Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 919.497Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 919.497 (2)
919.497EAN 4041248108086

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 919.497

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 919.497. Tinka 93 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FIAT +7). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

8,99 € Sutaupykite 4,00 € (44%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Papildomas straipsnis / informacija 2
Sintetiniam vožtuvų dangteliui
Kategorija
Tarpiklis, svirties dangtis
MPN
919.497
SKU
0010-919.497
GTIN / EAN
4041248108086
Komplektacija
1x Tarpiklis, svirties dangtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96181318. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

GASKET-CM/SHF SUPT  — Nubira Nubira J100 (1997–1999) — CAM SUPPORT & SHAFT(FAM I SOHC)  (1320)
Nubira Nubira J100 (1997–1999) · CAM SUPPORT & SHAFT(FAM I SOHC) (1320)Pozicija 5

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 23 numeriai Sandėlyje – nuo 2,99 € iki 6,99 €.

Visi: Tarpiklis, svirties dangtis
23 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET17 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.4, 1.52005–
CHEVROLET CELTA1.0 (08)1999–2015
CHEVROLET CHEVETTE Hatchback1.4 LS1991–1998
CHEVROLET CHEVETTE Saloon1.4 LS1987–2000
CHEVROLETdar 11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEVY1.4, 1.61994–2010
CHEVROLET CHEVY Estate1.61994–
CHEVROLET CHEVY Saloon1.4, 1.61994–
CHEVROLET COMBO1.62001–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68), 1.0 Flex, 1.4 GLS (08, 68, 73, 78)1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.0 Ethanol, 1.4 GLS, 1.61994–
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19), 1.4 GLS, 1.81994–
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.52005–2018
CHEVROLET MONTANA Pickup1.4, 1.82003–2021
CHEVROLET TORNADO Standard Cab Pickup1.82010–
CHEVROLET VIVANT1.82000–
DAEWOO9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.51991–1999
DAEWOO GENTRA Saloon1.5 SE2002–2005
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4, 1.52002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Saloon (J200)1.5, 1.8 CDX (J200)2002–2009
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO NEXIA Saloon1.52008–
DAEWOO REZZO (U100)1.82000–
FIAT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
FIAT IDEA (350)1.8, 1.8 Flex2003–
FIAT SIENA (178, 172, 372)1.8, 1.8 (17145C1), 1.8 Bipower1996–2016
FIAT STRADA Pickup (178, 278)1.81998–
FSO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.4, 1.52004–2008
FSO LANOS Saloon1.4, 1.52004–2008
HOLDEN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Hatchback (TR)1.6 CD1995–1998
HOLDEN ASTRA Saloon (TR)1.6 CD1995–1998
HOLDEN BARINA Convertible (SB)1.4 i1997–2000
HOLDEN BARINA Hatchback (SB)1.2 i, 1.4 i1994–2001
HOLDEN COMBO Van (SB)1.4 i1996–2002
HOLDEN COMBO Van (XC)1.6 i2001–2012
OPEL27 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35), 1.6 i (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92)1.4 i (M08, M68, F08, F68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68)1998–2002
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 i (F19, M19)1998–2002
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.4 Si, 1.6 i1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.4 (F35, M35), 1.4 i (F35, M35), 1.4 Si (F35, M35), 1.6 (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.4 i (F19, M19), 1.4 Si (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 Si (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.6 (F35), 1.6 LPG (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70), 1.6 LPG (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.6 (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48), 1.6 LPG (F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.6 (F69), 1.6 LPG (F69)1998–2009
OPEL COMBO Box Body/MPV1.62001–
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.2, 1.41994–2001
OPEL COMBO Tour1.62001–2011
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 1.4 (F08, F68, M68), 1.4 i (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 160iS1993–2009
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L), 1.4 i (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA C (X01)1.4, 1.4 (F08, F68), 1.6, 1.6 (F08, F68)2000–2009
OPEL CORSA CLASSIC B Saloon1.4, 160i1994–2005
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.4, 1.62000–2009
OPEL CORSA UTILITY C Pickup1.42003–2012
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.4 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 (E75)2003–2010
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68)1995–2003
SUZUKI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI FUN1.0, 1.42003–
UZ-DAEWOO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO NEXIA Saloon1.51997–
VAUXHALL20 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43)1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.6 i1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.4 i, 1.6 i, 1.6 Si1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.4 i, 1.4 S, 1.6 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.4 i, 1.6 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.6, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.6 (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.6, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) Estate Van (T92)1.4 i (F70)1991–1998
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.6 Dualfuel, 1.6 i1993–2006
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.41994–2001
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.62001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.62001–2012
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.2 i, 1.4 i, 1.4 i S1992–2000
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.4 i1994–2000
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.6 i2003–2010
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.4 i, 1.4 i S, 1.6 GSI, 1.6 GSI Cat1983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.41982–1993
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i (F19)1995–2002
ZAZ7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 919.497
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.5 (TF48YP)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.5 (TF48YP)2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.52004–2017
ZAZ VIDA Hatchback (SF4, SA4)1.52012–
ZAZ VIDA Saloon (SF6, SA6)1.52012–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos