Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pusašio gofruotoji apsauga FEBEST 0217P-V42Pusašio gofruotoji apsauga FEBEST 0217P-V42 (2)
0217P-V42EAN 4056111098920

Pusašio gofruotoji apsauga FEBEST 0217P-V42

Pusašio gofruotoji apsauga FEBEST 0217P-V42. Tinka 94 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, DODGE +5). Pakeičia 29 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

42,99 € Sutaupykite 22,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 20 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Pusašio gofruotoji apsauga
montavimo vieta
rato pusė
ilgis [mm]
135 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
30 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
100 mm
MPN
0217P-V42
SKU
4674-0217P-V42
GTIN / EAN
4056111098920
Komplektacija
1x Pusašio gofruotoji apsauga

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 29 OE numerius
  • HONDA44018-THR-305
  • HONDA44018-THR-A01
  • HONDA44305-THR-A01
  • HONDA44305-TJB-A01
  • HONDA44306-THR-A01
  • HONDA44306-TJB-A01
  • HYUNDAI49500-CG000
  • HYUNDAI49501-CG050
  • HYUNDAI49541-U0900
  • HYUNDAI495L2-CG000
  • HYUNDAI495L4-CG000
  • HYUNDAI495R2-CG050
  • HYUNDAI495R4-CG050
  • NISSAN / RENAULT / RENAULT KOREA77012-09247
  • RENAULT / RENAULT KOREA7701472975
  • GENERAL MOTORS9111476
  • ALFAROME/FIAT/LANCIK05170821AA

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 9111476. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-KIT,REPAIR,FRONT AXLE DRIVE SHAFT BOOT,OUTER,LH — Opel  VIVARO-A ( 2001 - ) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 3.20DTI-M9R-780,M9R-782,M9R-786 TURBO DIESEL ENGINES
Opel VIVARO-A ( 2001 - ) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 3.20DTI-M9R-780,M9R-782,M9R-786 TURBO DIESEL ENGINESPozicija 5X

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 1 numeris

Visi: Pusašio gofruotoji apsauga
1 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD1998–
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD2001–2014
CHEVROLET42 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE 2500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel2006–2013
CHEVROLETdar 38 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2013–
CHEVROLET CHEYENNE Extended Cab Pickup5.3 4WD2009–
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2013–
CHEVROLET SILVERADO4.1 AWD, 4.1 D (6), 4.2 D (6), 4.2 D AWD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD1995–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 eAssist 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flex 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 eAssist 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup (GMT1EC)4.3, 4.3 4WD2018–
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 eAssist 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD, 6.6 D, 6.6 D AWD, 8.1 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis5.3 4WD, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 35008.1 4x42001–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex, 5.3 Flex AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.5 TDCi AWD, 8.1, 8.1 AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD1999–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 8.1, 8.1 4WD1999–2013
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 AWD, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT400)4.1 AWD1993–2001
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
DODGE8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 5.9, 5.9 4WD, 8.3 SRT-102001–2010
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 1500 Extended Crew Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7, 5.9 4x42001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (DJ, DS)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 5.9, 5.9 4WD, 8.3 SRT-102001–2010
DODGE RAM 1500 VAN Extended Cargo Van5.91993–2003
DODGE RAM 1500 VAN Standard Passenger Van5.91994–2003
GMC26 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA4.3, 4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–
GMC SIERRA 2500 Cab & Chassis6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN5.3 AWD, 6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 6.0 4WD1991–2006
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL (K2Y)6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1999–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 8.1 4WD1999–2014
HYUNDAI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI STARIA Bus (US4)2.2 CRDi (US4W), 2.2 CRDi AWD (US4W), 3.5 MPi (US4W)2021–
HYUNDAI STARIA Van (US4)2.2 CRDi (US4V)2021–
NISSAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN ALTIMA (L31)3.5, 3.5 SE-R2001–2007
NISSAN MAXIMA VI (A34)3.52003–2008
NISSAN QUEST (V42)3.52003–
RAM3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
RAM 1500 Crew Cab Pickup (DS)3.7, 3.7 4WD, 4.7 FLEX, 4.7 FLEX 4WD, 5.7, 5.7 4WD2010–2018
RAM 1500 Extended Cab Pickup (DS)3.7, 3.7 4WD, 4.7 FLEX, 4.7 FLEX 4WD, 5.7, 5.7 4WD2010–2018
RAM 1500 Standard Cab Pickup (DS)3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 FLEX, 4.7 FLEX 4WD, 5.7, 5.7 4WD2009–2018
RENAULT8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0217P-V42
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT ESPACE IV (JK0/1)1.9 dCi (JK0U, JK0G), 1.9 dCi (JK0U), 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H), 2.2 dCi (JK0H), 3.0 dCi, 3.0 dCi (JK0E, JK0Y), 3.0 dCi (JK0J, JK0V), 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W)2002–
RENAULT KOLEOS I (HY)2.0 dCi, 2.0 dCi (HY0K), 2.0 dCi 4x4, 2.0 dCi 4x4 (HY0B), 2.0 dCi 4x4 (HY0K)2008–
RENAULT KOLEOS II (HC)2.0 dCi 175 (HCAK), 2.0 dCi 175 4WD2016–
RENAULT LAGUNA II (BG0/1)1.6, 1.6 LPG, 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V), 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M), 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V), 1.9 dCi, 1.9 dCi (BG13), 1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G), 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W), 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P), 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y), 2.0 16V (BG1Y), 2.2 dCi, 2.2 dCi (BG0F), 2.9 V6 24V, 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y)2001–2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1)1.6, 1.6 16V, 1.6 Bifuel, 1.8 16V, 1.8 16V (KG0B, KG0M), 1.9 dCi, 1.9 dCi (KG0E, KG0R), 1.9 dCI (KG0E), 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03), 2.2 dCi (KG09), 2.2 dCi (KG0F, KG1N)2001–2007
RENAULT TRAFIC II Bus (JL)1.9 dCi (JL0B), 1.9 dCi (JL0C), 2.0 16V (JL02, JL0L, JL0W, JL0N), 2.0 dCi 115 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0U), 2.0 dCi 90 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0P, JL0S), 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V), 2.5 dCi 145 (JL0J)2001–
RENAULT TRAFIC II Platform/Chassis (EL)1.9 dCi (EL0B), 2.0 16V (EL0L), 2.0 dCi 115 (EL0H, EL00, EL01, EL0M), 2.0 dCi 90 (EL0H, EL00, EL01, EL0M, EL0P, EL0S), 2.5 dCi (EL0R, EL0V)2001–
RENAULT TRAFIC II Van (FL)1.9 dCi (FL0B), 1.9 dCi (FL0C), 2.0 16V (FL0L, FL0N, FL0W, FL02), 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U, FL00, FL0H, FL0M), 2.0 dCi 90 (FL0H, FL00, FL01, FL0M, FL0P, FL0S), 2.5 dCi (FL0R, FL0V)2001–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos