Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Detonacijos jutiklis ERA 550284ADetonacijos jutiklis ERA 550284A (2)Detonacijos jutiklis ERA 550284A (3)Detonacijos jutiklis ERA 550284A (4)
550284AEAN 8053379056439

Detonacijos jutiklis ERA 550284A

Detonacijos jutiklis ERA 550284A. Tinka 41 modeliui (CHEVROLET, DAEWOO, KIA +1). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

29,99 € Sutaupykite 15,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 14 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ERA
kabelio ilgis [mm]
325 mm
Kategorija
Detonacijos jutiklis
MPN
550284A
SKU
0234-550284A
GTIN / EAN
8053379056439
Komplektacija
1x Detonacijos jutiklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96386710. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SENSOR-KNOCK , [TK] — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — ENGINE BLOCK(FAM I)  (1210)
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · ENGINE BLOCK(FAM I) (1210)Pozicija 13

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 11,99 € iki 28,99 €.

Visi: Detonacijos jutiklis
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • DELPHI AS10199
  • ERA 550284B
  • ERA 550284HQ
  • FACET 9.3052
  • FAE 60132
  • FISPA 84.025
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J5670900
  • HOFFER 7517360
  • INTERMOTOR 19506
  • KW 457 052
  • MEAT & DORIA 87360
  • METZGER AUTOTEILE 0907013
  • MEYLE 29-14 811 0000
  • SIDAT 84.025
  • VEMO V51-72-0001

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, KIA +1, 41 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ERA 550284A
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET16 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V2003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.42005–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD2006–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.62009–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.52004–2011
CHEVROLETdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ERA 550284A
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.6, 1.82003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.82000–2006
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
DAEWOO19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ERA 550284A
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4 16V2002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.8, 2.02000–
DAEWOO TICO (KLY3)0.81995–2000
KIA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ERA 550284A
ModelisVarikliaiMetai
KIA CARENS I MPV (FC, FJ)1.8 i1998–2007
KIA CLARUS (K9A)1.8 i 16V1995–2001
KIA CLARUS Estate (GC)1.8 i 16V1997–2000
KIA SHUMA I (FB)1.8 i 16V1996–2002
KIA SHUMA II (FB)1.82001–2007
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ERA 550284A
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x42006–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos