Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabilizatoriaus trauklė FEBEST 0423-008Stabilizatoriaus trauklė FEBEST 0423-008 (2)
0423-008EAN 4056111020778

Stabilizatoriaus trauklė FEBEST 0423-008

Stabilizatoriaus trauklė FEBEST 0423-008. Tinka 32 modeliams (CHRYSLER, DODGE, EAGLE +2), 1983–2013 m. Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

17,99 € Sutaupykite 7,00 € (39%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
galinė ašis
Svoris [kg]
0.29 kg
Kategorija
Stabilizatoriaus trauklė
MPN
0423-008
SKU
4674-0423-008
GTIN / EAN
4056111020778
Komplektacija
1x Stabilizatoriaus trauklė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 6 numeriai

Visi: Stabilizatoriaus trauklė
6 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • CTR CL0254
  • CTR CL0254
  • CTR CLM-5
  • CTR CLM-5
  • CTR CLT-4
  • CTR CLT-4

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, EAGLE +2, 32 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1983–2013.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0423-008
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER4 modeliai
CHRYSLER CIRRUS2.5, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.51994–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible2.4, 2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.0, 2.5, 2.5 LE1995–2000
DODGE1 modelis
DODGE AVENGER Coupe2.0, 2.51994–2000
EAGLE1 modelis
EAGLE TALON Coupe1.8, 2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo All-wheel Drive1989–1998
MITSUBISHI25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0423-008
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1A)3.0, 3.0 (Z11A), 3.0 4WD, 3.0 4WD (Z16A), 3.0 Turbo 4WD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.3 (C51A), 1.3 12V (C51A), 1.3 GL (C61A), 1.5 Cat (C52A), 1.5 GLXi (C52A), 1.6, 1.6 GTi 16V (C53A), 1.8 Diesel GLX (C54A), 1.8 GTi 16V Cat (C58A)1986–1992
MITSUBISHI DEBONAIR (S2A)3.0 (S22A), 3.5 (S27A)1992–1997
MITSUBISHI DIAMANTE Estate (FW)3.0 (F36W)1992–1999
MITSUBISHI DIAMANTE I Saloon (F2A, F1A)2.5 (F13A, F15A), 3.0 (F17A)1990–1996
MITSUBISHI DIAMANTE II Saloon (F4A, F3A)2.5 (F31A), 2.5 (F34A), 2.5 4WD (F41A), 3.0 (F36A), 3.0 4WD (F46A), 3.5 (KH8H, KJ8H), 3.5 (KJ9H, KL9H, KW9H)1994–2005
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2A)2.0, 2.0 4WD, 2.0 i 16V (D22A, D27A), 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A), 2.0 Turbo, 2.0 Turbo 4WD1989–1995
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0, 2.0 RS, 2.0 Turbo (D32A), 2.0 Turbo 4WD (D33A), 2000 GS 16V (D32A), 2000 GT 16V, Turbo 16V (D32A)1994–1999
MITSUBISHI eK Hatchback (H81W)0.7, 0.7 4WD2001–2006
MITSUBISHI eK Hatchback (H82W)0.7, 0.7 4WD2006–2013
MITSUBISHI GALANT VI (E3A)1.8, 1.8 (E32A), 2.0 (E39A, E38A, E33A), 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A), 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A), 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)1988–1992
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3A)1.8 (E32A), 2.0, 2.0 (E39A, E38A, E33A), 2.0 4WD, 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 AMG (E33A), 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A), 2.0 I VR4 Turbo 4WD (E39A, E38A, E33A)1987–1993
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)2.0 (E55A), 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)1.8 (E53A), 2.0, 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.4, 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1998
MITSUBISHI GTO Coupe (Z1A)3.0 AWD (Z15A), 3.0 AWD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI LANCER III (C1A, C6A)1.2 (C65A), 1.61983–1990
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.2 GL, 1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.3 GL (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.5 GLS (C62A), 1.5 i (C62A), 1.6 GLX (C63A), 1.6 GSR Turbo (C63A), 1.6 GTi (C63A), 1.8 GLX Diesel (C64A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.6 GTi (C63A), 1.6 i (C63A), 1.8 D (C64A), 1.8 GTi 16V (C68A)1988–1994
MITSUBISHI MIRAGE III Hatchback (C5 - C8)1.3 (C51A), 1.3 GS (C51A), 1.5 (C52A), 1.5 12V (C52A), 1.5 E (C52A), 1.5 GS - 12V (C52A), 1.5 GS (C52A), 1.6 Gti (C53A), 1.6 Turbo (C53A)1987–1991
MITSUBISHI MIRAGE III Saloon (C5 - C8)1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.8 D (C64A)1988–1992
MITSUBISHI PAJERO JUNIOR I1.1 4WD1995–1998
MITSUBISHI PAJERO MINI I (H5A)0.7 (H51A, H53A), 0.7 (H51A), 0.7 4WD (H56A, H58A), 0.7 4WD (H56A)1994–2012
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6W, H7W)1.6 4WD (H65W), 1.8 (H61W, H71W), 1.8 (H76W, H66W), 1.8 4WD, 1.8 GDI (H66W, H76W), 2.0, 2.0 (H62W, H72W), 2.0 AWD (H77W), 2.0 GDI (H67W, H77W)1999–2007
MITSUBISHI SIGMA (F2A, F1A)3.0 V6 (F17A)1990–1996
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0W)3.0 (F07W)1992–1996
PLYMOUTH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0423-008
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH LASER Hatchback1.8, 2.0, 2.0 AWD, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD1989–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos