Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Prekės nuotrauka nepasiekiama
B31.440EAN 4067806051571

Automatinės transmisijos hidraulinis filtras ELRING B31.440

Automatinės transmisijos hidraulinis filtras ELRING B31.440. Tinka 25 modeliams (CHRYSLER, CHRYSLER (BBDC), DODGE +4). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

42,99 € Sutaupykite 22,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 20 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
filtro tipas
įsiurbiamasis filtras
Kategorija
Automatinės transmisijos hidraulinis filtras
MPN
B31.440
SKU
0010-B31.440
GTIN / EAN
4067806051571
Komplektacija
1x Automatinės transmisijos hidraulinis filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHRYSLER / DODGE / JEEP / RAM05078555AA
  • CHRYSLER / DODGE / JEEP / RAM68018555AA
  • AUDI / CUPRA / SEAT / SKODA / VW7B0 325 433

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 7B0325433.

TRANSMISSION FILTER — Filters
FiltersPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 1 numeris

Visi: Automatinės transmisijos hidraulinis filtras
1 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER8 modeliai
CHRYSLER 200 Convertible2.4, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.6 VVT2010–
CHRYSLER 200 Saloon2.4, 3.6, 3.6 FLEX, 3.6 FLEX AWD, 3.6 Flexfuel2010–
CHRYSLER CIRRUS3.52000–
CHRYSLER CIRRUS Saloon2.42006–2010
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)2.8 CRD, 2.8 CRDi, 3.3, 3.3 Flexfuel, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
CHRYSLER PACIFICA4.0, 4.0 AWD2003–2008
CHRYSLERdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER SEBRING (JS)2.4, 2.4 AWD, 2.4 VVT, 2.7, 2.7 Flexfuel, 2.7 VVT, 3.5, 3.5 AWD2006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.4, 2.4 AWD, 2.4 VVT, 2.7, 2.7 Flexfuel, 2.7 VVT, 3.5 AWD2007–2010
CHRYSLER (BBDC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER (BBDC) SEBRING2.4, 2.72007–2009
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.4, 2.7, 2.7 Flex-Fuel, 3.5, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 Flex-Fuel2007–2014
DODGE GRAND CARAVAN3.3 Flexfuel, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Cargo Van3.3, 3.6, 3.6 Flex2007–
DODGE JOURNEY2.0 CRD, 2.0 TD AWD, 2.4, 2.4 AWD, 2.7, 2.7 FLEXFUEL, 3.5, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel, 3.6 Flexfuel AWD, 3.6 VVT AWD2008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)2.4 VVT, 2.7 FlexFuel2008–
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
FIAT FREEMONT (345)2.4, 3.6, 3.6 4x42011–
LANCIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA VOYAGER MPV (404)2.8 CRD (RT, 53), 3.6 V6 (RT, 53), 3.6 V6 LPG (53)2011–2014
RAM8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
RAM PROMASTER 1500 Van (VF1)3.6, 3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 2500 Cab & Chassis3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 2500 Extended Cargo Van3.62013–
RAM PROMASTER 2500 Standard Cargo Van (VF2)3.6, 3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 3500 Cab & Chassis (VF3)3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 3500 Cutaway Van (VF3)3.6 FLEX2013–
RAM PROMASTER 3500 Extended Cargo Van3.6 FLEX2016–
RAM PROMASTER 3500 Standard Cargo Van (VF3)3.6, 3.6 FLEX2013–
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING B31.440
ModelisVarikliaiMetai
VW ROUTAN3.6, 3.6 Total Flex, 3.8, 4.02008–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos