Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių suporto remonto komplektas FEBEST 0475-EAFStabdžių suporto remonto komplektas FEBEST 0475-EAF (2)
0475-EAFEAN 4056111021058

Stabdžių suporto remonto komplektas FEBEST 0475-EAF

Stabdžių suporto remonto komplektas FEBEST 0475-EAF. Tinka 44 modeliams (CHRYSLER, DODGE, EAGLE +2). Pakeičia 14 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

11,99 € Sutaupykite 6,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių sistema
AKEBONO
stūmoklio skersmeniui [mm]
60 mm
Kategorija
Stabdžių suporto remonto komplektas
MPN
0475-EAF
SKU
4674-0475-EAF
GTIN / EAN
4056111021058
Komplektacija
1x Stabdžių suporto remonto komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 14 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE MR475868.

WHEEL CALLIPER ASSY — Caliper Assembly
Caliper AssemblyPozicija main

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, EAGLE +2, 44 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0475-EAF
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER7 modeliai
CHRYSLER CIRRUS2.5, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.51994–2000
CHRYSLER SEBRING (JR)3.02000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible2.4, 2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.4, 3.02001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.0, 2.5, 2.5 LE1995–2000
CHRYSLERdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0475-EAF
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)3.02001–2006
DODGE3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0475-EAF
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER Coupe2.0, 2.51994–2000
DODGE STRATUS2.4 16 V, 2.4 R/T1994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.42000–2005
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0475-EAF
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE TALON Coupe1.8, 2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo All-wheel Drive1989–1998
MITSUBISHI32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0475-EAF
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.6, 1.6 GTi 16V (C53A), 1.8 GTi 16V Cat (C58A)1986–1992
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.6 4WD (CC4A)1992–1996
MITSUBISHI DEBONAIR (S1A)2.0 (S11A), 3.0 (S12A)1986–1992
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR2.0 (PA3V), 2.5 (PD5W)1994–2007
MITSUBISHI DIAMANTE I Saloon (F2A, F1A)2.5 (F13A, F15A)1990–1996
MITSUBISHI DION MPV (CRW)2.0 GDI (CR6W), 2.0 GDI 4WD (CR6W)1999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE Convertible (D5A)2.4, 2.4 RS1999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2A)2.0, 2.0 4WD, 2.0 i 16V (D22A, D27A), 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A), 2.0 Turbo, 2.0 Turbo 4WD1989–1995
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0, 2.0 RS, 2.0 Turbo (D32A), 2.4, 2000 GS 16V (D32A), 2000 GT 16V, Turbo 16V (D32A)1994–1999
MITSUBISHI ECLIPSE III (D5A)2.41999–2005
MITSUBISHI EXPO LRV Station Wagon1.8 (N11W), 1.8 AWD (N21W)1991–1994
MITSUBISHI GALANT VI (E3A)1.8, 2.0 (E39A, E38A, E33A), 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A), 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A), 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)1988–1992
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3A)2.0, 2.0 (E39A, E38A, E33A), 2.0 4WD, 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 AMG (E33A), 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A), 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A), 2.0 I VR4 Turbo 4WD (E39A, E38A, E33A)1987–1993
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)2.0 (E55A), 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)2.0, 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.41992–1998
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)1.8 GDi (EA1A), 2.0 (EA2A), 2.0 GDI (EA7A), 2.0 TDI (EA6A), 2.4, 2.4 GDI (EA3A), 2.5 V6 24V (EA5A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.0 (EA2W), 2.0 (EA7W), 2.0 AWD (EC7W), 2.0 GDI AWD (EC7W), 2.0 TDI (EA6W), 2.5 V6 24V (EA5W), 2.5 V6 24V (EC5W)1996–2003
MITSUBISHI L 300 III Platform/Chassis (P1T)2.0 (P13T), 2.5 TD (P15T)1994–
MITSUBISHI L200 (K7T, K6T, K5T)2.0 (K62T), 2.4 4WD (K75T), 2.4 i, 2.5 D (K64T), 2.5 D 4WD, 2.5 TD, 2.5 TD 4WD, 2.5 TD 4WD (K74T), 2.8 D (K67T), 2.8 D 4WD (K77T), 3.0 i 4WD (K76T)1996–2011
MITSUBISHI L200 Platform/Chassis (K6T, K7T)2.4 i (K65T), 2.8 D (K67T), 2.8 D 4WD (K77T), 3.0 4WD (K76T)1996–2006
MITSUBISHI L400 Bus (PDW, PCW, PAV, PBV, PAW)2.0 (PA3W), 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W), 2500 TD (PA5W)1994–2007
MITSUBISHI L400 Van (PDW, PCW, PBV, PAW, PAV)2.0, 2.0 (PA3W), 2500 TD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V), 2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V)1994–2007
MITSUBISHI LANCER III (C1A, C6A)1.61983–1990
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.6 GLX (C63A), 1.6 GSR Turbo (C63A), 1.6 GSR Turbo 4WD (C73A), 1.6 GTi (C63A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.6 GTi (C63A), 1.6 i (C63A), 1.8 GTi 16V (C68A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.8 EVO AWD (CD5A), 1.8 i Turbo AWD (CD5A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)1.8 4WD (CD5W)1992–2003
MITSUBISHI MIRAGE III Hatchback (C5 - C8)1.6 Gti (C53A), 1.6 Turbo (C53A), 1.6 Turbo (C83A)1987–1991
MITSUBISHI PAJERO II (V3W, V2W, V4W, V5W)2.6 4WD1990–2001
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)2.8 TDi (K77T), 3.0 4WD1996–
MITSUBISHI SPACE RUNNER MPV (N1W, N2W)1.8 (N11W), 1.8 4WD (N21W), 2.0 (N13W), 2.0 4WD (N23W), 2.0 4WD (N28W)1991–1999
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3W, N4W)1.8 (N31W), 1.8 4WD (N41W), 2.0 (N33W), 2.0 4WD (N43W), 2.0 TD (N38W), 2.4, 2.4 (N34W), 2.4 4WD (N44W), 2.4 i (N34W)1991–2000
PLYMOUTH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0475-EAF
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH LASER Hatchback1.8, 2.0, 2.0 AWD, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD1989–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos