Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098 (2)Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098 (3)Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098 (4)Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098 (5)
233098EAN 8053379340071

Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098

Anglies šepetėlis, starteris ERA 233098. Tinka 42 modeliams (CITROËN, PEUGEOT, RENAULT +1), 1968–2006 m. Pakeičia 1 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

5,99 € Sutaupykite 3,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 2 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ERA
ilgis [mm]
15 mm
aukštis [mm]
15.5 mm
kabelio ilgis [mm]
65 mm
storis [mm]
8 mm
darbinė įtampa [V]
12 V
Kategorija
Anglies šepetėlis, starteris
MPN
233098
SKU
0234-233098
GTIN / EAN
8053379340071
Komplektacija
1x Anglies šepetėlis, starteris

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • FIAT2140503

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 42 numeriai

Visi: Anglies šepetėlis, starteris
42 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AS-PL USX73-85
  • DUCELLIER 6139
  • DUCELLIER 6139A
  • DUCELLIER 6139BC
  • DUCELLIER 6183A
  • DUCELLIER 6187
  • DUCELLIER 6187ABC
  • DUCELLIER 6187DEF
  • DUCELLIER 6215A
  • DUCELLIER 6217
  • DUCELLIER 6237A
  • DUCELLIER 6241
  • DUCELLIER 531001
  • DUCELLIER 531001A
  • DUCELLIER 531001B
  • DUCELLIER 532003
  • DUCELLIER 532003AB
  • DUCELLIER 532003B
  • DUCELLIER 532020AB
  • DUCELLIER 532020B
  • DUCELLIER 533003
  • DUCELLIER 533003A
  • DUCELLIER 533004
  • DUCELLIER 533004A
  • DUCELLIER 534003
  • DUCELLIER 534003ABC
  • ERA 233098A
  • ERA 233098B
  • ERA 233098HQ
  • GEBE 0 1355 1
  • GEBE 0 1361 1
  • HC-Cargo USX73-852
  • PowerMax 1015273
  • VALEO 19252
  • VALEO 20856
  • VALEO 23283
  • VALEO 75226
  • VALEO 75238
  • VALEO 609592
  • VALEO 609778
  • VALEO 611795
  • WAI USX73-85

Tinkami automobiliai. CITROËN, PEUGEOT, RENAULT +1, 42 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1968–2006.

Modeliai, kuriems tinka ERA 233098
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN11 modelių
CITROËN BX (XB-)11, 14 E1982–1994
CITROËN BX Break (XB-)1.4, 141983–1994
CITROËN C15 Box Body/MPV (VD)1.0, 1.1, 1.4 E1984–2006
CITROËN C15 Estate1.41987–2000
CITROËN CX I (MA)20001974–1985
CITROËN CX I Break (MA)20001975–1985
CITROËNdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ERA 233098
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN CX II20 RE, 22 TRS1985–1992
CITROËN CX II Break20, 22 TRS, 22TRS1985–1992
CITROËN LNA1.0, 1.11976–1986
CITROËN VISA1.0, 11 E, 14, 14 GT, II Super X1978–1991
CITROËN VISA Convertible11 RE1983–1988
PEUGEOT14 modelių
Modeliai, kuriems tinka ERA 233098
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 1040.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.41972–1988
PEUGEOT 104 Coupe0.9, 1.1, 1.41973–1988
PEUGEOT 205 Hatchback Van1.1, 1.41983–1990
PEUGEOT 205 I (741A/C)1.0, 1.1, 1.41983–1987
PEUGEOT 205 I Convertible (741B, 20D)1.4 CJ, 1.4 CT1986–1995
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.0, 1.1, 1.41987–2000
PEUGEOT 504 (A, M)1.8 (A01, A03), 1.8 (M03), 1.8 Injection (A02), 2.0 (A11, A13, MY1, MY3), 2.0 TI (A12, A14)1968–1986
PEUGEOT 504 Break (D, F)1.8 (F01, E01), 2.0 (D11, F11)1971–1986
PEUGEOT 504 Convertible2.01974–1984
PEUGEOT 504 Coupe2.0, 2.71968–1984
PEUGEOT 504 Pickup (E)1.6, 1.81980–1999
PEUGEOT 505 (551A)2.0 TI, STI, 2.2, 2.2 GTI, 2.8 GTI V61979–1996
PEUGEOT 505 Break (551D)2.2, 2.2 GTI1982–1995
PEUGEOT 604 (561A)2.7 SL, 2.7 TI, STI, 2.8 GTI1975–1987
RENAULT7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ERA 233098
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT 14 (121)1.2 (1210), 1.4 (1212), 1.4 (1213)1976–1983
RENAULT 20 (127)2.0 (1272), 2.0 (1277), 2.2 (1279)1975–1983
RENAULT 21 (B48)2.0 (B48C)1989–1994
RENAULT 21 Estate (K48)2.0 (K483), 2.0 (K48C), 2.0 4x41986–1997
RENAULT 25 (B29)2.0 (B297)1984–1993
RENAULT ESPACE I (J11)2.0 (J/S112), 2.0 i (J116), 2.0 i Quadra (J116), 2.2 (J117), 2.2 Quadra (J117)1984–1992
RENAULT FUEGO (136)2.0 TX/GTX (1363)1980–1992
TALBOT10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ERA 233098
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT 1307-1510Simca 1307 1.3, Simca 1308 1.4, Simca 1510 1.4, Simca 1510 1.61975–1984
TALBOT HORIZON1.1, 1.3, 1.61978–1986
TALBOT MATRA BAGHEERA1.3 (X3550)1974–1980
TALBOT MURENA1.61980–1985
TALBOT SAMBA0.9 (51A601, 51A591), 1.1 (51A611, 51A702), 1.2 Rallye (51A692), 1.4 (51A632), 1.4 (51A642), 1.4 Rallye (51A642)1981–1987
TALBOT SAMBA Convertible1.4 (51E642)1981–1987
TALBOT SIMCA 1100 Break/Tourisme1.11968–1980
TALBOT SIMCA 1100 Hatchback1.1 LE,LX,GLS,ES, 1.3 Spezial TI1968–1980
TALBOT SOLARA1.3, 1.61980–1986
TALBOT TAGORA2.61980–1987

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos