Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image
878.270EAN 4041248784969

Išmetimo vamzdžio tarpinė ELRING 878.270

Išmetimo vamzdžio tarpinė ELRING 878.270. Tinka 60 modelių (CHRYSLER, CHRYSLER (BBDC), CHRYSLER (SOUEAST) +4). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

22,99 € Sutaupykite 12,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
montavimo vieta
išmetimo kolektorius
Kategorija
Išmetimo vamzdžio tarpinė
MPN
878.270
SKU
0010-878.270
GTIN / EAN
4041248784969
Komplektacija
1x Išmetimo vamzdžio tarpinė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHRYSLER / DODGE / JEEP / RAM04616671
  • CHRYSLER / DODGE / JEEP / RAM4881012AB
  • CHRYSLER / DODGE / JEEP / RAM4881012AC
  • AUDI / CUPRA / SEAT / SKODA / VW7B0 253 115 B

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 7 numeriai Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 9,99 €.

Visi: Išmetimo vamzdžio tarpinė
7 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, CHRYSLER (BBDC), CHRYSLER (SOUEAST) +4, 60 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER33 modeliai
CHRYSLER CARAVAN2.4, 3.3, 3.8 AWD1994–2000
CHRYSLER CHRYSLER R/T Coupe2.41996–1997
CHRYSLER CIRRUS2.0, 2.0 LX, 2.4, 2.4 LX, 2.4 Turbo1994–
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.72000–2006
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX1997–2004
CHRYSLER GRAND CARAVAN2.4, 3.31996–2007
CHRYSLERdar 27 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.3, 3.3 Flexfuel, 3.82007–
CHRYSLER INTREPID Saloon2.71997–2004
CHRYSLER NEON (PL)2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER NEW YORKER3.31987–1993
CHRYSLER PACIFICA3.5, 3.5 AWD, 3.8, 3.8 AWD2003–2008
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD2002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING (JS)2.7, 2.7 Flexfuel, 2.7 VVT2006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible2.41995–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.7, 2.7 Flexfuel, 2.7 VVT2007–2010
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)2.4, 2.7, 2.7 Flexfuel2001–2006
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS2.72001–2006
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.4, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)3.31990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.4 AWD, 2.4 i, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.3 Flexfuel AWD, 3.3 i, 3.8, 3.8 AWD, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.4, 3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.3 i AWD, 3.8, 3.8 AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.3 Flexfuel AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53), 3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
CHRYSLER (BBDC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER (BBDC) SEBRING2.72007–2009
CHRYSLER (SOUEAST)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER (SOUEAST) GRAND VOYAGER3.32007–2013
DODGE18 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 i, 3.8 i AWD1983–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN Mini Cargo Van3.3, 3.3 Flexfuel2000–2007
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE CHARGER2.7, 2.7 AWD2005–2010
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.3 Flexfuel, 3.82007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Cargo Van3.3, 3.3 Flexfuel2000–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van2.4, 2.4 AWD, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 CNG, 3.3 Flex, 3.3 Flexfuel, 3.3 Flexfuel 4WD, 3.3 Flexfuel AWD, 3.8, 3.8 AWD1983–2007
DODGE INTREPID2.71996–2004
DODGE MAGNUM Estate2.7, 2.7 AWD2004–2008
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport, 2.0 Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V, 2.4, 2.4 SRT-41999–
DODGE RAM Van2.41995–2005
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.71994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.4, 2.7, 2.7 Flexfuel2000–2005
DODGE STRATUS II2.4, 2.4 SE, 2.4 STX, 2.7 Flexfuel, 2.7 VVT2000–2006
DODGE SX Saloon2.02002–2005
GAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
GAZ VOLGA SIBER2.0, 2.72008–2010
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 2.4 i AWD, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 CNG, 3.3 Flex-Fuel, 3.3 i, 3.3 i AWD, 3.3 LE, 3.8, 3.8 i, 3.8 i AWD1983–2001
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 878.270
ModelisVarikliaiMetai
VW ROUTAN3.82008–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos