Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-V45UPRKreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-V45UPR (2)
0474-V45UPREAN 4056111023700

Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-V45UPR

Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0474-V45UPR. Tinka 53 modeliams (CHRYSLER, DODGE, EAGLE +3). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

11,99 € Sutaupykite 6,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
viršutinė galinė ašis
ilgis [mm]
87 mm
Kategorija
Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba
MPN
0474-V45UPR
SKU
4674-0474-V45UPR
GTIN / EAN
4056111023700
Komplektacija
1x Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 8943628200. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PIN; GUIDE,CALIPER — 50641 - UBS     92 - 97 — 3 - Brakes, Brake System › 3-06 - REAR DISC BRAKE CALIPER
50641 - UBS 92 - 97 · 3 - Brakes, Brake System › 3-06 - REAR DISC BRAKE CALIPERPozicija 14
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-V45UPR
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER2 modeliai
CHRYSLER SEBRING Convertible2.4, 2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.0, 2.5 LE1995–2000
DODGE1 modelis
DODGE AVENGER Coupe2.0, 2.51994–2000
EAGLE1 modelis
EAGLE TALON Coupe2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo All-wheel Drive1994–1998
ISUZU19 modelių
ISUZU AMIGO SUV2.6, 2.6 4WD, 3.2, 3.2 4WD1988–2000
ISUZU AXIOM SUV3.5, 3.5 4WD2001–2004
ISUZUdar 17 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-V45UPR
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU FRONTIER3.2, 3.2 4x41997–2003
ISUZU GEMINI1.5, 1.6, 1.7 TD, 1.81990–1993
ISUZU GEMINI (JT)1.3, 1.5, 1.5 D, 1.5 TD, 1.6 GTi 16V, 1.6 GTI 16V1984–1990
ISUZU GEMINI Coupe (JT)1.5 i, 1.6, 1.6 i Turbo, 1.6 i Turbo All-wheel Drive1990–1994
ISUZU GEMINI Saloon1.5 i, 1.6 i, 1.6 i Turbo, 1.7 TD, 1.81990–1993
ISUZU GEMINI Saloon (JT)1.3, 1.51984–1990
ISUZU MU (U)2.6 4x4 (UCS17), 3.0 D 4x4 (UES73EW), 3.1 TD 4x4 (UCS69), 3.2 4x4 (UES25, UES25EW)1989–2002
ISUZU MU-7 SUV3.0 TD All-wheel Drive2004–
ISUZU OASIS Mini Passenger Van2.21995–1999
ISUZU RODEO Closed Off-Road Vehicle2.6, 2.6 4WD, 3.2, 3.2 4WD, 3.2 V6, 3.2 V6 4WD1990–2004
ISUZU RODEO SPORT3.2, 3.2 4WD2000–2003
ISUZU TROOPER II (UB)2.6 4x4, 3.1 TD, 3.21991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)2.6 4x4, 3.1 TD, 3.21991–1998
ISUZU TROOPER III3.0 DTI, 3.0 Tdi, 3.1 (UBS25), 3.2 (UBS25), 3.5, 3.5 AWD (UBS26GW, UBS26DW), 3.5 V6 24V, 3.5 V6 24V AWD1998–2004
ISUZU TROOPER III Open Off-Road Vehicle3.0 DTI, 3.5 V6 24V2000–2004
ISUZU VERTEX1.6, 1.6 VTEC1996–2001
ISUZU WIZARD (U)3.0 TD 4x4 (UES73), 3.1 TD 4x4 (UCS69), 3.2 4x4 (UES25, UER25FW)1993–2004
MITSUBISHI29 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-V45UPR
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1A)3.0 4WD, 3.0 4WD (Z16A), 3.0 Turbo 4WD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.3 (C51A), 1.3 12V (C51A), 1.3 GL (C61A), 1.5 Cat (C52A), 1.5 GLXi (C52A), 1.8 Diesel GLX (C54A)1986–1992
MITSUBISHI DEBONAIR (S2A)3.0 (S22A), 3.5 (S27A)1992–1997
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR2.4 All-wheel Drive (PD4W), 2.5 (PD5W), 2.8 D 4WD (PD8W, PE8W, PF8W), 2.8 D 4WD (PD8W, PE8W), 3.0 (PD6W)1994–2007
MITSUBISHI DIAMANTE II Saloon (F4A, F3A)2.5 (F31A), 2.5 (F34A), 2.5 4WD (F41A), 3.0 (F36A), 3.0 4WD (F46A)1994–2005
MITSUBISHI ECLIPSE IV (DKA)3.8, 3.8 GT2005–2012
MITSUBISHI GALANT IX Saloon (DJ, ED, EF)3.8, 3.8 4WD2003–
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)2.0, 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1998
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)2.5 V6 24V (EC5A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.5 V6 24V (EC5W)1996–2003
MITSUBISHI GRANDIS (N9, N8)2.4 GDi (N84W), 2.4 GDi GLX (N84W), 2.4 GDi GLX 4WD (N94W), 3.0 (N86W), 3.0 GLX 4WD (N96W)1997–2003
MITSUBISHI GTO Coupe (Z1A)3.0 AWD (Z15A), 3.0 AWD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI L400 Bus (PDW, PCW, PAV, PBV, PAW)2.4 4WD (PD4W)1994–2007
MITSUBISHI L400 Van (PDW, PCW, PBV, PAW, PAV)2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)1994–2007
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1V, C3V)1.5 (C12V), 1.5 12V (C12V), 1.8 4WD (C37V)1985–1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.3 GL (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.5 GLS (C62A), 1.5 i (C62A), 1.8 GLX Diesel (C64A), EVO IV (CN9A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.6 16V (C76A, C66A), 1.8 D (C64A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)EVO V - RS450 Ralliart (CP9A), EVO V (CP9A), EVO VI (CP9A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VII (CSA, CTA)EVO IX, EVO IX - FQ-300 (CT9A), EVO IX - FQ-340 (CT9A), EVO IX - FQ-360 (CT9A), EVO IX (CT9A), EVO VII (CT9A), EVO VIII - 260 (CT9A), EVO VIII - FQ-300 (CT9A), EVO VIII - FQ-320 (CT9A), EVO VIII - FQ-330 (CT9A), EVO VIII - FQ-340 (CT9A), EVO VIII - FQ-400 (CT9A), EVO VIII (CT9A)2000–2013
MITSUBISHI MIRAGE III Hatchback (C5 - C8)1.3 (C51A), 1.3 GS (C51A), 1.5 (C52A), 1.5 12V (C52A), 1.5 E (C52A), 1.5 GS - 12V (C52A), 1.5 GS (C52A)1987–1991
MITSUBISHI MIRAGE III Saloon (C5 - C8)1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.8 D (C64A)1988–1992
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2W, V6W, V7W)2.5 TD (V24W)2001–
MITSUBISHI PAJERO II (V3W, V2W, V4W, V5W)2.4 (V21W), 2.5 TD 4WD (V24W), 2.5 TDiC (V44W, V24W), 2.8 D (V46W, V26W), 2.8 TD (V46W, V26W), 2.8 TDiC 4WD (V46W, V26W, V36W), 3.0 4WD, 3.0 V6 24V (V43W, V23W), 3.0 V6 4WD (V23W, V43W), 3.5 4WD (V25W, V45W), 3.5 Evolution (V55W), 3.5 V6 24V, 3.5 V6 24V (V25W, V45W), 3.5 V6 24V (V45W, V25W)1990–2001
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2C, V4C)2.4 (V21C), 2.5 TD 4WD (V24C), 2.5 TDiC (V24W, V24C), 3.0 V6 (V23C), 3.0 V6 24V (V23C)1990–2000
MITSUBISHI PROUDIA/DIGNITY (S4A, S3A)4.5 (S33A, S43A)1999–2001
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0W)3.0 (F07W)1992–1996
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3W, N4W)3.0 (N86W)1991–2000
MITSUBISHI SPACE WAGON (N9W, N8W)2.0, 2.0 (N83W), 2.4 (N84W), 2.4 GDI (N84W), 2.4 GDI 4WD (N94W), 3.0 GDi 4WD (N96W)1998–2004
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0474-V45UPR
ModelisVarikliaiMetai
OPEL FRONTERA B (U99)2.2 DTI (6B66, 6B76), 2.2 DTI (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76), 2.2 i (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76), 3.2 i (6B1VF, 6B16)1998–2004

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos