Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklių rinkinys, vairo stiprintuvo siurblys ELRING B17.770
B17.770EAN 4067806032365

Tarpiklių rinkinys, vairo stiprintuvo siurblys ELRING B17.770

Tarpiklių rinkinys, vairo stiprintuvo siurblys ELRING B17.770. Tinka 305 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +9). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

50,99 € Sutaupykite 27,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 23 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Tarpiklių rinkinys, vairo stiprintuvo siurblys
MPN
B17.770
SKU
0010-B17.770
GTIN / EAN
4067806032365
Komplektacija
1x Tarpiklių rinkinys, vairo stiprintuvo siurblys

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN05688044
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN07848088
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN07848522
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN26010282
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN26042428
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN26046717
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GENERAL MOTORS / GMC / HUMMER / OLDSMOBILE / PONTIAC / SATURN26072704
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
BUICK16 modelių
BUICK CENTURY Coupe (4A)2.5, 2.8, 3.01981–1996
BUICK CENTURY Estate (435)2.5, 2.8, 2.8 Custom, 3.0, 4.31981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.5, 2.8, 2.8 Limited, 3.0, 3.8, 3.8 Custom1981–1996
BUICK ELECTRA4.1, 5.01975–1984
BUICK ELECTRA Coupe4.1, 5.01976–1984
BUICK ELECTRA Estate5.01976–1984
BUICKdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
BUICK LESABRE3.0, 3.8, 4.1, 4.4, 5.01976–1991
BUICK LESABRE Coupe3.0, 3.8, 4.1, 4.4, 5.01976–1991
BUICK LESABRE Estate3.81984–1990
BUICK RAINIER SUV4.2, 4.2 AWD, 5.3, 5.3 AWD2003–2007
BUICK RIVIERA Convertible3.8, 4.1, 5.01981–1985
BUICK RIVIERA Coupe3.8, 4.1, 5.01978–1985
BUICK ROADMASTER Estate5.0, 5.71990–1996
BUICK ROADMASTER Saloon5.71992–1996
BUICK SKYLARK (N)2.5, 2.81979–1985
BUICK SKYLARK Coupe2.5, 2.81979–1984
CADILLAC10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC BROUGHAM Saloon5.0, 5.71986–1992
CADILLAC DEVILLE4.5, 4.9 Touring1989–1993
CADILLAC DEVILLE Coupe4.1, 4.3 D, 4.5, 4.91984–1993
CADILLAC DEVILLE Saloon4.1, 4.3 D, 4.51984–1988
CADILLAC ELDORADO Convertible4.11983–1985
CADILLAC ELDORADO Coupe4.1, 5.7 D1978–1985
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD1998–2014
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD, 6.2 LPG AWD2006–2014
CADILLAC FLEETWOOD Coupe4.1, 4.3 D1984–1986
CADILLAC FLEETWOOD Saloon4.1, 4.3 D, 4.5, 5.71984–1997
CHEVROLET120 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRO Bus4.3, 4.3 AWD, 4.3 Luxury, 4.3 Luxury AWD1984–2005
CHEVROLET ASTRO Extended Cargo Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
CHEVROLET ASTRO Extended Passenger Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
CHEVROLET ASTRO Standard Cargo Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 4WD, 4.3 AWD1984–2005
CHEVROLET ASTRO Standard Passenger Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
CHEVROLET ASTRO Van4.3, 4.3 AWD1984–2005
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Flexfuel AWD2001–2013
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET BLAZER S101.9, 1.9 AWD, 2.0, 2.0 AWD, 2.8, 2.8 AWD, 4.3, 4.3 AWD, 4.3 V6 AWD1982–2005
CHEVROLET C-K6.5 D, 6.5 D AWD1980–2000
CHEVROLET C1500 Extended Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C1500 Standard Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C2500 Cab & Chassis6.5 D1988–2000
CHEVROLET C2500 Crew Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C2500 Extended Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C2500 Standard Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C3500 Cab & Chassis6.5 D1987–2002
CHEVROLET C3500 Crew Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C3500 Extended Cab Pickup6.5 D1987–2000
CHEVROLET C3500 Standard Cab Pickup6.5 D1987–2004
CHEVROLET CAMARO3.4 V61992–2002
CHEVROLET CAMARO (FP)3.1, 5.0, 5.71981–1992
CHEVROLET CAMARO Convertible3.1, 3.4, 5.01981–2002
CHEVROLET CAPRICE3.8, 4.3, 4.4, 5.0, 5.71976–1996
CHEVROLET CAPRICE Estate3.8, 4.3, 4.4, 5.0, 5.7, 5.7 D1976–1996
CHEVROLET CARGOVAN Standard Cargo Van4.31996–2004
CHEVROLET CELEBRITY Coupe2.5, 2.8, 4.3 D1981–1988
CHEVROLET CELEBRITY Estate2.5, 2.8, 4.3 D1981–1990
CHEVROLET CELEBRITY Saloon2.5, 2.8, 4.3 D1981–1989
CHEVROLET CHEYENNE 2500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–2009
CHEVROLET CHEYENNE 2500 Standard Cab Pickup5.3, 5.3 All-wheel Drive2006–2009
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–2013
CHEVROLET CHEYENNE Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2009–
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–2013
CHEVROLET CITATION Coupe2.5, 2.81979–1983
CHEVROLET CITATION Hatchback2.5, 2.81979–1985
CHEVROLET CITATION Saloon2.5, 2.81979–1985
CHEVROLET D10 Pickup2.81978–1997
CHEVROLET EL CAMINO Standard Cab Pickup3.8, 4.3, 4.4, 5.01977–1987
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 AWD, 4.8 Flexfuel, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.5 D1995–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 AWD, 4.8 Flexfuel, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 CNG AWD, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van4.8, 4.8 AWD, 4.8 Flexfuel, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 CNG AWD, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Cutaway Van4.8, 4.8 Flexfuel, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.0 Flexfuel, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Cargo Van4.8, 4.8 Flexfuel, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Passenger Van4.8, 4.8 Flexfuel, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van4.8, 4.8 Flexfuel, 5.3, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van4.8, 4.8 Flexfuel, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 4500 Cutaway Van6.0, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.0 Flexfuel, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 4500 Standard Cargo Van6.0, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS Bus5.3, 5.3 2500, 6.0 2500, 6.0 Flex-Fuel, 6.6 D2003–
CHEVROLET EXPRESS Extended Passenger Van6.0 Flexfuel2008–
CHEVROLET EXPRESS Platform/Chassis4.8 Flex-Fuel2003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van4.3, 5.3, 5.3 Flexfuel AWD, 6.0 (G03), 6.0 Flexfuel (G03)2002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van5.3, 6.0, 6.0 Flexfuel2008–
CHEVROLET EXPRESS Van4.3, 5.3 1500, 5.3 1500 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel AWD, 6.0 2500, 6.0 Flex-Fuel (G45), 6.5 TDCi 1500, 6.6 D1995–
CHEVROLET G30 Standard Cargo Van4.32000–2002
CHEVROLET IMPALA Saloon3.8, 4.3, 4.4, 5.01976–1985
CHEVROLET K1500 Extended Cab Pickup6.5 D 4WD1987–1999
CHEVROLET K1500 Standard Cab Pickup6.5 D 4WD1987–1999
CHEVROLET K2500 Cab & Chassis6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K2500 Crew Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K2500 Extended Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K2500 Standard Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K3500 Cab & Chassis6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K3500 Crew Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K3500 Extended Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET K3500 Standard Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
CHEVROLET LUMINA Saloon (VE)6.02007–2013
CHEVROLET LUMINA Ute (VE)6.02007–2013
CHEVROLET MALIBU3.7, 3.8, 4.4, 5.01977–1983
CHEVROLET MALIBU Coupe3.7, 3.8, 5.01977–1983
CHEVROLET MALIBU Estate3.8, 4.4, 5.01977–1983
CHEVROLET MONTE CARLO Coupe3.8, 4.3, 4.4, 5.0, 5.71980–1988
CHEVROLET P30 Cab & Chassis6.5 D1975–1999
CHEVROLET S10 Crew Cab Pickup4.3 4WD1993–2004
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup1.9, 1.9 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD1981–2004
CHEVROLET S10 Pick Up2.8, 2.8 AWD, 4.3 AWD1981–1991
CHEVROLET S10 Pickup4.3, 4.3 4x41994–2012
CHEVROLET S10 Platform/Chassis1.9, 1.9 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD1981–1993
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup1.9, 1.9 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD1981–2004
CHEVROLET SILVERADO5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD1995–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 Flex, 6.2 Flex 4WD1997–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid, 5.3 Hybrid AWD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–2013
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Hybrid, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 BI-FUEL, 6.0 BI-FUEL 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 BI-FUEL, 6.0 BI-FUEL 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD1998–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 BiFuel, 6.0 BiFuel 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 BIFUEL, 6.0 BIFUEL 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 BIFUEL, 6.0 BIFUEL 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 BIFUEL, 6.0 BIFUEL 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–2013
CHEVROLET SILVERADO 35005.3, 6.02007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup5.3, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD1998–2013
CHEVROLET SONORA4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD1999–2006
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.5 TDCi, 6.5 TDCi AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)6.0 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1999–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD1999–2013
CHEVROLET SUBURBAN 3500 HD Closed Off-Road Vehicle6.0 AWD, 6.0 Flexfuel AWD2015–
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 AWD, 4.8 V8, 5.3, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3, 5.3 4WD2014–
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC)4.2, 4.2 AWD, 5.3, 5.3 AWD2001–2009
GMC79 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
GMC C1500 Extended Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C1500 Standard Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C1500 SUBURBAN Closed Off-Road Vehicle6.5 D1991–1999
GMC C2500 Cab & Chassis6.5 D1987–2000
GMC C2500 Crew Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C2500 Extended Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C2500 Standard Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C2500 SUBURBAN Closed Off-Road Vehicle6.5 D1988–1999
GMC C3500 Cab & Chassis6.5 D1987–2002
GMC C3500 Crew Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C3500 Extended Cab Pickup6.5 D1987–2000
GMC C3500 Pickup6.5 D1987–2002
GMC C3500 Standard Cab Pickup6.5 D1987–2001
GMC ENVOY SUV4.2, 4.2 4WD2001–2009
GMC JIMMY4.3, 4.3 4WD, 4.3 AWD1994–2012
GMC K1500 Extended Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K1500 Standard Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K1500 SUBURBAN Closed Off-Road Vehicle6.5 D 4WD1991–2000
GMC K2500 Cab & Chassis6.5 D 4WD1987–2000
GMC K2500 Crew Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K2500 Extended Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K2500 Standard Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K2500 SUBURBAN Closed Off-Road Vehicle6.5 D 4WD1991–1999
GMC K3500 Cab & Chassis6.5 D 4WD1987–2000
GMC K3500 Crew Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K3500 Extended Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC K3500 Standard Cab Pickup6.5 D 4WD1987–2000
GMC P3500 Stripped Chassis6.5 D1987–1999
GMC S15 Cab & Chassis1.9, 1.9 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD1981–1994
GMC S15 Extended Cab Pickup1.9, 1.9 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD1981–1994
GMC S15 JIMMY SUV1.9, 1.9 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD, 4.3 AWD1982–1994
GMC S15 Standard Cab Pickup1.9, 1.9 4WD, 2.0, 2.0 4WD, 2.8, 2.8 4WD, 4.3, 4.3 4WD1981–1994
GMC SAFARI Extended Cargo Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
GMC SAFARI Extended Passenger Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
GMC SAFARI Standard Cargo Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
GMC SAFARI Standard Passenger Van2.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1984–2005
GMC SAVANA5.3, 5.3 All-wheel Drive, 5.3 AWD2010–
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 AWD, 4.8 FLEX, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
GMC SAVANA 2500 Extended Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.5 D1995–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 AWD, 4.8 Flexfuel, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 AWD, 4.8 Flexfuel, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.5 D1995–
GMC SAVANA 3500 Cutaway Van4.8, 4.8 FLEX, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.0 Flexfuel, 6.5 D1995–
GMC SAVANA 3500 Extended Cargo Van4.8, 4.8 FLEX, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
GMC SAVANA 3500 Extended Passenger Van4.8, 4.8 Flexfuel, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.5 D1995–
GMC SAVANA 3500 Standard Cargo Van4.8, 4.8 Flexfuel, 5.3, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.5 D, 6.6 D1995–
GMC SAVANA 3500 Standard Passenger Van4.8, 4.8 Flexfuel, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.5 D1995–
GMC SAVANA 4500 Cutaway Van6.0, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.6 D2002–
GMC SIERRA4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–2013
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–2013
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–2013
GMC SIERRA 2500 Cab & Chassis5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.32006–
GMC SONOMA Extended Cab Pickup2.8, 2.8 4WD1981–1993
GMC SONOMA Standard Cab Pickup2.8, 2.8 4WD1981–1993
GMC SUBURBAN5.3, 5.3 AWD1999–
GMC YUKON4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0 4WD1991–2006
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3 Flexfuel2014–
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1999–2014
GMC YUKON XL 25006.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD1999–2014
HDT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
HDT COMMODORE Saloon (VE)6.0 VC Group 2 Retro2006–2013
HOLDEN36 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN BERLINA Estate (VN)3.8 i V61988–1991
HOLDEN BERLINA Estate (VT)3.8 i V61997–2000
HOLDEN BERLINA Estate (VX)3.8 i V62000–2002
HOLDEN BERLINA Estate (VY)3.8 i V62002–2004
HOLDEN BERLINA Estate (VZ)6.0 i V82004–2007
HOLDEN BERLINA Saloon (VE)6.0 i V82006–2013
HOLDEN BERLINA Saloon (VN)3.8 i V61988–1991
HOLDEN BERLINA Saloon (VT)3.8 i V61997–2000
HOLDEN BERLINA Saloon (VX)3.8 i V62000–2002
HOLDEN BERLINA Saloon (VY)3.8 i V62002–2004
HOLDEN BERLINA Saloon (VZ)6.0 i V82004–2006
HOLDEN CALAIS Estate (VE)6.0 i V82006–2013
HOLDEN CALAIS Saloon (VE)6.0 i V82006–2013
HOLDEN CALAIS Saloon (VT)3.8 i V61997–2000
HOLDEN CALAIS Saloon (VX)3.8 i V62000–2002
HOLDEN CALAIS Saloon (VY)3.8 i V62002–2004
HOLDEN CALAIS Saloon (VZ)6.0 i V82004–2006
HOLDEN CAPRICE Saloon (WL)6.0 i V82004–2006
HOLDEN CAPRICE Saloon (WM)6.0 i V82006–2013
HOLDEN COMMODORE Estate (VE)6.0 i V8 SS, SS-V2006–2013
HOLDEN COMMODORE Estate (VT)3.8 i V61995–2002
HOLDEN COMMODORE Estate (VX)3.8 i V62000–2002
HOLDEN COMMODORE Estate (VZ)6.0 i V82004–2007
HOLDEN COMMODORE Pickup (VE)6.0 i V8 SS, SS-V2007–2013
HOLDEN COMMODORE Pickup (VG)3.8 i V61988–1991
HOLDEN COMMODORE Pickup (VU)3.8 i V62000–2002
HOLDEN COMMODORE Pickup (VZ)6.0 i V82004–2007
HOLDEN COMMODORE Saloon (VE)6.0 i V8 SS, SS-V2006–2013
HOLDEN COMMODORE Saloon (VT)3.8 i V61995–2000
HOLDEN COMMODORE Saloon (VX)3.8 i V62000–2002
HOLDEN COMMODORE Saloon (VZ)6.0 i V8 SV8, SS2004–2006
HOLDEN CREWMAN Pickup (VY)3.8 i V62002–2004
HOLDEN CREWMAN Pickup (VZ)6.0 i V8 4x4, 6.0 i V8 SS/SS Thunder2004–2007
HOLDEN ONE TONNER Platform/Chassis (VY)3.8 i V62003–2004
HOLDEN STATESMAN Saloon (WL)6.0 i V82004–2006
HOLDEN STATESMAN Saloon (WM)6.0 i V82006–2010
HSV6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
HSV CLUBSPORT Saloon (VZ)6.0 i V82004–2006
HSV GTO Coupe (VX, VZ)6.0 i V82003–2007
HSV LS Pickup (VG)3.8 i V61991–1992
HSV LS Pickup (VP)3.8 i V61992–1993
HSV MALOO (VZ)6.0 i V82004–2007
HSV SENATOR Saloon (VZ)6.0 i V82004–2006
HUMMER4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER H2 Closed Off-Road Vehicle6.0 AWD2002–2009
HUMMER H2 Crew Cab Pickup6.0 4WD2004–2009
HUMMER HUMMER H26.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD2002–
HUMMER HUMMER H2 SUT6.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 Flexfuel AWD2004–
ISUZU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU ASCENDER4.2, 4.2 4WD, 5.3, 5.3 4WD2002–
OLDSMOBILE18 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
OLDSMOBILE BRAVADA SUV4.2, 4.2 AWD2001–2004
OLDSMOBILE CUSTOM CRUISER Estate5.0, 5.71976–1992
OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS Coupe3.0, 3.8, 4.4, 5.01977–1991
OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS Saloon3.01987–1991
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA2.5, 2.8, 3.0, 3.81981–1988
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA Coupe2.5, 2.8, 3.0, 3.81981–1988
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA Estate2.5, 2.8, 3.0, 3.81983–1988
OLDSMOBILE CUTLASS Coupe5.01977–1988
OLDSMOBILE CUTLASS SALON Coupe3.81977–1987
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Convertible2.81987–1997
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Coupe3.8, 4.4, 5.01977–1988
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Saloon3.8, 4.4, 5.01977–1988
OLDSMOBILE DELTA 883.0, 3.81986–1991
OLDSMOBILE DELTA 88 Coupe3.0, 3.81985–1991
OLDSMOBILE DELTA 88 Saloon3.8, 4.3, 4.4, 5.0, 5.7 D1976–1985
OLDSMOBILE OMEGA Coupe2.5, 2.81979–1984
OLDSMOBILE OMEGA Saloon2.5, 2.81979–1984
OLDSMOBILE TORONADO Coupe3.8, 4.1, 5.01978–1992
PONTIAC13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC 6000 Coupe2.5, 2.81981–1987
PONTIAC 6000 Estate2.5, 2.81983–1991
PONTIAC 6000 Saloon2.5, 2.81981–1991
PONTIAC BONNEVILLE Estate3.8, 4.1, 5.01981–1983
PONTIAC BONNEVILLE Saloon3.8, 4.3, 5.01981–1986
PONTIAC FIREBIRD3.1, 5.0, 5.7, 5.7 i, Trans Am 3.11981–1992
PONTIAC FIREBIRD (FS87)3.41992–2002
PONTIAC FIREBIRD Convertible3.1, 5.0, 5.71981–1992
PONTIAC G8 Saloon6.02007–2009
PONTIAC GRAND PRIX Coupe3.8, 4.1, 4.3, 5.01977–1987
PONTIAC PARISIENNE Estate3.8, 4.3, 5.01979–1986
PONTIAC PARISIENNE Saloon3.8, 4.3, 5.01975–1986
PONTIAC SAFARI Estate5.01988–1989
SAAB1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B17.770
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-7X4.2 AWD, 4.2 i AWD, 5.3 AWD2004–2012

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos