Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta FEBEST 88570-151Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta FEBEST 88570-151 (2)
88570-151EAN 4056111169842

Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta FEBEST 88570-151

Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta FEBEST 88570-151. Tinka 31 modeliui (BUICK, CHEVROLET, CHEVROLET (SGM) +3). Pakeičia 1 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

1,99 € Sutaupykite 1,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 0 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
skersmuo [mm]
8 mm
ilgis [mm]
13 mm
Kategorija
Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta
MPN
88570-151
SKU
4674-88570-151
GTIN / EAN
4056111169842
Komplektacija
1x Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Tinkami automobiliai. BUICK, CHEVROLET, CHEVROLET (SGM) +3, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-151
ModelisVarikliaiMetai
BUICK1 modelis
BUICK VERANO Saloon2.0 FLEX, 2.4 FLEX2011–
CHEVROLET22 modeliai
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.62006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 CNG, 1.5, 1.6, 1.6 CNG2005–
CHEVROLET AVEO Saloon (T300)1.2, 1.3 D, 1.4, 1.6, 1.82011–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.0 D, 2.0 D 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.4, 2.4 16V 4WD, 2.4 4WD, 2.4 Flexfuel, 2.4 Flexfuel 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD, 3.0 4WD, 3.0 Flexfuel, 3.0 Flexfuel 4WD, 3.2 4WD, 3.6 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.4, 2.4 FLEX, 2.4 VVT, 3.0, 3.0 AWD, 3.0 FLEX, 3.0 FLEX AWD2007–
CHEVROLETdar 17 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-151
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAPTIVA Van (C100)VCDi All-wheel Drive2006–
CHEVROLET COLORADO2.8 D 4x4 (7), 2.9, 2.9 4x4, 3.5, 3.5 4x4, 3.7, 3.7 4x42003–
CHEVROLET COLORADO Cab & Chassis2.52011–
CHEVROLET COLORADO Crew Cab Pickup2.5, 2.5 4WD, 2.5 D, 2.5 D 4WD, 2.8 D, 2.8 D 4WD, 3.0 D 4WD, 3.6, 3.6 4WD2011–
CHEVROLET COLORADO Extended Cab Pickup2.5, 2.5 4WD, 2.8 D, 2.8 D 4WD, 3.6, 3.6 4WD2011–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.5, 2.8 D, 2.8 D All-wheel Drive, 3.6, 3.6 4WD2011–
CHEVROLET CORVETTE (C6)6.0, 6.2, 6.2 ZR1, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE (C7)6.2, 6.2 Z06, 6.2 ZR12013–2019
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C6)6.0, 6.2, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C7)6.2, 6.2 Z06, 6.2 ZR12013–2019
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.0 D, 2.52004–2011
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET OPTRA Estate1.62001–2008
CHEVROLET OPTRA Hatchback1.6, 1.8 SRV2003–
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.4 (J200), 1.6, 1.8, 2.02003–2012
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET VIVANT1.6, 2.02000–
CHEVROLET (SGM)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-151
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) AVEO Saloon (SJ1)1.4, 1.62011–
CHEVROLET (SGM) CAPTIVA (C7L)2.4, 2.4 4x42011–
HOLDEN4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-151
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. I (CG)2.0 TD, 2.0 TD AWD, 2.4 i, 2.4 i AWD, 3.2 i AWD2006–2011
HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. II (CG)2.2 TD AWD, 2.4 i, 2.4 i Flex2011–2017
HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. I (CG)2.0 TD, 2.0 TD AWD, 3.2 i AWD2006–2011
HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG)2.2 TD, 2.2 TD AWD, 2.4 Flexfuel, 2.4 Flexfuel AWD, 2.4 i, 2.4 i AWD, 3.0 Flexfuel AWD, 3.0 i AWD2011–2018
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-151
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.0 CDTI, 2.0 CDTI 4x4, 2.2 CDTi, 2.2 CDTi 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x4, 3.0, 3.2 V62006–2017
PONTIAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-151
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC WAVE Saloon1.62004–2008

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos