Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Aklinųjų kniedžių asortimentas FEBEST 88570-173Aklinųjų kniedžių asortimentas FEBEST 88570-173 (2)
88570-173EAN 4056111170060

Aklinųjų kniedžių asortimentas FEBEST 88570-173

Aklinųjų kniedžių asortimentas FEBEST 88570-173. Tinka 54 modeliams (BMW, BMW (BRILLIANCE), CHRYSLER +5). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

1,99 € Sutaupykite 1,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 0 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
ilgis [mm]
55 mm
Svoris [kg]
0,0017 kg
pakuotės ilgis [cm]
5.6 cm
pakuotės plotis [cm]
1.7 cm
pakuotės aukštis [cm]
1.7 cm
Kategorija
Aklinųjų kniedžių asortimentas
MPN
88570-173
SKU
4674-88570-173
GTIN / EAN
4056111170060
Komplektacija
1x Aklinųjų kniedžių asortimentas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 07142151750. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Blind rivet — BMW X5 E70 — 41 Bodywork › 41_1737 Side panel, front
BMW X5 E70 · 41 Bodywork › 41_1737 Side panel, frontPozicija 04

Tinkami automobiliai. BMW, BMW (BRILLIANCE), CHRYSLER +5, 54 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
BMW8 modeliai
BMW X3 (F25)sDrive 18 d, xDrive 20 d, xDrive 20 i, xDrive 28 d, xDrive 28 i, xDrive 30 d, xDrive 35 d, xDrive 35 i2010–2017
BMW X5 (E70)3.0 3.0d, 3.0 d, 3.0 sd, 3.0 si, 4.8 i xDrive, M, M 50 d, xDrive 30 d, xDrive 35 d, xDrive 35 i, xDrive 40 d, xDrive 40 i, xDrive 50 i2006–2013
BMW X5 (G05, F95)xDrive 25 d, xDrive 30 d, xDrive 30 d Mild-Hybrid, xDrive 40 d Mild-Hybrid, xDrive 40 i, xDrive 40 i Mild-Hybrid, xDrive 45 e Plug-in Hybrid, xDrive 45 e Plug-in-Hybrid, xDrive 50 e Plug-in-Hybrid, xDrive 50 i, xDrive M 50 d, xDrive M50 i, xDrive M60 i Mild-Hybrid2018–
BMW X5 Van (G05)xDrive 30 d, xDrive 40 i2019–
BMW X6 (E71, E72)ActiveHybrid, M, M 50 d, xDrive 30 d, xDrive 35 d, xDrive 35 i, xDrive 40 d, xDrive 50 i2007–2015
BMW X6 (G06, F96)M Competition, xDrive 30 d, xDrive 30 d Mild-Hybrid, xDrive 40 d Mild-Hybrid, xDrive 40 i, xDrive 40 i Mild Hybrid, xDrive 40 i Mild-Hybrid, xDrive M 50 d, xDrive M 60 i Mild-Hybrid, xDrive M50 i2019–
BMWdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
BMW X7 (G07)xDrive 30 d, xDrive 40 d Mild-Hybrid, xDrive 40 i, xDrive 40 i Mild-Hybrid, xDrive 50 i, xDrive M 50 d, xDrive M 50 i2019–
BMW XM (G09)50e All-wheel Drive, Label All-wheel Drive, XM All-wheel Drive2022–
BMW (BRILLIANCE)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
BMW (BRILLIANCE) X5 (G18)xDrive 30 Li, xDrive 30 Li Mild Hybrid, xDrive 40 Li Mild Hybrid2022–
CHRYSLER10 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER ASPEN (HG)4.7, 4.7 4WD, 4.7 AWD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4x4, 5.7 AWD, 5.7 Hybrid AWD2006–
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.2, 3.3 LX, 3.5, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1992–2004
CHRYSLER GRAND CARAVAN2.41996–2007
CHRYSLER INTREPID Saloon2.7, 3.2, 3.51992–2004
CHRYSLER LHS3.51997–2001
CHRYSLER LHS Saloon3.51993–1997
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.4, 2.5 CRD, 2.8 CRD, 3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 2.5 CRD, 2.8 CRD, 3.3, 3.3 AWD1999–2008
DODGE15 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN Mini Cargo Van3.32000–2007
DODGE DAKOTA3.7, 3.7 AWD, 4.7, 4.7 AWD2003–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD2004–2011
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD2004–2011
DODGE DURANGO (HB)3.7, 3.7 AWD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 AWD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 5.7 AWD, 5.7 Hybrid 4WD2003–2010
DODGE DURANGO (WD)3.6, 3.6 AWD, 3.6 FLEX, 3.6 FLEX AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.4 SRT8 AWD2010–
DODGE INTREPID2.7, 3.2, 3.3, 3.5, 3.5 ES1992–2004
DODGE JOURNEY2.0 CRD, 2.0 TD AWD, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 ECO+, 2.7, 2.7 FLEXFUEL, 3.5, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel, 3.6 Flexfuel AWD, 3.6 VVT AWD2008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)2.0 CRD, 2.4 VVT, 2.7 FlexFuel, 3.6 FlexFuel All-wheel Drive2008–
DODGE NITRO2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD, 3.7, 3.7 4WD, 3.7 V6 4WD, 4.0, 4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD, 3.7 4WD, 4.0 4WD2006–2011
DODGE RAM 4500 Cab & Chassis (DM)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE VIPER Convertible8.0 RT10, 8.0 RT10 ACR1991–2002
DODGE VIPER Coupe8.0, 8.0 RT10, 8.0 RT10 ACR1991–2002
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE VISION Saloon3.51992–1997
FORD USA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA EXPLORER4.0, 4.0 4WD, 4.0 Flex-Fuel 4WD, 4.0 Flexfuel, 4.0 Flexfuel 4WD, 4.6, 4.6 4WD2001–
FORD USA EXPLORER (U2, U)4.0, 4.0 4WD, 4.0 Flexfuel, 4.0 Flexfuel 4WD, 4.0 V6 4WD, 4.9, 4.9 4WD1994–2003
FORD USA EXPLORER SPORT TRAC Crew Cab Pickup4.0, 4.0 4WD, 4.6, 4.6 4WD2006–2010
FORD USA EXPLORER Stripped Chassis4.0, 4.0 4WD, 4.0 Flexfuel, 4.0 Flexfuel 4WD1999–2003
FORD USA THUNDERBIRD Convertible4.0, 4.0 Premium2000–2005
FORD USA THUNDERBIRD Coupe2.3, 3.81983–1988
FORD USA THUNDERBIRD Saloon2.3, 3.8, 5.01982–1988
JEEP11 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)3.7, 3.7 4x42001–2008
JEEP CHEROKEE (KK)3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 3.7 V6 All-wheel Drive2007–
JEEP COMMANDER (XK, XH)3.0 CRD 4x4, 3.7, 3.7 V6 4x4, 4.7, 4.7 4x4, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4x4, 4.7 V8 4x4, 5.7, 5.7 4x4, 5.7 HEMI 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP COMMANDER VAN (XH)3.0 CRD 4x4, 5.7 HEMI V8 4x42005–2010
JEEP GLADIATOR Pickup (JT)3.6 VVT, 3.6 VVT All-wheel Drive2019–
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)4.7, 4.7 4x4, 4.7 V8 4x41998–2005
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.0 CRD, 3.0 CRD 4x4, 3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 4x4, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4x4, 4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 4.7 V8 FLEX, 5.7, 5.7 4WD, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4WD, 6.1 SRT8 4x4, 6.1 SRT8 RWD2004–2011
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)3.0 CRD, 3.0 CRD V6 4x4, 3.0 TD V6 4x4, 3.0 V6 4x4, 3.6, 3.6 FlexFuel, 3.6 FlexFuel 4x4, 3.6 V6, 3.6 V6 4x4, 3.6 V6 FlexFuel 4x4, 3.6 VVT, 3.6 VVT 4x4, 5.7, 5.7 4x4, 5.7 V8 4x4, 6.2 4x4, 6.2 i V8 4x4, 6.4 SRT8 4x42010–
JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2)3.0 CRD, 5.7 HEMI 4x4, 6.4 SRT8 4x4, V6 VVT2010–
JEEP WRANGLER III (JK)2.8 CRD, 3.0, 3.6 V6, 3.8, 3.8 RWD2006–
JEEP WRANGLER IV (JL)2.0, 2.0 Mild Hybrid, 2.0 T-GDi (JL72, JL74), 2.2 Multijet II (JL72, JL74), 3.0 CRD, 3.6 VVT (JL72, JL74), 3.6 VVT (JL74), 3.6 VVT Mild Hybrid2017–
MERCURY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 88570-173
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY COUGAR Saloon3.81987–1997

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos