Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stūmoklis, stabdžių apkaba FEBEST 1276-NFFStūmoklis, stabdžių apkaba FEBEST 1276-NFF (2)
1276-NFFEAN 4056111071176

Stūmoklis, stabdžių apkaba FEBEST 1276-NFF

Stūmoklis, stabdžių apkaba FEBEST 1276-NFF. Tinka 123 modeliams (HYUNDAI, HYUNDAI (BEIJING), HYUNDAI (HUATAI) +7). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

25,99 € Sutaupykite 13,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 12 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Stūmoklis, stabdžių apkaba
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių sistema
Lucas/Mando/Niss/TRW
MPN
1276-NFF
SKU
4674-1276-NFF
GTIN / EAN
4056111071176
Komplektacija
1x Stūmoklis, stabdžių apkaba

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Tinkami automobiliai. HYUNDAI, HYUNDAI (BEIJING), HYUNDAI (HUATAI) +7, 123 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI38 modeliai
HYUNDAI ALCAZAR SUV (SU2LWB)1.5 CRDi, 2.0 MPi2021–
HYUNDAI COUPE I (RD)1.6 16V, 1.6 i 16V, 2.0, 2.0 16V, F2 Evolution1996–2004
HYUNDAI COUPE II (GK)1.6 16V, 2.0, 2.0 GLS, 2.7 V62001–2012
HYUNDAI CRETA1.4 CRDi, 1.6, 1.6 4WD, 1.6 Attitude, Pulse, Flex, 1.6 CRDi, 2.0, 2.0 4WD, 2.0 Prestige, Pulse, Sport Flex2016–2021
HYUNDAI CRETA (SU2)1.0 TGDI Flex (SU2B), 1.4 T-GDi (SU2I), 1.5 CRDi (SU2I), 1.5 MPi (SU2I), 1.5 T-GDi, 1.6 MPi (SU2R), 1.6 MPi 4WD (SU2R), 1.6 T-GDI, 2.0 D-CVVT Flex (SU2B), 2.0 MPi (SU2R), 2.0 MPi 4WD (SU2R)2020–
HYUNDAI ELANTRA III (XD)1.5 VVTi, 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 CRDi2000–2006
HYUNDAIdar 32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI ELANTRA III Saloon (XD)1.5 VVTi, 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 CRDi, LPI2000–2007
HYUNDAI ELANTRA IV Estate2.02005–2010
HYUNDAI ELANTRA IV Saloon (HD)1.6 CRDi, 1.6 CVVT, 1.6 LPi Hybrid, 2.0 CVVT, CVVT2005–2013
HYUNDAI ELANTRA V Coupe (JK)1.6, 1.8, 2.02012–
HYUNDAI ELANTRA V Estate2.02011–
HYUNDAI ELANTRA V Saloon (MD, UD)1.6, 1.6 CRDi, 1.6 Hybrid, 1.8, 2.0, 2.0 Flex2010–2017
HYUNDAI ELANTRA VI Saloon (AD, ADA)1.4, 1.5 CRDi, 1.6, 1.6 CRDi VGT, 1.6 D, 1.6 LPI, 1.6 SR Turbo, 2.0, 2.0 Flex, 2.0 MPI2015–2022
HYUNDAI ELANTRA VII Saloon (CN7)1.62020–
HYUNDAI GENESIS Coupe2.0 CVVT, 2.0 T, 3.8 V62008–
HYUNDAI GRANDEUR (LX)2.0, LPI1992–1999
HYUNDAI GRANDEUR (TG)2.02003–2012
HYUNDAI i30 (FD)1.4, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 CRDi, 1.6 CRDi VGT, 2.0, 2.0 CRDi, LPG2007–2012
HYUNDAI i30 (GD)1.4, 1.4 CRDi, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 16V Flex, 1.6 CRDi, 1.6 GDI, 1.6 MPI, 1.6 T-GDI, 1.8, 2.0, 2.0 GDi2011–
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN)1.0 T-GDI, 1.0 T-GDI hybrid 48V, 1.4 MPI, 1.4 T-GDI, 1.5, 1.5 T-GDI hybrid 48V, 1.6 16V, 1.6 CRDi, 1.6 CRDi hybrid 48V, 1.6 T-GDi, 2.0, 2.0 N2016–
HYUNDAI IONIQ (AE)1.6 GDI Hybrid, 1.6 GDI Plug-in Hybrid, Electric2016–2023
HYUNDAI IONIQ 5 (NE)EV, EV All-wheel Drive2020–
HYUNDAI IONIQ 6 (CE)EV, EV All-wheel Drive2022–
HYUNDAI LANTRA II (J-2)1.6 16V, 1.6 i, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1995–2002
HYUNDAI MARCIA2.0, 2.5 V61993–1998
HYUNDAI MATRIX (FC)1.5 CRDi, 1.5 CRDi VGT, 1.6, 1.82001–2010
HYUNDAI SONATA II (Y-2)1.8, 1.8 i, 2.0 i, 2.0 i 16V, 2.4 i, 3.0 i V6, LPI1988–1993
HYUNDAI SONATA III (Y-3)1.8, 1.8 GLS, 1.8 i, 2.0, 2.0 i, 2.0 i 16V, 3.0 i V6, LPG, LPi1992–2000
HYUNDAI SONATA IV (EF)1.8, 1.8 LPI, 2.0, 2.0 16V, 2.0 CRDi Dynamic, 2.0 LPG, 2.4, 2.4 16V, 2.5 i V6, 2.5 V6 24V, 2.7 i V6, 2.7 V6, LPG1998–2005
HYUNDAI SONATA V (NF)2.0 CRDi, 2.0 GLSI, 2.0 LPG, 2.0 VVTi GLS, 2.4, 3.3, CNG2004–2014
HYUNDAI SONATA VI (YF)2.0, 2.0 CNG, 2.0 GDI, 2.0 Hybrid, 2.0 i, 2.0 LPG, 2.4, 2.4 GDI, 2.4 Hybrid, LPG2009–2015
HYUNDAI SONATA VII (LF)2.0 Hybrid2014–2023
HYUNDAI STARGAZER (KS)1.5 MPI2022–
HYUNDAI STARGAZER X (KS)1.5 MPI2023–
HYUNDAI TERRACAN (HP)2.5 D, 2.5 TD, 2.5 TD 4WD, 2.9 CRDi 4WD, 3.5 i V6 4WD2001–2008
HYUNDAI TIBURON Coupe1.6 CVVT, 2.0, 2.0 16V, 2.0 CVVT, 2.71996–2008
HYUNDAI VENUE (QX, QXI)1.6 (QX), CRDi (QXI), MPi (QX), MPi (QXI), T-GDi (QXI)2019–
HYUNDAI XG (XG)2.0, CNG, LPG1998–2005
HYUNDAI (BEIJING)11 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA / LANGDONG (MD)1.6, 1.82012–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA / LINGDONG (AD)1.4 T, 1.5, 1.6, Plug-in Hybrid2016–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA / YUEDONG (HD)1.6, 1.8, EV, LPG2008–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA Hatchback (XD)1.62006–2010
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA Saloon (XD)1.6, 1.6 CNG, 1.6 LPG, 1.82003–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA VII (CN)1.5, 240TGDi2020–
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (EF)2.0, 2.0 LPG, 2.5, 2.72002–2010
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (LF)1.6 T, 2.0, 2.42015–
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (NF)2.0, 2.42005–2010
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (NFC)2.0, 2.42008–2012
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (YF)2.0, 2.42011–2015
HYUNDAI (HUATAI)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI (HUATAI) TERRACAN2.5 TD, 2.5 TD 4WD, 2.9 TD 4WD2003–2012
INFINITI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
INFINITI ESQ (JF15)1.62014–
KIA20 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
KIA CARENS V MPV (KY)1.4 T-GDi, 1.5 CRDi, 1.5 MPi2021–
KIA CERATO I Hatchback (LD)1.5 CRDi, 1.6, 1.6 CRDi, 2.0, 2.0 CRDi2004–2010
KIA CERATO I Saloon (LD)1.5 CRDi, 1.6, 1.6 CRDi, 2.0, 2.0 CRDi2004–2011
KIA CERATO II (TD)1.62009–2013
KIA CERATO II Saloon (TD)1.6, 1.6 CVVT2009–2014
KIA CERATO KOUP II (TD)1.6 CVVT2009–2014
KIA MAGENTIS I (GD, MS)2.0, 2.4, 2.5, 2.5 V6, 2.7, 2.7 V6, LPI2001–2007
KIA MAGENTIS II (MG)1.8, 2.0, 2.0 BiFuel, 2.0 CRDi, 2.0 CVVT BiFuel, 2.4, 2.7, 2.7 V62005–2011
KIA NIRO I (DE)1.6 GDI Hybrid, 1.6 GDI Plug-in Hybrid, E-NIRO2016–2022
KIA NIRO II (SG2)1.6 GDi Hybrid, 1.6 GDI Hybrid, 1.6 GDi Plug-in Hybrid2022–
KIA NIRO VAN (DE)GDI Hybrid2016–
KIA OPTIMA (FSGDS6B)2.0, 2.0 CVVL, 2.0 CVVT, 2.0 CVVT Hybrid, 2.0 LPI2010–2017
KIA SELTOS (SP2, SP2I)1.4 T-GDi (SP2I), 1.5 CRDi VGT (SP2I), 1.5 MPi (SP2I), 1.5 T-GDi (SP2I), 1.6, 1.6 4WD, 1.6 MPi (SP2), 1.6 MPi 4WD (SP2), 1.6 T-GDi (SP2), 1.6 T-GDi 4WD (SP2), 2.0 MPi (SP2), 2.0 MPi 4WD (SP2)2019–
KIA SHUMA Coupe1.6 TGDi, 2.02010–
KIA SHUMA II (FB)1.6, 1.8, 1.8 (AFB243)2001–2007
KIA SONET (QY)1.0 T-GDi, 1.2 MPi, 1.5 CRDi, 1.5 MPI2020–
KIA SOUL I (AM)1.6, 1.6 CRDi 115, 1.6 CRDi 128, 1.6 CVVT, 1.6 Flex, 1.6 GDI, 1.6 LPG, 2.02009–2014
KIA SOUL II (PS)1.6 CRDi, 1.6 CRDi 128, 1.6 CRDi 136, 1.6 CVVT, 1.6 CVVT Flex, 1.6 GDI, 1.6 LPG, 1.6 MPi, 1.6 TGDI, 2.0 CVVT, 2.0 GDI, EV Electric2014–2019
KIA SOUL III (SK3)1.6 MPi, 1.6 T-GDI, 2.0 MPi, E-SOUL2019–
KIA SOUL III Cargo (SK3)E-SOUL2020–
KIA (DYK)8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
KIA (DYK) CERATO Hatchback1.62007–2014
KIA (DYK) CERATO Saloon1.6, 1.82005–
KIA (DYK) K31.4, 1.4 T, 1.5, 1.6, 1.8, Hybrid2012–
KIA (DYK) K3S1.62014–
KIA (DYK) OPTIMA1.8, 2.02004–2013
KIA (DYK) SELTOS1.4, 1.52023–
KIA (DYK) SONET1.52024–
KIA (DYK) SOUL1.6, 2.02009–
NISSAN34 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN ALTIMA (L30)2.41997–2001
NISSAN ALTIMA (L31)2.5, 3.5, 3.5 SE-R2001–2007
NISSAN ALTIMA (L32)2.5, 2.5 Hybrid (L32HV), 3.5, 3.5 CVTC2006–2013
NISSAN ALTIMA (L33)2.5, 3.52012–
NISSAN ALTIMA (L34)2.0, 2.5, 2.5 AWD2018–
NISSAN ALTIMA Coupe (CL32)2.5, 2.5 Hybrid (CL32HV), 3.5, 3.5 CVTC2006–2013
NISSAN BLUEBIRD (U13, U14)2.4 i1991–2002
NISSAN BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17)1.6, 1.6 CNG, 1.82012–
NISSAN JUKE (F15)1.2 DIG-T, 1.5 dCi, 1.6, 1.6 CVTC, 1.6 LPG2010–2019
NISSAN JUKE Van (F15)CVTC, dCi2010–2019
NISSAN LEAF (ZE0)Electric2010–2017
NISSAN MAXIMA VI (A34)3.52003–2008
NISSAN NAVARA (D22)2.4, 2.4 4WD, 2.4 4x4, 3.3, 3.3 4x41997–
NISSAN NAVARA NP300 (D40)2.5, 4.0, 4.0 4WD2004–
NISSAN NAVARA NP300 Pickup (D23, D23T)2.52014–
NISSAN NAVARA Platform/Chassis (D22)2.4, 2.4 4WD, 2.4 i1997–
NISSAN NV200 / EVALIA Buse-NV (ME0M)2010–
NISSAN NV200 Vane-NV (ME0N)2010–
NISSAN PATHFINDER III (R51)4.0, 4.0 4WD2005–
NISSAN PICK UP (D22)2.4, 2.4 i 4WD, 3.3 4WD1997–
NISSAN PULSAR Hatchback (C13)1.6 CVTC2014–
NISSAN SENTRA V (B15)1.8, 2.0, 2.51998–2007
NISSAN SENTRA VI (B16)2.0, 2.0 Flex, 2.52006–2013
NISSAN SENTRA VII (B17)1.6, 1.8, 2.0 CVVTCS Flex2012–
NISSAN SUNNY IV Coupe (B15)1.82000–2003
NISSAN SUNNY IV Hatchback (N16)1.82000–2003
NISSAN SUNNY IV Saloon (N16)1.8, 2.01995–2003
NISSAN TEANA III (J33, L33)2.5 (L33L, L33R, L33T), 2.5 Flexfuel (L33T), 3.5 CVTC2013–
NISSAN TIIDA Hatchback (C11)1.5 dCi, 1.6, 1.6 Flexfuel, 1.8, 1.8 (JC11), 1.8 Flex2004–2014
NISSAN TIIDA Hatchback (C12)1.6, 1.6 CVTC, 1.82010–
NISSAN TIIDA Saloon (SC11)1.5 dCi, 1.6, 1.6 (C11L), 1.6 Flexfuel, 1.8, 1.8 (SJC11), 1.8 Flexfuel2004–2014
NISSAN TIIDA Saloon (SC12)1.6, 1.82009–
NISSAN XTERRA (N50)4.0, 4.0 4x42005–
NISSAN XTERRA (WD22)2.4, 2.4 4WD, 3.3, 3.3 4WD1999–2008
NISSAN (DFAC)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN (DFAC) SYLPHY (B17)1.62012–
NISSAN (DFAC) TIIDA Hatchback (C11)1.62005–
NISSAN (DFAC) TIIDA Hatchback (C12)1.62011–
NISSAN (DFAC) TIIDA Saloon (C11)1.62005–
NISSAN (ZHENGZHOU)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN (ZHENGZHOU) PALADIN (WD22)2.4, 3.3 All-wheel Drive2002–
SUZUKI5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1276-NFF
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI FORENZA Estate2.02004–2008
SUZUKI FORENZA Saloon2.02003–2008
SUZUKI RENO Hatchback2.02004–2008
SUZUKI SX4 (EY, GY)1.5 (RW 415), 1.5 VVT (RW415, YA11S), 1.5 VVT 4x4 (RW 415), 1.5 VVTi 4x4 (RW415, YB11S), 1.6 (RW416, YA21S), 1.6 DDIS (RW416D), 1.6 VVT (RW416, YA21S), 1.6 VVT 4x4 (RW416), 2.0 (RW415, RW416, RW420, YA41S), 2.0 (RW415, RW416, RW420), 2.0 16V 4x4 (RW415, RW416, RW420), 2.0 4x4 (RW415, RW416, RW420, YB41S), 2.0 DDiS (RW420D), 2.0 DDiS 4x4 (RW420D)2006–
SUZUKI SX4 Saloon (GY, RW)1.5 VVT (RW415, YC11S), 1.6 (RW 416), 1.6 (RW416), 1.6 VVT, 2.0, 2.0 (RW415, RW416, RW420), 2.0 AWD2007–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos