.52012–
ZAZ VIDA Saloon (SF6, SA6)1.4, 1.52012–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos