Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Cilindro galvutės varžtų komplektas ELRING 820.458
820.458EAN 4041248054307

Cilindro galvutės varžtų komplektas ELRING 820.458

Cilindro galvutės varžtų komplektas ELRING 820.458. Tinka 100 modelių (CHEVROLET, DAEWOO, HOLDEN +6). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

28,99 € Sutaupykite 14,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 14 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
sriegio dydis
M11x1.25x140
veržliarakčio dydis
TX - T 55
Kategorija
Cilindro galvutės varžtų komplektas
MPN
820.458
SKU
0010-820.458
GTIN / EAN
4041248054307
Komplektacija
1x Cilindro galvutės varžtų komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 607685. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SCREW,HEX.HD.,M11 X 141,CASE TO CYLINDER BLOCK  (PRODUCTION NO. 90466478) — Opel  ASTRA-F ( 1992 -  1998) — E ENGINE AND CLUTCH › 3 16LZ2[L74],16NZ2[L74] PETROL ENGINES
Opel ASTRA-F ( 1992 - 1998) · E ENGINE AND CLUTCH › 3 16LZ2[L74],16NZ2[L74] PETROL ENGINESPozicija 9

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 16 numerių

Visi: Cilindro galvutės varžtų komplektas
16 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET15 modelių
CHEVROLET ASTRA Estate2.0 (35)1994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (68)1991–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0, 2.0 GL1998–2011
CHEVROLET IPANEMA1.8, 1.8 (15, 35), 1.8 Álcool, 1.8 Álcool (15, 35), 2.0 (35), 2.0 Álcool (35)1989–1999
CHEVROLET KADETT1.8 (08, 31), 1.8 (08), 1.8 Álcool (08), 2.0, 2.0 (08, 33), 2.0 (08), 2.0 Álcool, 2.0 Álcool (08)1989–1999
CHEVROLET KADETT Convertible2.01991–1995
CHEVROLETdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LUV2.21978–2006
CHEVROLET MONZA1.8, 1.8 Álcool, 1.8 Álcool (11, 69), 2.0, 2.0 Álcool1982–1996
CHEVROLET MONZA Hatchback1.8, 1.8 Álcool, 1.8 Álcool S/R, 2.0 Álcool1982–1996
CHEVROLET OMEGA2.0, 2.0 (19), 2.0 Álcool (19), 2.2, 2.2 (19)1991–1998
CHEVROLET OMEGA SUPREMA2.0, 2.0 (35), 2.0 Álcool (35), 2.2 (35)1991–2000
CHEVROLET S10 BLAZER2.21995–2012
CHEVROLET TAVERA2.2 (TBR30)1999–
CHEVROLET VECTRA1.6, 2.0, 2.0 (19), 2.21993–
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.0, 2.21999–2012
DAEWOO14 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ARANOS1.8, 2.01995–1997
DAEWOO BROUGHAM2.01991–1997
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LEGANZA (KLAV)1.8 CD1997–2004
DAEWOO LEMANS2.0 GSE1990–1997
DAEWOO MAGNUSLPG1999–
DAEWOO NEXIA Saloon1.8 (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)2.01997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)2.01997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.82003–
DAEWOO PRINCE (J19)1.8, 2.01990–1999
DAEWOO REZZO (U100)2.0 LPG2000–
DAEWOO ROYALE2.0 S1989–1993
DAEWOO SUPER SALOON1.8 DX, 2.01989–1995
HOLDEN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Hatchback (LD)1.8 i1987–1989
HOLDEN ASTRA Saloon (LD)1.8 i1987–1989
HOLDEN CALIBRA (YE)2.0 i1990–1998
HOLDEN FRONTERA (UT)2.0 i 4x41995–1999
HOLDEN RODEO Pickup (TF)2.2 i (TFR30)1988–2003
HOLDEN RODEO Platform/Chassis (TF)2.2 i (TFR30)1988–2003
HSV2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
HSV ASTRA Hatchback (LD)1.8 SV 18001987–1989
HSV ASTRA Saloon (LD)1.8 SV 18001987–1989
ISUZU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU KB2.0 KB200, 2.2 KB220, 2.2 KB220 4WD1988–
NISSAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN CHERRY IV Hatchback (N13)1.8 Efi1987–1991
NISSAN CHERRY IV Saloon (N13)1.8 Vector Efi1989–1991
OPEL32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA C (J82)1.6 (F11, M11, F68, M68), 1.6 S (F11, M11, F68, M68), 1.8 (F11, M11, F68, M68), 1.8 E (F11, M11, F68, M68), 1.8 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68), 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.6 (F68, M68), 1.6 S (F68, M68), 1.8 (F68, M68), 1.8 E (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68)1981–1988
OPEL ASTRA F Convertible (T92)2.0 i1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.6 (F35, M35), 1.8 i (F35, M35), 2.0 i (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.8 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.8 (F08, M08, F68, M68), 1.8 i (F08, M08, F68, M68), 2.0 i (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.6 (F19, M19), 1.8 i (F19, M19), 1.8 i 16V (F19, M19), 2.0 i, 2.0 i (F19, M19)1991–2001
OPEL BLAZER2.21996–2002
OPEL CALIBRA A (C89)2.0 i (M07), 2.0 i 4x4 (M07)1989–1997
OPEL FRONTERA A (U92)2.0 i1992–1998
OPEL FRONTERA A Sport (U92)2.0 i (52SUD2, 55SUD2)1992–1998
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.6 S (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Convertible (T85)2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.8 (46), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.8 (43, 34, 44), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA B (58, 59)1.8 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.8 S1975–1988
OPEL OMEGA A (V87)1.8 (F19, M19, N19), 1.8 N (F19, M19, N19), 1.8 S (F19, M19, N19), 2.0 (F19, M19, N19), 2.0 i (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)1.8 (F35, M35), 1.8 N (F35, M35), 1.8 S (F35, M35), 2.0 (F35, M35), 2.0 i (F35, M35)1986–1994
OPEL OMEGA B (V94)2.0 (F69, M69, P69)1994–2005
OPEL OMEGA B Estate (V94)2.0 (F35, M35, P35)1994–2003
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.8, 1.8 E, 1.8 S1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.8, 1.8 E, 1.8 S1977–1986
OPEL REKORD E2 (17, 16)2.01986–1996
OPEL VECTRA A (J89)1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.8 i Cat (F19, M19), 1.8 S (F19, M19), 1.8 S 4x4 (F19, M19), 2.0 (F19, M19), 2.0 i (F19, M19), 2.0 i 4x4 (F19, M19), 2.0 i Cat (F19, M19), 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 1.8 i Cat (F68, M68), 1.8 S (F68, M68), 2.0 (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i (F19), 2.0 i (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35), 2.0 i (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68), 2.0 i (F68)1995–2003
PONTIAC3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC J2000 SUNBIRD Convertible2.01987–1994
PONTIAC J2000 SUNBIRD Coupe2.01987–1994
PONTIAC J2000 SUNBIRD Saloon2.01987–1994
VAUXHALL25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 820.458
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.6, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.6 S, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.6 S, 1.8 GTE, 2.0, 2.0 GTE1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.8 i (F08), 2.0 i1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.8 i, 2.0 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.8 i, 2.0 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.8 i, 1.8 i 16V, 2.0 i1991–1998
VAUXHALL CALIBRA (C89)2.0 i, 2.0 i 4x41990–1997
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8, 1.8 S, 2.0 S1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)1.8, 1.8 i, 1.8 S, 2.0, 2.0 i1986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)1.8, 1.8 i, 1.8 S, 2.0, 2.0 i1986–1994
VAUXHALL CAVALIER Mk II Convertible (J82)1800i1984–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.6, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.6 S, 1.8 i, 2.0 4x4, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.6 N, 1.6 S, 1.8 i, 1.8 i Cat, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.8, 1.8 i Cat, 2.0 i, 2.0 i 4x4 (89), 2.0 i Cat, 2.0 SRi1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.8, 1.8 i Cat, 2.0 i, 2.0 i 4x4, 2.0 i Cat, 2.0 SRi1988–1995
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.01991–1998
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport (U92)2.0 i1992–1998
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94)2.01993–2003
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94)2.01993–2003

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos