Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Termostatas FAE 5303992
5303992EAN 8435050633458

Termostatas FAE 5303992

Termostatas FAE 5303992. Tinka 21 modeliui (OPEL, VAUXHALL), 1972–1998 m. Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

16,99 € Sutaupykite 7,00 € (41%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FAE
pradinė temperatūra [°C]
92 °C
Kategorija
Termostatas
MPN
5303992
SKU
0240-5303992
GTIN / EAN
8435050633458
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1338038. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

THERMOSTAT,AND FLANGE,ASSY.,92C — Opel  FRONTERA-A ( 1992 -  1998) — F COOLING › 49.C20NE[LE4] PETROL ENGINE
Opel FRONTERA-A ( 1992 - 1998) · F COOLING › 49.C20NE[LE4] PETROL ENGINEPozicija 14

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 17 numerių

Visi: Termostatas
17 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 21 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1972–1998.

Modeliai, kuriems tinka FAE 5303992
ModelisVarikliaiMetai
OPEL13 modelių
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)2.0 D1975–1981
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E1980–1982
OPEL FRONTERA A (U92)2.3 TD (5JMWL4), 2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL MONZA A (22)2.2 E, 2.5 E, 3.0 GSE1978–1986
OPEL OMEGA A (V87)2.3 D (F19, M19, N19), 2.3 TD (F19, M19, N19), 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19), 2.4 i (F19, M19, N19), 2.6 i (F19, M19, N19), 3.0 (3000) (F19, M19, N19), 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19), 3.0 24V (3000) (F19, M19, N19)1986–1994
OPELdar 7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FAE 5303992
ModelisVarikliaiMetai
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.3 D (F35, M35), 2.3 TD (F35, M35), 2.3 TD Interc. (F35, M35), 2.4 i (F35, M35), 2.6 i (F35, M35), 3.0 (F35, M35), 3.0 24V (F35, M35), 3.0 Cat (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD D2.0 D, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD D Estate2.0 D, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)2.0 D, 2.0 E, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)2.0 D, 2.0 E, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 E, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPEL SENATOR B (V88)3.0 i Cat (P19)1987–1993
VAUXHALL8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FAE 5303992
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc., 2.6 i, 3.0 24V1986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc., 2.6 i, 3.0 3000 24V, 3000 24V, 3000 Cat1986–1994
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.3 TD, 2.4 i1991–1998
VAUXHALL ROYALE2.9 E, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.9, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.5 i, 3.0 i1978–1987

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos