Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Jungiklis, durų kontaktas FAE 67220
67220EAN 8435050610091

Jungiklis, durų kontaktas FAE 67220

Jungiklis, durų kontaktas FAE 67220. Tinka 37 modeliams (BMW, FORD, OPEL +1), 1965–1999 m. Pakeičia 27 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

3,99 € Sutaupykite 2,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 1 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FAE
Kategorija
Jungiklis, durų kontaktas
MPN
67220
SKU
0240-67220
GTIN / EAN
8435050610091
Komplektacija
1x Jungiklis, durų kontaktas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 27 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 61311362792. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Switch — BMW Classic 5 E28 — 61 Vehicle electrical system › 61_0725 Various switches
BMW Classic 5 E28 · 61 Vehicle electrical system › 61_0725 Various switchesPozicija 05

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 14 numerių

Visi: Jungiklis, durų kontaktas
14 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH 0343 107 002
  • BOSCH 0986 343 020
  • BOSCH 0986 343 021
  • BOSCH 0986 343 025
  • ECHLIN INTERNATIONAL 7.166
  • ECHLIN INTERNATIONAL 7.167
  • HELLA 6ZF 004365-001
  • HELLA 6ZF 004365-011
  • HELLA 6ZF 004365-021
  • HELLA 6ZF 004366-001
  • INTERMOTOR 51990
  • LUCAS ELECTRICAL SMB474
  • MERIT 20 62 32
  • MERIT 20 63 20

Tinkami automobiliai. BMW, FORD, OPEL +1, 37 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1965–1999.

Modeliai, kuriems tinka FAE 67220
ModelisVarikliaiMetai
BMW11 modelių
BMW 1502-2002 (E10)1502, 1600 Ti, 1600/2, 1602, 1802, 2002, 2002 Ti, 2002 Tii, 2002 Turbo1967–1977
BMW 1502-2002 Convertible (E10)20021967–1975
BMW 1502-2002 Touring (E6)1600, 1802, 2002, 2002 Tii1971–1975
BMW 2.5-3.2 Coupe (E9)2.5 CS, 2800 CS, 3.0 CS, 3.0 CSi, 3.0 CSiL1967–1976
BMW 2000 Coupe (120)C/CA, CS1965–1970
BMW 2500-3.3 (E3)2.8 L, 2500, 2800, 3.0 L, 3.0 S, 3.0 Si, 3.2 Li, 3.3 L1968–1977
BMWdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FAE 67220
ModelisVarikliaiMetai
BMW 3 (E21)318, 320, 320 i1975–1984
BMW 3 (E36)325 i, 325 td, 325 tds1990–1998
BMW 3 Convertible (E36)325 i, M3 3.01993–1999
BMW 3 Coupe (E36)325 i1991–1999
BMW 5 (E12)520, 5251972–1981
FORD2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FAE 67220
ModelisVarikliaiMetai
FORD CAPRI I (ECJ)16001968–1974
FORD CAPRI III (GECP)2.01978–1987
OPEL17 modelių
Modeliai, kuriems tinka FAE 67220
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.3 N1975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68)1981–1988
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.0 (F08, M08, F68, M68), 1.2 (F08, M08, F68, M68), 1.2 N (F08, M08, F68, M68), 1.2 S (F08, M08, F68, M68), 1.3 (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A TR (S83)1.0 (F11, M11, F19, M19), 1.2 N (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, M19, F19), 1.3 (F11, F19, M11, M19)1982–1993
OPEL KADETT C1.21973–1979
OPEL KADETT C City1.21973–1979
OPEL KADETT C Estate1.21973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.2 S, 1.3 N1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2 S, 1.3 N, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.6 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.6 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.6 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.6 D (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48)1984–1993
SAAB7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FAE 67220
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 900 I (AC4, AM4)2.0 c, 2.0 i, 2.1 -161979–1993
SAAB 900 I Combi Coupe2.0 c, 2.0 i, 2.1 -161978–1994
SAAB 900 I Convertible2.1 -161985–1994
SAAB 900 II2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 900 II Convertible2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 900 II Coupe2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 9000 Hatchback2.3 -16 CS, 2.3 -16 CSE1984–1998

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos