Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pakabos svirtis ESEN SKV 69SKV423Pakabos svirtis ESEN SKV 69SKV423 (2)Pakabos svirtis ESEN SKV 69SKV423 (3)Pakabos svirtis ESEN SKV 69SKV423 (4)
69SKV423EAN 5906302224548

Pakabos svirtis ESEN SKV 69SKV423

Pakabos svirtis ESEN SKV 69SKV423. Tinka 40 modelių (CADILLAC, CHEVROLET, GMC). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

136,99 € Sutaupykite 66,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 70 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ESEN SKV
montavimo vieta
viršutinė priekinė ašis
montavimo vieta
kairė
Svoris [kg]
2.2 kg
sriegio dydis
M12X1.75
kūgio dydis [mm]
14.8 mm
Papildomas straipsnis / informacija 2
be guolio (-ių)
garantija
3 metų garantija
porinis gaminio numeris
69SKV424
Kategorija
Pakabos svirtis
MPN
69SKV423
SKU
4969-69SKV423
GTIN / EAN
5906302224548
Komplektacija
1x Pakabos svirtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 84628487. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

ARM,FRT UPR CONT(INCLS BALL JOINT (NOT SERVICED SEPERATELY)(INCLS 4)(ACDelco #84628487)(STAMPED STEEL)(FOR 1ST DES SEE 25812725) — Cheyenne Cheyenne 4th Generation (2014–2018) — SUSPENSION/FRONT-CAST IRON CONTROL ARMS (LV3/4.3H, Z60,Z71, EXC AVV)
Cheyenne Cheyenne 4th Generation (2014–2018) · SUSPENSION/FRONT-CAST IRON CONTROL ARMS (LV3/4.3H, Z60,Z71, EXC AVV)Pozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 18 numerių

Visi: Pakabos svirtis
18 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • CTR CQ0472L
  • CTR CQ0472L
  • DLZ AM9012L
  • DYS 20-10127
  • DYS 20-28245
  • ETS 54.TC.823
  • FEBEST 3224-ESCFUL
  • GSP S063508
  • MDR GSP-S063508
  • PATRON PS50324L
  • RODRUNNER TC-CH-1049
  • RODRUNNER TC-CH-1239
  • RRT RCD-260024
  • SH SH-73161
  • TALOSA 40-13847
  • TALOSA 40-17047
  • TEKNOROT CH-1049
  • TEKNOROT CH-1239

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC, 40 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ESEN SKV 69SKV423
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD2006–
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 AWD2006–2014
CHEVROLET28 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2005–2013
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel2006–2013
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup6.2 4WD2013–
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup6.2 4WD2013–
CHEVROLETdar 24 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ESEN SKV 69SKV423
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET SILVERADO5.3, 5.3 4WD1995–2007
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.2, 6.2 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.2, 6.2 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup (GMT1EC)4.3, 4.3 4WD2018–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup5.3 4WD2012–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D2007–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D2007–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D2007–
CHEVROLET SUBURBAN5.3 Flex2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0 FLEX2006–2013
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel2014–
GMC10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ESEN SKV 69SKV423
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA4.8, 4.8 4x4, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD2006–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.8, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX2007–
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD2007–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL 15006.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD2006–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos