Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris FA1 731.111.001
731.111.001EAN 5905133246705

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris FA1 731.111.001

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris FA1 731.111.001. Tinka 134 modeliams (ALFA ROMEO, CHRYSLER, DODGE +8). Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

6,99 € Sutaupykite 3,00 € (43%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FA1
sriegio dydis
M14x1.5
ilgis [mm]
19 mm
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
Kategorija
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
MPN
731.111.001
SKU
0367-731.111.001
GTIN / EAN
5905133246705
Komplektacija
1x Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 6513414AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PLUG, OIL DRAIN — Gladiator Gladiator JT (2020–2025) — ENGINE OIL PAN, ENGINE OIL LEVEL INDICATOR AND RELATED PARTS 3.6L V6 24 Valve VVT [ERC]
Gladiator Gladiator JT (2020–2025) · ENGINE OIL PAN, ENGINE OIL LEVEL INDICATOR AND RELATED PARTS 3.6L V6 24 Valve VVT [ERC]Pozicija 16

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 8 numeriai

Visi: Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO1 modelis
ALFA ROMEO TONALE (965)1.3 Hybrid Q42022–
CHRYSLER37 modeliai
CHRYSLER 200 Convertible2.4, 3.62010–
CHRYSLER 200 Saloon2.42010–
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C (LX)3.6, 6.42010–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLERdar 32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER ASPEN (HG)4.7, 4.7 4WD, 4.7 AWD, 5.7, 5.7 AWD2006–
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX, 2.4 LX1994–2000
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.3 LX, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1992–2004
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.6, 3.6 Flexfuel, 3.82007–
CHRYSLER LHS3.51997–2001
CHRYSLER LHS Saloon3.51993–1997
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER NEW YORKER3.31987–1993
CHRYSLER PACIFICA3.5, 3.5 AWD, 3.82003–2008
CHRYSLER PROWLER3.51998–2002
CHRYSLER PT CRUISER (PT)2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)2.02002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING (JS)2.0 VVT, 2.4, 2.4 VVT, 2.7, 2.7 VVT, 3.52006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.4, 2.4 VVT, 2.7, 2.7 Flexfuel, 2.7 VVT, 3.52007–2010
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE1996–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)3.31990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.4, 3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.3 i AWD, 3.81990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53), 3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
DODGE48 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.0, 2.4, 2.7, 2.7 Flex-Fuel, 3.5, 3.5 AWD, 3.62007–2014
DODGE AVENGER Coupe2.01994–2000
DODGE CALIBER1.8, 2.0, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 SRT4 AWD, 2.4 Turbo2006–
DODGE CARAVAN2.4 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE CHALLENGER Coupe3.5, 3.6, 5.7, 6.1 SRT8, 6.2 SRT Hellcat, 6.2 SRT Hellcat Redeye, 6.4, 6.4 SRT82007–
DODGE CHARGER2.7, 3.5, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 5.7, 5.7 Flexfuel, 5.7 Flexfuel AWD, 5.7 R/T, 5.7 R/T AWD, 6.1 SRT8, 6.2 SRT Hellcat, 6.2 SRT Hellcat Redeye, 6.4 SRT82005–
DODGE DAKOTA3.7 AWD, 4.7, 4.7 AWD1995–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup3.7 4WD, 4.7 4WD1996–2011
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.7 4WD, 4.7 4WD1996–2011
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup4.7 4WD1996–2004
DODGE DART2.42012–
DODGE DURANGO (DN)4.7, 4.7 4WD1997–2003
DODGE DURANGO (HB)3.7, 3.7 AWD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 AWD, 5.7 AWD2003–2010
DODGE DURANGO (WD)3.6, 3.6 AWD, 3.6 FLEX, 5.7, 5.7 AWD, 6.2 SRT Hellcat, 6.4 SRT8 AWD2010–
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.82007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Cargo Van3.32000–2007
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1983–2007
DODGE INTREPID2.7, 3.2, 3.3, 3.5 ES1992–2004
DODGE JOURNEY2.4, 2.4 ECO+, 2.7, 2.7 FLEXFUEL, 3.5, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel AWD2008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)2.4 VVT, 2.7 FlexFuel, 3.6 FlexFuel All-wheel Drive2008–
DODGE MAGNUM Estate2.7, 3.5, 5.7 R/T, 5.7 R/T AWD, 6.1 SRT82004–2008
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport, 2.0 Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE NITRO3.7, 3.7 4WD, 3.7 V6 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)3.7 4WD2006–2011
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD2001–2010
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 1500 Extended Crew Cab Pickup4.7, 4.7 4WD, 5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.72001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (DJ, DS)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD2001–2010
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2010
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.7, 5.7 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Pickup (DJ, DS)5.7, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 3500 Pickup (DR, DH, D1, DC, DM)5.7, 5.7 4x42002–2009
DODGE RAM 4000 Platform/Chassis (DH, DR, D1, DC, DM)5.7 4x42005–
DODGE RAM 4000 Platform/Chassis (DR, D1, DC, DM, DH)5.72005–
DODGE RAM Van2.41995–2005
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
DODGE STRATUS II2.4 SE, 2.4 STX, 2.7 VVT2000–2006
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE VISION Saloon3.3 ESi, 3.51992–1997
FIAT9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 500 (312)1.0 Mild Hybrid (312.AYD1B)2007–
FIAT 500 C (312)1.0 Mild Hybrid (312.AYD1B)2009–
FIAT 500X (334)1.0 (334.AXN1B), 1.3 (334.AXR11)2014–
FIAT FREEMONT (345)2.4, 3.6, 3.6 4x42011–
FIAT PANDA (312, 319)1.0 Mild Hybrid (312.PYD1B)2012–
FIAT PANDA VAN (312, 519)1.0 Mild Hybrid (312PYD1B)2012–
FIAT TIPO Estate (356, 357)1.0 (357WXN1A)2016–
FIAT TIPO Hatchback (356, 357)1.0 (357HXN1A)2016–
FIAT TIPO Saloon (356, 357)1.0 (357SXN1A)2015–
JEEP17 modelių
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)3.7, 3.7 4x4, 3.7 Laredo2001–2008
JEEP CHEROKEE (KK)3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 3.7 V6 All-wheel Drive2007–
JEEP CHEROKEE (KL)2.4, 2.4 4x4, 3.2 4x4, 3.2 V6, 3.2 V6 4x42013–
JEEP CHEROKEE VAN (KL)3.2 4x42013–
JEEP COMMANDER (XK, XH)3.7 V6 4x4, 4.7 V8 4x4, 5.7 HEMI 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP COMMANDER VAN (XH)5.7 HEMI V8 4x42005–2010
JEEP COMPASS (MK49)2.0, 2.4, 2.4 4x42006–
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7)1.3, 1.3 Hybrid 4x42016–
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)4.7 4x4, 4.7 V8 4x41998–2005
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 4.7 V8 FLEX, 5.7, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4x4, 6.1 SRT8 RWD2004–2011
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)3.0 V6 4x4, 3.6 V6, 3.6 V6 4x4, 3.6 V6 FlexFuel 4x4, 3.6 VVT 4x4, 5.7 4x4, 5.7 V8 4x4, 6.2 i V8 4x4, 6.4 SRT8 4x42010–
JEEP GRAND CHEROKEE L V (WL)2.0 4xe Plug-in Hybrid2021–
JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2)5.7 HEMI 4x4, 6.4 SRT8 4x4, V6 VVT2010–
JEEP PATRIOT (MK74)2.0, 2.0 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 Eco + 4x42007–2017
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV)1.0 T-GDi, 1.3 PHEV 4Xe, 1.3 T-GDi, 1.3 T-GDi 4x42014–
JEEP WRANGLER III (JK)3.6 V62006–
JEEP WRANGLER IV (JL)2.0 4xe Plug-in Hybrid (JL74), 6.42017–
LANCIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA FLAVIA Convertible (JS)2.4 (JK, JS), 2.4 (JS)2012–2014
LANCIA THEMA (LX)3.6 (48, LX), 3.6 4WD (LX, 48)2011–2014
LANCIA VOYAGER MPV (404)3.6 V6 (RT, 53), 3.6 V6 LPG (53)2011–2014
LANCIA YPSILON (312)1.0 Mild Hybrid (312)2011–
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, S Works, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
PLYMOUTH6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH PROWLER Convertible3.51996–2001
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flex-Fuel, 3.3 i, 3.3 LE, 3.8 i, 3.8 i AWD1983–2001
RAM8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
RAM 1500 Crew Cab Pickup (DS)3.6, 3.6 4WD, 5.7, 5.7 4WD2010–2018
RAM 1500 Crew Cab Pickup (DT)5.7, 5.7 4x4, 6.2 TRX2018–
RAM 1500 Extended Cab Pickup (DS)3.6 4WD, 5.7, 5.7 4WD2010–2018
RAM 1500 Extended Cab Pickup (DT)5.7, 5.7 4x42018–
RAM 1500 Standard Cab Pickup (DS)3.6, 3.6 4WD, 5.7, 5.7 4WD2009–2018
RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG 4WD, 6.4 4WD2010–
RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG 4WD2010–
RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG 4WD2009–
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FA1 731.111.001
ModelisVarikliaiMetai
VW ROUTAN3.6, 3.82008–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos