Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos rumbuoto diržo įtempiklio skriemulys FEBEST 0187-2UZFEV formos rumbuoto diržo įtempiklio skriemulys FEBEST 0187-2UZFE (2)
0187-2UZFEEAN 4056111060385

V formos rumbuoto diržo įtempiklio skriemulys FEBEST 0187-2UZFE

V formos rumbuoto diržo įtempiklio skriemulys FEBEST 0187-2UZFE. Tinka 169 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +12). Pakeičia 36 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

32,99 € Sutaupykite 16,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 16 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
vidinis skersmuo [mm]
17 mm
Išorinis skersmuo [mm]
90 mm
Kategorija
V formos rumbuoto diržo įtempiklio skriemulys
MPN
0187-2UZFE
SKU
4674-0187-2UZFE
GTIN / EAN
4056111060385
Komplektacija
1x V formos rumbuoto diržo įtempiklio skriemulys

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 36 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 12669569. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PULLEY,BELT IDLER(SMOOTH)(CODE 5609,AAAG,AAB6)(ACDelco #12669569) — Express Express 1500/2500/3500 GMT610 Facelift (2008–2021) — PULLEYS & BELTS/ACCESSORY DRIVE (L96/6.0G,LC8/6.0B, EXC C60)
Express Express 1500/2500/3500 GMT610 Facelift (2008–2021) · PULLEYS & BELTS/ACCESSORY DRIVE (L96/6.0G,LC8/6.0B, EXC C60)Pozicija 2
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
BUICK1 modelis
BUICK RAINIER SUV4.2 AWD, 5.3 AWD2003–2007
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD1998–2014
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD, 6.2 LPG AWD2001–2014
CHEVROLET56 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE 2500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2001–2006
CHEVROLETdar 53 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET COLORADO Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
CHEVROLET COLORADO Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van4.8 AWD, 6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van4.3, 4.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Cutaway Van4.8, 6.0, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Cargo Van4.8, 6.0, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van4.8, 5.3, 6.0, 6.0 CNG, 6.6 D2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 CNG2002–
CHEVROLET EXPRESS Bus5.3, 5.3 2500, 5.3 Flex-Fuel, 6.0 2500, 6.0 Flex-Fuel, 6.6 D2003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van4.3, 5.3, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van5.3, 6.02008–
CHEVROLET EXPRESS Van4.3, 5.3 1500, 5.3 1500 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel AWD, 6.0 2500, 6.6 D2003–
CHEVROLET SILVERADO4.1 AWD, 4.2 D AWD, 5.3, 5.3 4WD1995–2007
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 Flex 4WD1997–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0, 6.0 4WD1997–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD, 6.6 D, 6.6 D AWD, 8.1 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis5.3 4WD, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 35005.7, 8.1, 8.1 4x42001–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup5.3, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SSR Convertible5.3, 6.02002–2006
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex, 5.3 Flex AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.5 TDCi AWD, 8.1, 8.1 AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD1999–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 8.1, 8.1 4WD1999–2013
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 AWD, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT400)4.1 AWD1993–2001
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD2007–2014
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC)4.2 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD2001–2009
CHRYSLER19 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CARAVAN2.4, 3.3, 3.8 AWD1994–2000
CHRYSLER CIRRUS2.0, 2.0 LX, 2.4, 2.4 LX, 2.4 Turbo, 2.5, 2.5 LX1994–
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.4, 2.51994–2000
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.2, 3.5, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1992–2004
CHRYSLER GRAND CARAVAN3.31996–2007
CHRYSLER INTREPID Saloon2.7, 3.2, 3.51992–2004
CHRYSLER LHS3.51997–2001
CHRYSLER LHS Saloon3.51993–1997
CHRYSLER SEBRING Convertible2.4, 2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE1996–2001
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.3 Flexfuel AWD, 3.3 i, 3.8, 3.8 AWD, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
DODGE11 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i, 3.0, 3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE DAKOTA3.9, 3.9 AWD, 3.9 SLT, 4.7, 4.7 AWD, 5.2, 5.91995–2005
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup2.5, 2.5 4WD, 3.9, 3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 5.9, 5.9 4WD1996–2004
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.9, 3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1996–2004
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup2.5, 2.5 4WD, 3.9, 3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1996–2004
DODGE INTREPID2.7, 3.2, 3.5, 3.5 ES1992–2004
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.4 R/T, 2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.42000–2005
DODGE STRATUS II2.4 SE, 2.4 STX2000–2006
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE VISION Saloon3.51992–1997
FORD USA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA AEROSTAR4.0, 4.0 AWD, 4.0 i V6 4WD1985–1997
FORD USA AEROSTAR Mini Cargo Van4.0, 4.0 4WD1985–1997
FORD USA BRONCO II2.9, 2.9 i V6 4x41983–1990
FORD USA RANGER4.0 4x41990–1998
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup4.0, 4.0 4WD1982–1998
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup4.0, 4.0 4WD1982–1998
GMC39 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
GMC CANYON Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
GMC CANYON Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
GMC ENVOY SUV4.2 4WD, 5.3, 5.3 4WD2001–2009
GMC SAVANA5.3, 5.3 All-wheel Drive, 5.3 AWD2010–
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van4.3 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van4.3 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
GMC SAVANA 3500 Cutaway Van4.8, 6.0, 6.6 D2002–
GMC SAVANA 3500 Extended Cargo Van4.8, 6.0, 6.6 D2002–
GMC SAVANA 3500 Extended Passenger Van4.8, 6.0, 6.0 CNG2002–
GMC SAVANA 3500 Standard Cargo Van4.8, 5.3, 6.0, 6.0 CNG, 6.6 D2002–
GMC SAVANA 3500 Standard Passenger Van6.02002–
GMC SIERRA4.3, 4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 4WD1997–2013
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–2013
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2013
GMC SIERRA 2500 Cab & Chassis6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN5.3 AWD, 6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 6.0 4WD1991–2006
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1999–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 8.1 4WD1999–2014
HUMMER4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER H2 Closed Off-Road Vehicle6.0 AWD2002–2009
HUMMER H2 Crew Cab Pickup6.0 4WD2004–2009
HUMMER HUMMER H35.3 Flexfuel 4WD, 5.3 V8 AWD2005–
HUMMER HUMMER H3T5.3 FLEX 4WD, 5.3 V82008–
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5, 2.5 4x4, 2.5 i 4x4, 2.5 SE, 2.5 TD, 2.5 TD 4x4, 2.5 Tdi 4x4, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)2.5 TD 4x4 (Z), 2.5 TD Laredo, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo, 5.2, 5.2 4x4, 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.2 Limited 4x4, 5.9 4x4, 5.9 i 4x41991–1999
JEEP WRANGLER II (TJ)2.5, 2.5 X, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 Rubicon1996–2008
LEXUS8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
LEXUS GS (S16)400 (UZS160, UZS160R), 400 (UZS160), 430 (UZS161, UZS161R), 430 (UZS161)1997–2004
LEXUS GS (S19)4.3 VVTi (UZS190), 430 (UZS190, UZS190R), 430 (UZS190)2005–2012
LEXUS GX (J12)470 (UZJ120), 470 4WD2001–2009
LEXUS LS (F2)400 (UCF20, UCF20R), 400 (UCF20)1994–2000
LEXUS LS (F3)430 (UCF30)2000–2006
LEXUS LX (UZJ100)470 (UZJ100)1997–2008
LEXUS SC Convertible (UZZ40)430 (UZZ40, UZZ40R), 430 (UZZ40)2001–2010
LEXUS SC Coupe (ZZ3)400 (UZZ30)1991–2000
PLYMOUTH3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH PROWLER Convertible3.51996–2001
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.4, 2.4 i, 2.4 i AWD, 3.0, 3.3 Flex-Fuel, 3.3 i, 3.3 i AWD, 3.8, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
SAAB1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-7X5.3 AWD2004–2012
TOYOTA13 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA 4 RUNNER IV (N21)4.7 (UZN210), 4.7 4WD (UZN215)2002–2009
TOYOTA CELSIOR (UCF2)4.0 (UCF20, UCF21)1993–2000
TOYOTA CELSIOR (UCF3)4.3 VVTi (UCF30, UCF31)2000–2006
TOYOTA CROWN (CRS, JZS, GRS18, UZS)4.3 (UZS181, UZS186, UZS187)2003–2008
TOYOTA CROWN (S17)4.0 (UZS171, UZS175, UZS171, UZS175), 4.0 4WD (UZS173)1999–2004
TOYOTA LAND CRUISER 100 (J1)4.7 (UZJ100, UZJ100R), 4.7 (UZJ100), 4.7 4WD (UZJ100, UZJ100R)1998–2008
TOYOTA LAND CRUISER 200 (J2)4.7 V8 (UZJ200)2007–
TOYOTA SEQUOIA (K3, K4)4.7 (UCK35, UCK35L), 4.7 (UCK35), 4.7 4WD (UCK45, UCK45L), 4.7 4WD (UCK45)2000–2007
TOYOTA SEQUOIA (K6)4.7 (UCK60, UCK65), 4.7 4WD (UCK65, UCK60)2007–
TOYOTA SOARER Coupe (Z3)4.0 (UZZ31, UZZ32, UZZ30), 4.0 (UZZ31)1990–2000
TOYOTA SOARER Coupe (Z4)4.3 VVTi (UZZ40)2000–2005
TOYOTA TUNDRA Pickup (K3, K4)4.7 (UCK30, UCK40), 4.7 4WD (UCK31, UCK41), 4.7 4WD (UCK40, UCK41)1999–2006
TOYOTA TUNDRA Pickup (K5, K6)4.7 (UCK50, UCK51, UCK52, UCK55, UCK56, UCK57), 4.7 4WD (UCK50, UCK51, UCK52, UCK55, UCK56, UCK57)2006–
TOYOTA (FAW)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0187-2UZFE
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA (FAW) CROWN ROYAL (S20)4.3 (UZS200)2009–2015
TOYOTA (FAW) LAND CRUISER 100 (J10)4.7 All-wheel Drive (UZJ100)2003–2007

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos