Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Išvirtimo reguliavimo varžtas FEBEST 2198-012Išvirtimo reguliavimo varžtas FEBEST 2198-012 (2)
2198-012EAN 4056111177441

Išvirtimo reguliavimo varžtas FEBEST 2198-012

Išvirtimo reguliavimo varžtas FEBEST 2198-012. Tinka 32 modeliams (FORD, FORD AUSTRALIA, FORD USA). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 5,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
ilgis [mm]
92 mm
Kategorija
Išvirtimo reguliavimo varžtas
MPN
2198-012
SKU
4674-2198-012
GTIN / EAN
4056111177441
Komplektacija
1x Išvirtimo reguliavimo varžtas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD AUSTRALIA, FORD USA, 32 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2198-012
ModelisVarikliaiMetai
FORD26 modeliai
FORD FIESTA Saloon1.4 TDCi, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Street2000–2014
FORD FIESTA V (JH, JD)1.25 16V, 1.3, 1.4 16V, 1.4 TDCi, 1.6, 1.6 16V, 1.6 TDCi, ST1502001–2014
FORD FIESTA V Van1.3, 1.4, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi2002–2010
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.25, 1.4, 1.4 LPG, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi, 1.6 Ti2008–
FORD FIESTA VI Van1.25, 1.4, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi, 1.6 Ti-VCT2008–2017
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 TDCi2003–2007
FORDdar 20 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2198-012
ModelisVarikliaiMetai
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 1.8 DI / TDDi, 1.8 TDCi, 1.8 Turbo DI / TDDi, 2.0, 2.0 16V, RS, ST1701998–2009
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.4, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG, 2.0 TDCi, 2.5 RS, 2.5 RS 500, 2.5 ST2004–2013
FORD FOCUS II Convertible1.6, 2.0, 2.0 TDCi2006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.4, 1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti-VCT, 1.8 Flexifuel, 2.0 TDCi2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.4, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 Flex, 2.0 TDCi2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 LPG, 2.0 TDCi2004–2012
FORD FOCUS III1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0 TDCi2010–2020
FORD FOCUS III Saloon1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0 TDCi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 2.0 TDCi, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD GALAXY II (WA6)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.32006–2015
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, EcoBoost, TDCi2006–2015
FORD KUGA I2.0 TDCi, 2.0 TDCi 4x4, 2.5 4x42008–2012
FORD KUGA I VAN2.5, TDCi, TDCi 4x42008–2012
FORD MONDEO IV (BA7)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.3, 2.52007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTI, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.3, 2.52007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.3, 2.52007–2015
FORD MONDEO IV Van1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi2007–2015
FORD S-MAX (CJ, WA6)2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi, 2.0 TDCi BI-Turbo2015–
FORD S-MAX (WA6)1.6 EcoBoost, 1.6 TDCi, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.3, 2.5 ST2006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)1.6, 2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 TDCi2006–2014
FORD AUSTRALIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2198-012
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MB, MC)2.0 TDCi, 2.3 i 16 V2009–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MA, MB, MC)2.0 i 16V, 2.0 TDCi, 2.3 i 16V, XR5 Turbo2007–
FORD USA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2198-012
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA FOCUS2.01999–2011
FORD USA FOCUS Coupe2.02007–2011
FORD USA FOCUS Estate2.01999–2007
FORD USA FOCUS Hatchback2.0, 2.0 SVT1999–2007

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos