Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-CUUPFKreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-CUUPF (2)
0474-CUUPFEAN 4056111023724

Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-CUUPF

Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-CUUPF. Tinka 77 modeliams (CHRYSLER, CITROËN, DODGE +6). Pakeičia 10 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

11,99 € Sutaupykite 6,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
viršutinė priekinė ašis
ilgis [mm]
93 mm
Kategorija
Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba
MPN
0474-CUUPF
SKU
4674-0474-CUUPF
GTIN / EAN
4056111023724
Komplektacija
1x Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER7 modeliai
CHRYSLER CIRRUS2.5, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.51994–2000
CHRYSLER SEBRING (JR)3.02000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible2.4, 2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.4, 3.02001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.0, 2.5, 2.5 LE1995–2000
CHRYSLERdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)3.02001–2006
CITROËN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN C-CROSSER (VU, VV)2.0, 2.0 All-wheel Drive, 2.2 HDi, 2.4 16V2007–2012
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE (VU, VV)2.2 HDi, 2.4 16V2009–
CITROËN C-CROSSER Van (VU)2.2 HDi (VU4HNH)2007–2012
DODGE3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER Coupe2.0, 2.51994–2000
DODGE STRATUS2.4 16 V, 2.4 R/T1994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.42000–2005
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE TALON Coupe1.8, 2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo All-wheel Drive1989–1998
MITSUBISHI58 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1A)3.0, 3.0 (Z11A)1989–2000
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.6, 1.6 GTi 16V (C53A), 1.8 GTi 16V Cat (C58A)1986–1992
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.6 4WD (CC4A)1992–1996
MITSUBISHI COLT V (CJ, CP)1600 GLX (CJ4A)1995–2004
MITSUBISHI DEBONAIR (S1A)2.0 (S11A), 3.0 (S12A)1986–1992
MITSUBISHI DEBONAIR (S2A)3.0 (S22A), 3.5 (S27A)1992–1997
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR2.0 (PA3V), 2.4 (PA4W, PB4W, PC4W), 2.4 (PA4W), 2.4 All-wheel Drive (PD4W), 2.5 (PD5W), 2.8 D 4WD (PD8W, PE8W, PF8W), 2.8 D 4WD (PD8W, PE8W), 3.0 (PB6W), 3.0 (PD6W)1994–2007
MITSUBISHI DIAMANTE I Saloon (F2A, F1A)2.5 (F13A, F15A), 3.0 (F17A)1990–1996
MITSUBISHI DIAMANTE II Saloon (F4A, F3A)2.5 (F31A), 2.5 (F34A), 2.5 4WD (F41A), 3.0 (F36A), 3.0 4WD (F46A), 3.5 (KH8H, KJ8H), 3.5 (KJ9H, KL9H, KW9H)1994–2005
MITSUBISHI DION MPV (CRW)2.0 GDI (CR6W), 2.0 GDI 4WD (CR6W)1999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE Convertible (D5A)2.4, 2.4 RS, 3.01999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2A)2.0, 2.0 4WD, 2.0 i 16V (D22A, D27A), 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A), 2.0 Turbo, 2.0 Turbo 4WD1989–1995
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0, 2.0 RS, 2.0 Turbo (D32A), 2.0 Turbo 4WD (D33A), 2.4, 2000 GS 16V (D32A), 2000 GT 16V, Turbo 16V (D32A)1994–1999
MITSUBISHI ECLIPSE III (D5A)2.4, 3.01999–2005
MITSUBISHI EXPO LRV Station Wagon1.8 (N11W), 1.8 AWD (N21W)1991–1994
MITSUBISHI FTO Coupe (DEA)2.0 (DE3A)1994–2001
MITSUBISHI GALANT VI (E3A)1.8, 2.0 (E39A, E38A, E33A), 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A), 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A), 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)1988–1992
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3A)2.0, 2.0 (E39A, E38A, E33A), 2.0 4WD, 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 AMG (E33A), 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A), 2.0 I VR4 Turbo 4WD (E39A, E38A, E33A)1987–1993
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)2.0 (E55A), 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)2.0, 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.4, 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1998
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)1.8 GDi (EA1A), 2.0 (EA2A), 2.0 GDI (EA7A), 2.0 TDI (EA6A), 2.4, 2.4 GDI (EA3A), 2.5 V6 24V (EA5A), 2.5 V6 24V (EC5A), 3.0, 3.0 (EA8A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.0 (EA2W), 2.0 (EA7W), 2.0 AWD (EC7W), 2.0 GDI AWD (EC7W), 2.0 TDI (EA6W), 2.4 GDI (EA3W), 2.5 V6 24V (EA5W), 2.5 V6 24V (EC5W)1996–2003
MITSUBISHI GRANDIS (N9, N8)2.4 GDi (N84W), 2.4 GDi GLX (N84W), 2.4 GDi GLX 4WD (N94W), 3.0 (N86W), 3.0 GLX 4WD (N96W)1997–2003
MITSUBISHI L 300 III Platform/Chassis (P1T)2.0 (P13T), 2.5 TD (P15T)1994–
MITSUBISHI L200 (K3T, K2T, K1T, K0T)2.5 TD 4WD (K34T)1983–1999
MITSUBISHI L200 (K7T, K6T, K5T)2.0 (K62T), 2.4 4WD (K75T), 2.4 i, 2.5 D (K64T), 2.5 D 4WD, 2.5 TD, 2.5 TD 4WD, 2.5 TD 4WD (K74T), 2.8 D (K67T), 2.8 D 4WD (K77T), 2.8 TD 4WD (K77T), 3.0 4WD (K76T), 3.0 i 4WD (K76T)1996–2011
MITSUBISHI L200 Platform/Chassis (K3T, K0T, K1T, K2T)2.5 4WD1986–1996
MITSUBISHI L200 Platform/Chassis (K6T, K7T)2.4 i (K65T), 2.8 D (K67T), 2.8 D 4WD (K77T), 2.8 TD 4WD (K77T), 3.0 4WD (K76T)1996–2006
MITSUBISHI L400 Bus (PDW, PCW, PAV, PBV, PAW)2.0 (PA3W), 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W), 2.4 (PA4W), 2.4 4WD (PD4W), 2.5 TD (PA5V/W, PB5V), 2500 TD (PA5W)1994–2007
MITSUBISHI L400 Van (PDW, PCW, PBV, PAW, PAV)2.0, 2.0 (PA3W), 2.4 (PA4W), 2500 TD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V), 2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)1994–2007
MITSUBISHI LANCER III (C1A, C6A)1.61983–1990
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.6 GLX (C63A), 1.6 GSR Turbo (C63A), 1.6 GSR Turbo 4WD (C73A), 1.6 GTi (C63A), EVO IV (CN9A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.6 GTi (C63A), 1.6 i (C63A), 1.8 GTi 16V (C68A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.8 EVO AWD (CD5A), 1.8 i Turbo AWD (CD5A), EVO I (CD9A), EVO II (CE9A), EVO III (CE9A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)1.8 4WD (CD5W)1992–2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)1.6 16V, EVO V - RS450 Ralliart (CP9A), EVO V (CP9A), EVO VI (CP9A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VII (CSA, CTA)EVO IX, EVO IX - FQ-300 (CT9A), EVO IX - FQ-340 (CT9A), EVO IX - FQ-360 (CT9A), EVO IX (CT9A), EVO VII (CT9A), EVO VIII - 260 (CT9A), EVO VIII - FQ-300 (CT9A), EVO VIII - FQ-320 (CT9A), EVO VIII - FQ-330 (CT9A), EVO VIII - FQ-340 (CT9A), EVO VIII - FQ-400 (CT9A), EVO VIII (CT9A)2000–2013
MITSUBISHI LANCER VIII (CYA, CZA)2.0, 2.0 (CY4A), 2.0 EVO X, 2.0 i (CY4A), 2.0 i 4WD, 2.0 i 4WD (CZ4A), 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A), 2.0 Mivec, EVO X - FQ330 (CZ4A), EVO X - FQ360 (CZ4A), EVO X - FQ400 (CZ4A), EVO X - FQ440 (CZ4A), EVO X (CZ4A)2007–
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CXA)2.0 (CX4A), 2.0 i (CX4A), 2.0 i 4WD (CX4A), 2.0 Ralliart, 2.0 Ralliart 4WD (CX4A)2007–
MITSUBISHI MIRAGE III Hatchback (C5 - C8)1.6 Gti (C53A), 1.6 Turbo (C53A), 1.6 Turbo (C83A)1987–1991
MITSUBISHI MIRAGE IV Hatchback (CJA, CLA, CAA, CCA)1.6 (CJ4A), 1.6 ZR (CJ4A)1991–2003
MITSUBISHI MIRAGE V Coupe (CJ - CM)1.6 ZR (CJ4A)1995–2002
MITSUBISHI MIRAGE V Hatchback (CJA)1.6 (CJ4A)1995–2003
MITSUBISHI OUTLANDER I (CUW)2.0 (CU2W), 2.0 4WD (CU2W), 2.0 AWD (CU2W), 2.0 Turbo 4WD (CU2W), 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W), 2.4, 2.4 (CU5W), 2.4 4WD, 2.4 4WD (CU4W), 2.4 4WD (CU5W), 2.4 AWD, 2.4 GDI 4WD (CU4W), 2.4 HDD Mivec (CU5W), 2.4 i MIVEC 4WD (CU5W), 2.4 MPI 4WD (CU4W)2001–2008
MITSUBISHI OUTLANDER II (CWW)2.0, 2.0 (CW4W), 2.0 4WD, 2.0 DI-D (CW8W), 2.2 DI-D 4WD, 2.4 (CW5W), 2.4 4WD (CW5W), 2.4 Flex 4WD, 3.0 4WD, 3.0 4WD (CW6W), 3.0 AWD2005–2012
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CWW)Di-D 4WD (CW8W)2006–2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GGW, GFW, ZJ, ZL, ZK)2.0, 2.0 (GF2W), 2.0 (GF7W, GF2W), 2.0 (GF7W), 2.0 4WD (GF7W, GF2W), 2.0 4WD (GF7W), 2.0 Bifuel, 2.0 Bifuel 4WD, 2.0 Hybrid 4WD (GG2W), 2.4 Hybrid 4WD, 2.4 Hybrid 4WD (GG3W), 2.4 Hybrid AWC (GG3W), Plug-in Hybrid (GG2W)2010–2022
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GFW, GGW)Hybrid 4WD (GG3W)2010–
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2W, V6W, V7W)2.5 TD (V24W)2001–
MITSUBISHI PAJERO II (V3W, V2W, V4W, V5W)2.4 (V21W), 2.5 TD 4WD (V24W), 2.5 TDiC (V44W, V24W), 2.6 4WD, 2.8 D (V46W, V26W), 2.8 TD (V46W, V26W), 2.8 TDiC 4WD (V46W, V26W, V36W), 3.0 4WD, 3.0 V6 24V (V43W, V23W), 3.0 V6 4WD (V23W, V43W), 3.5 4WD (V25W, V45W), 3.5 V6 24V, 3.5 V6 24V (V25W, V45W), 3.5 V6 24V (V45W, V25W)1990–2001
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2C, V4C)2.4 (V21C), 2.5 TD 4WD (V24C), 2.5 TDiC (V24W, V24C), 3.0 V6 (V23C), 3.0 V6 24V (V23C)1990–2000
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)2.4, 2.5 4WD, 2.5 TD (K94W, K74T), 2.5 TD (K94W), 2.5 TD 4WD (K94W), 2.5 TDiC 4x4, 2.8 HPE, 2.8 TDi (K77T), 3.0 4WD, 3.0 V6 (K86W), 3.0 V6 (K96W), 3.0 V6 4WD (K96W), 3.5 4WD (K99W)1996–
MITSUBISHI SIGMA (F2A, F1A)3.0 V6 (F17A)1990–1996
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0W)3.0 (F07W)1992–1996
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6W, N7W)2.4 All-wheel Drive (N74WG), 2.4 GDI (N64W)1997–2003
MITSUBISHI SPACE RUNNER MPV (N1W, N2W)1.8 (N11W), 1.8 4WD (N21W), 2.0 (N13W), 2.0 4WD (N23W), 2.0 4WD (N28W)1991–1999
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3W, N4W)1.8 (N31W), 1.8 4WD (N41W), 2.0 (N33W), 2.0 4WD (N43W), 2.0 TD (N38W), 2.4, 2.4 (N34W), 2.4 4WD (N44W), 2.4 i (N34W), 3.0 (N86W)1991–2000
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9W, N8W)2.0, 2.0 (N83W), 2.4 (N84W), 2.4 GDI (N84W), 2.4 GDI 4WD (N94W), 3.0 GDi 4WD (N96W)1998–2004
MITSUBISHI (BJC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (BJC) PAJERO SPORT3.0 All-wheel Drive (K96W)2003–2006
MITSUBISHI (GAC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (GAC) OUTLANDER2.0 (GF7W)2016–
PEUGEOT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 4007 (VU, VV)2.0, 2.0 4x4, 2.2 HDi, 2.4 16V2007–2013
PEUGEOT 4007 Van (VU, VV)HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8)2007–2013
PLYMOUTH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-CUUPF
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH LASER Hatchback1.8, 2.0, 2.0 AWD, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD1989–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos