Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo ritė ENGITECH ENT960069Uždegimo ritė ENGITECH ENT960069 (2)
ENT960069EAN 5901655258035

Uždegimo ritė ENGITECH ENT960069

Uždegimo ritė ENGITECH ENT960069. Tinka 46 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +4). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

43,99 € Sutaupykite 23,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 20 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ENGITECH
Kategorija
Uždegimo ritė
MPN
ENT960069
SKU
6889-ENT960069
GTIN / EAN
5901655258035
Komplektacija
1x Uždegimo ritė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 10467067. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

COIL,IGN — Corvette Corvette C4 (1984–1996) — COIL & MODULE/IGNITION (LT5)
Corvette Corvette C4 (1984–1996) · COIL & MODULE/IGNITION (LT5)Pozicija 3

Tinkami automobiliai. BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +4, 46 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
BUICK8 modeliai
BUICK CENTURY Estate (435)2.2, 2.2 Special1981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.2, 3.11981–2005
BUICK LESABRE3.81985–
BUICK PARK AVENUE3.8, 3.8 Supercharged, 3.8 Ultra1990–2005
BUICK REGAL2.8, 3.1, 3.81987–1997
BUICK RENDEZVOUZ3.4 AWD2000–2007
BUICKdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
BUICK RIVIERA Coupe3.81978–1993
BUICK SKYLARK3.1, 3.3 V61984–1999
CADILLAC6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC ALLANTE Convertible (V)4.5, 4.61985–1993
CADILLAC ALLANTE Coupe (V)4.5, 4.61991–1993
CADILLAC DEVILLE4.6, 4.6 Concours, 4.9, 4.9 Touring1989–1999
CADILLAC ELDORADO Coupe4.61991–2002
CADILLAC SEVILLE4.6, 4.6 SLS V8, 4.6 STS V81997–2004
CADILLAC SEVILLE (6K)4.61992–1997
CHEVROLET16 modelių
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET BERETTA Coupe (137)2.2, 3.1, 3.1 LT, 3.1 V6, 3.1 Z261987–1996
CHEVROLET CAMARO3.4 V6, 3.8, 5.71992–2002
CHEVROLET CAMARO Convertible3.8 V61992–2002
CHEVROLET CAVALIER Convertible3.11988–1994
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.4, 3.11987–1994
CHEVROLET CAVALIER Saloon2.2 RS1991–1996
CHEVROLET CORSICA (169)2.2, 2.3, 3.11987–1996
CHEVROLET CORVETTE5.71982–1997
CHEVROLET CORVETTE Convertible (1YY)5.71983–1997
CHEVROLET IMPALA Saloon3.4 V6, 3.8 V61999–2005
CHEVROLET LUMINA APV MPV2.3, 3.1, 3.81988–1996
CHEVROLET LUMINA Coupe3.41989–1994
CHEVROLET LUMINA Saloon3.1, 3.4 Z341989–2001
CHEVROLET S10 Pickup2.2, 2.2 4x41994–2012
CHEVROLET TRANS SPORT3.4, 3.4 V61996–2005
CHEVROLET VENTURE3.4 AWD1996–2005
ISUZU3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU IMPULSE1.61990–1993
ISUZU TROOPER II (UB)3.21991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)3.21991–1998
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS ELAN1.6 i 16V Turbo1989–1995
OPEL2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
OPEL MONTEREY A (M92)3.2 (UBS25D, UBS25G)1991–1998
OPEL OMEGA A (V87)3.6 24V Lotus (F19, M19, N19)1986–1994
PONTIAC10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ENGITECH ENT960069
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC BONNEVILLE Saloon3.8 V61986–1999
PONTIAC FIERO Coupe2.51983–1988
PONTIAC FIREBIRD (FS87)3.4, 3.81992–2002
PONTIAC FIREBIRD Convertible (FS67)3.41993–2002
PONTIAC GRAND PRIX VI Coupe3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC GRAND PRIX VI Saloon3.8, 3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC MONTANA3.41998–2005
PONTIAC SUNFIRE Coupe2.2 SE1994–2005
PONTIAC TRANS SPORT3.41997–1999
PONTIAC TRANS SPORT (UM06)3.81989–1997

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos