Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Cilindro galvutės varžtų komplektas ELRING 820.262
820.262EAN 4041248054253

Cilindro galvutės varžtų komplektas ELRING 820.262

Cilindro galvutės varžtų komplektas ELRING 820.262. Tinka 147 modeliams (BEDFORD, CHEVROLET, DAEWOO +8). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

23,99 € Sutaupykite 12,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 11 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
sriegio dydis
M10x1.25x140
veržliarakčio dydis
TX - E 12
Kategorija
Cilindro galvutės varžtų komplektas
MPN
820.262
SKU
0010-820.262
GTIN / EAN
4041248054253
Komplektacija
1x Cilindro galvutės varžtų komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 94501001. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BOLT  — Nubira Nubira J100 (1997–1999) — CAM SUPPORT & SHAFT(FAM I SOHC)  (1320)
Nubira Nubira J100 (1997–1999) · CAM SUPPORT & SHAFT(FAM I SOHC) (1320)Pozicija 6

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 17 numerių Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 11,99 €.

Visi: Cilindro galvutės varžtų komplektas
17 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD2 modeliai
BEDFORD ASTRA VAN Estate Van1.3, 1.4, 1.61984–1991
BEDFORD ASTRAMAX Box Body/MPV1.3, 1.41985–1990
CHEVROLET25 modeliai
CHEVROLET AGILE1.4, 1.4 Flex2009–
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.4, 1.52005–
CHEVROLETdar 21 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CELTA1.0, 1.0 (08), 1.0 Flexpower (08, 48), 1.4, 1.4 (08, 48), 1.4 GLS1999–
CHEVROLET CHEVETTE Hatchback1.4 LS1991–1998
CHEVROLET CHEVETTE Saloon1.4 LS1987–2000
CHEVROLET CHEVY1.4, 1.61994–2010
CHEVROLET CHEVY Estate1.61994–
CHEVROLET CHEVY Saloon1.4, 1.61994–
CHEVROLET CLASSIC1.0 Life Flexpower (19), 1.0 VHC Flex (19)2002–
CHEVROLET COBALT1.4 Flex2011–
CHEVROLET COMBO1.62001–
CHEVROLET CORSA Estate1.4, 1.6 GLS (35)1996–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0, 1.0 (08, 68, 73, 78), 1.0 (08, 68), 1.0 Flex, 1.0 Joy Flex, 1.3 (73, 78), 1.4, 1.4 GLS (08, 68, 73, 78), 1.4 Maxx Flex, 1.6, 1.6 GLS (08, 68)1994–
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.0 Ethanol, 1.4 GLS, 1.6, 1.6 (80)1994–
CHEVROLET CORSA Saloon1.0, 1.0 (19), 1.0 Premium Flex (19), 1.0 Super Flex (19), 1.3 (98), 1.4, 1.4 (98), 1.4 GLS, 1.4 Maxx Flex, 1.6, 1.6 GLS (19), 1.81994–
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.52005–2018
CHEVROLET MERIVA1.4, 1.4 Flex (75)2002–2012
CHEVROLET MONTANA Estate Van1.4 Flex2007–2010
CHEVROLET MONTANA Estate Van (M80)1.4 Flex2013–2014
CHEVROLET MONTANA Pickup1.4, 1.4 Conquest Flex (80), 1.4 Flex, 1.4 LS Flex, 1.82003–2021
CHEVROLET PRISMA1.0 Joy Flexpower (69), 1.4 (69), 1.4 Flex (69)2006–
CHEVROLET TORNADO Standard Cab Pickup1.82010–
CHEVROLET VIVANT1.82000–
DAEWOO15 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO 1.5i (1C4)1.51994–1995
DAEWOO 1.5i Saloon (1C4)1.51994–1995
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO CIELO LOAD RUNNER1.51996–1997
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.51991–1999
DAEWOO GENTRA Saloon1.5 SE2002–2005
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4, 1.52002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Saloon (J200)1.5, 1.8 CDX (J200)2002–2009
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19)1995–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
DAEWOO REZZO (U100)1.82000–
FIAT10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
FIAT DOBLO Box Body/MPV (223)1.8, 1.8 Flexfuel2000–
FIAT DOBLO MPV (119, 223)1.8, 1.8 Flex2001–
FIAT GRANDE PUNTO (199)1.8 (1181940), 1.8 Flex2005–
FIAT IDEA (350)1.8, 1.8 Flex2003–
FIAT PALIO (178, 171, 371)1.8, 1.8 (17141C1), 1.8 (17144J2), 1.8 EX, 1.8 Flex, 1.8 RST Flex1996–
FIAT PALIO Weekend (178, 173, 373, 374, 171)1.8, 1.8 (1730190, 1730990), 1.8 (178DYC2), 1.8 Flex (17306T1, 17350T2, 17309T1, 17309T2, 17309Z2), 1.8 Flex (17309C1, 17345C1)1996–
FIAT PUNTO (188)1.8 (1181940)1999–2012
FIAT SIENA (178, 172, 372)1.8, 1.8 (17145C1), 1.8 Bipower, 1.8 Flex (17241C1, 17241Z2)1996–2016
FIAT STILO (192)1.8 8V, 1.8 Flex2001–2010
FIAT STRADA Pickup (178, 278)1.8, 1.8 Flex1998–
FSO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.4, 1.52004–2008
FSO LANOS Saloon1.4, 1.52004–2008
HOLDEN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Hatchback (TR)1.6 CD1995–1998
HOLDEN ASTRA Saloon (TR)1.6 CD1995–1998
HOLDEN BARINA Convertible (SB)1.4 i1997–2000
HOLDEN BARINA Hatchback (SB)1.2 i, 1.4 i1994–2001
HOLDEN COMBO Van (SB)1.4 i1996–2002
HOLDEN COMBO Van (XC)1.6 i2001–2012
OPEL45 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.3 N, 1.3 S1975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, F68, M11, M68), 1.6 i (F11, M11, F68, M68), 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68)1981–1988
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35), 1.6 i (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92)1.4 i (M08, M68, F08, F68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68)1998–2002
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 i (F19, M19)1998–2002
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.4 Si, 1.6 i1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.4 (F35, M35), 1.4 i (F35, M35), 1.4 Si (F35, M35), 1.6 (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.4 i (F19, M19), 1.4 Si (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 Si (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.6 (F35), 1.6 LPG (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70), 1.6 LPG (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.6 (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48), 1.6 LPG (F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.6 (F69), 1.6 LPG (F69)1998–2009
OPEL COMBO Box Body/MPV1.62001–
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.2, 1.41994–2001
OPEL COMBO Tour1.62001–2011
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.2 i (F08, M08, F68, M68), 1.2 N (F08, M08, F68, M68), 1.2 S (F08, M08, F68, M68), 1.3 (F08, M08, F68, M68), 1.3 i (F08, M08, F68, M68), 1.3 S (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 S (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.2 (F08, W5L), 1.3 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.2 i (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, M19, F19), 1.3 (F11, F19, M11, M19), 1.3 S (F11, M11, F19, M19), 1.4 i (F11, M11, F19, M19), 1.4 S (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 1.3 (F08, F68, M68), 1.4 (F08, F68, M68), 1.4 i (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 160iS1993–2009
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L), 1.4 i (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA C (X01)1.4, 1.4 (F08, F68), 1.6, 1.6 (F08, F68)2000–2009
OPEL CORSA CLASSIC B Saloon1.4, 160i1994–2005
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.4, 1.62000–2009
OPEL CORSA UTILITY B Pickup130i1997–2004
OPEL CORSA UTILITY C Pickup1.42003–2012
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.2, 1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.6 (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 i (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 N, 1.3 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.3 N, 1.3 S1975–1988
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 (E75)2003–2010
OPEL VECTRA A (J89)1.4 S (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.4 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.6 GL (F19), 1.6 i (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68)1995–2003
SUZUKI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI FUN1.0, 1.42003–
UZ-DAEWOO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO NEXIA Saloon1.51997–
VAUXHALL33 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 S1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43), 1.6 i1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.3, 1.4 S, 1.61984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.61984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.6 i1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.4 i, 1.6 i, 1.6 Si1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.4 i, 1.4 S, 1.6 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.4 i, 1.6 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.6, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.6 (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.6, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 N, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 i1985–1994
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70)1991–1998
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.6 Dualfuel, 1.6 i1993–2006
VAUXHALL CAVALIER13001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S, 1.6 i, 1.6 i Cat1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.4 S, 1.6, 1.6 i1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.4 S, 1.6, 1.6 i1988–1995
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.41994–2001
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.62001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.62001–2012
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.2 i, 1.4 i, 1.4 i S1992–2000
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.4 i1994–2000
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.6 i2003–2010
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.2, 1.2 N, 1.2 S, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 i S, 1.4 S, 1.6 GSI, 1.6 GSI Cat1983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.2, 1.2 S, 1.3 S, 1.4, 1.4 S1982–1993
VAUXHALL NOVAVAN Hatchback Van (S83)1.2, 1.41990–1994
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i (F19)1995–2002
ZAZ7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.262
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.5 (TF48YP)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.5 (TF48YP)2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.52004–2017
ZAZ VIDA Hatchback (SF4, SA4)1.52012–
ZAZ VIDA Saloon (SF6, SA6)1.52012–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos