Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0874-B13UPFKreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0874-B13UPF (2)
0874-B13UPFEAN 4056111074474

Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0874-B13UPF

Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba FEBEST 0874-B13UPF. Tinka 63 modeliams (MARUTI, MARUTI SUZUKI, SANTANA +3). Pakeičia 27 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

7,99 € Sutaupykite 4,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
viršutinė priekinė ašis
ilgis [mm]
59 mm
Kategorija
Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba
MPN
0874-B13UPF
SKU
4674-0874-B13UPF
GTIN / EAN
4056111074474
Komplektacija
1x Kreipiantysis varžtas, stabdžių apkaba

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Tinkami automobiliai. MARUTI, MARUTI SUZUKI, SANTANA +3, 63 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0874-B13UPF
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI6 modeliai
MARUTI BALENO1.61998–2007
MARUTI BALENO Estate1.61998–2007
MARUTI ESTEEM1.31994–2006
MARUTI GYPSY1.3, 1.3 KING 4WD1985–2006
MARUTI VERSA Bus1.32001–2006
MARUTI WAGON R1.31998–2006
MARUTI SUZUKI10 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0874-B13UPF
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI SUZUKI CIAZ1.3 DDiS2014–
MARUTI SUZUKI DZIRE1.3, 1.3 DDIS2005–
MARUTI SUZUKI ERTIGA1.3 DDiS2012–
MARUTI SUZUKI GRAND VITARA2.0 All-wheel Drive2007–
MARUTI SUZUKI GYPSY1.3 4WD2006–
MARUTI SUZUKI RITZ1.3 DDIS2009–
MARUTI SUZUKI SWIFT1.3, 1.3 DDiS2005–
MARUTI SUZUKI SWIFT DZIRE1.2 DDIS2012–
MARUTI SUZUKI SX 41.3 DDiS, 1.6, 1.6 CNG2007–
MARUTI SUZUKI VERSA Bus1.32007–2009
SANTANA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0874-B13UPF
ModelisVarikliaiMetai
SANTANA 300 Open Off-Road Vehicle1.6, 1.6 HDi 4x4, 2.0 TDi 4x42004–2011
SANTANA 300/3501.6, 1.6 D 4x4, 1.6 HDi 4x4, 2.0 TDi 4x41998–
SANTANA SAMURAI1.3, 1.3 4x4, 1.3 i 4x41986–1995
SUBARU21 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0874-B13UPF
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU BRZ (ZC6)2.0, 2.0 (ZC6)2012–
SUBARU EXIGA (YA)2.0 (YA4), 2.0 AWD (YA5), 2.5 AWD (YA9)2008–
SUBARU FORESTER (SG)2.0 AWD (SG5), 2.0 CROSS SPORTS AWD (SG5), 2.0 S Turbo AWD (SG5), 2.0 X AWD (SG5), 2.5 AWD, 2.5 AWD (SG9, S11SG, S12SH), 2.5 AWD (SG9), 2.5 Prodrive Performance Pack AWD, 2.5 RX Nato AWD (SG9)2002–2012
SUBARU FORESTER (SH)2.0 AWD, 2.0 AWD (SH5), 2.0 BiFuel AWD, 2.0 D AWD (SHH, SHD, SHN), 2.5 AWD, 2.5 AWD (SH9), 2.5 Turbo AWD, 2.5 Turbo AWD (SH9)2007–
SUBARU FORESTER (SJ)2.0 BiFuel AWD (S13, SJ5), 2.0 D AWD (SJD), 2.0 i AWD (SJ5), 2.0 XT AWD2012–
SUBARU IMPREZA Estate2.0 AWD, 2.5 WRX AWD, 2.5 WRX STI AWD2007–
SUBARU IMPREZA Estate (GG)1.6 AWD, 2.0 AWD (GG9), 2.0 i R AWD (GG9), 2.0 Turbo AWD (GGA), 2.0 WRX AWD (GGA), 2.0 WRX Turbo AWD (GGA), 2.5 AWD, 2.5 WRX AWD, 2.5 WRX AWD (GGG)2000–2008
SUBARU IMPREZA Hatchback (GP)1.6 i (GP2), 1.6 i AWD, 2.0 Hybrid AWD (GPE)2011–
SUBARU IMPREZA Hatchback (GR, GH, G3)1.5 AWD, 1.5 BiFuel AWD, 2.0 AWD, 2.0 AWD (GH7), 2.0 D AWD, 2.0 R AWD (GH7), 2.0 R BiFuel AWD, 2.5 AWD, 2.5 AWD (GHE), 2.5 STI CS400 AWD (GRF), 2.5 WRX AWD (GRF), 2.5 WRX S AWD, 2.5 WRX SE AWD (GRE), 2.5 WRX STI 330S AWD, 2.5 WRX STI AWD, 2.5 WRX STi AWD (GRF)2007–2014
SUBARU IMPREZA Saloon (GC)2.2 AWD1992–2001
SUBARU IMPREZA Saloon (GD)1.6 AWD (GD5), 2.0 i AWD (GD9), 2.0 i AWD (GDA), 2.0 i R AWD (GD9), 2.0 i WRX AWD (GDA), 2.0 WRX Turbo AWD (GDA), 2.5 AWD, 2.5 AWD (GDE), 2.5 AWD (GDF), 2.5 i AWD (GDE), 2.5 i WRX AWD (GDG), 2.5 WRX STi AWD (GDF)1999–2009
SUBARU IMPREZA Saloon (GE, GV)2.0 i AWD (GE7), 2.5 AWD, 2.5 AWD (GVB), 2.5 WRX SE AWD (GVE, GEE), 2.5 WRX STi AWD (GVF)2007–
SUBARU IMPREZA Saloon (GJ)1.6 AWD (GJ3), 1.6 Front-Wheel Drive (GJ2), 2.0 AWD (GJ7)2011–
SUBARU LEGACY III (BE)2.0 AWD (BE5), 2.0 RSK AWD (BE5), 2.5 AWD, 2.5 AWD (BE9), 3.0 AWD (BEE)1998–2003
SUBARU LEGACY III Estate (BH)2.5 AWD, 2.5 AWD (BH9)1998–2003
SUBARU LEGACY IV (BL)2.0 AWD (BL5), 2.0 D AWD (BLD), 2.0 R AWD (BL5), 2.5 AWD, 2.5 AWD (BL9), 2.5 i AWD (BL9), 2.5 STI AWD (BL9), 2.5 T AWD (BL9)2003–2015
SUBARU LEGACY IV Estate (BP)2.0 AWD, 2.0 AWD (BP5), 2.0 D AWD (BPD), 2.0 R AWD (BP5), 2.5 AWD, 2.5 AWD (BP9), 2.5 AWD (BPH), 2.5 i AWD (BP9), 2.5 STI AWD (BP9), 2.5 T AWD (BP9)2003–2009
SUBARU LEGACY V (BM)2.0 D AWD (BMD), 2.0 GT AWD (BM5), 2.0 i AWD, 2.0 i AWD (BM5), 2.0 i LPG AWD, 2.5 GT AWD (BM9), 2.5 i AWD, 2.5 i AWD (BM9), 2.5 i AWD (BMM), 2.5 Turbo AWD, 3.6 AWD (BMF)2009–
SUBARU LEGACY V Estate (BR)2.0 D AWD, 2.0 D AWD (BRD), 2.0 i AWD, 2.0 i LPG AWD, 2.5 CNG AWD, 2.5 GT AWD (BR9), 2.5 i AWD (BR9)2008–2014
SUBARU PLEO0.7 (RA1), 0.7 AWD (RA2)1998–
SUBARU XV (GP)1.6 BiFuel AWD (G33GP, GP3), 1.6 i AWD (GP3, G33GP), 2.0 BiFuel AWD (G33GP, GP7), 2.0 D AWD, 2.0 D AWD (GPD), 2.0 i AWD (GP7, G33GP)2011–2017
SUZUKI19 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0874-B13UPF
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI APV Bus1.62003–
SUZUKI APV Platform/Chassis1.62010–
SUZUKI CARRY Bus1.3, 1.61997–
SUZUKI FORENZA Estate2.02004–2008
SUZUKI FORENZA Saloon2.02003–2008
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)1.6 (SQ 416), 1.6 4x4 (SQ 416), 1.6 4x4 (SQ416), 2.0 (SQ 420, SQ420W), 2.0 4x4 (SQ 420), 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ420), 2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ420D, TD83V, JA420WD), 2.0 HDI 110 4x4 (SQ420D, TD82V), 2.0 TD 4x4 (SQ 420D), 2.0 TD 4x4 (SQ420D), 2.5 (SQ 625, JA625W), 2.5 (SQ 625), 2.5 4x4 (SQ 625), 2.5 V6 24V 4x4 (SQ625), 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ625)1998–2008
SUZUKI GRAND VITARA I Open Off-Road Vehicle (GT)1.6 4x4 (SQ416), 2.0 4x4 (SQ420)1998–2005
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN)0.7, 0.7 4x4, 1.0, 1.3 (SN413), 1.3 16V (SN413, JB33), 1.3 16V (SN413), 1.3 16V 4WD, 1.3 16V 4WD (SN413, JB33), 1.3 16V 4WD (SN413, JB43), 1.3 16V 4x4 (SN413, JB43), 1.3 4WD (SN413), 1.3 4x4 (SN413), 1.5 DDiS 4x4, 1.6 VVT1998–
SUZUKI JIMNY Open Off-Road Vehicle (SN)0.7, 1.3 (SN413), 1.3 16V 4WD (SN413, JB33), 1.3 4WD (SN413)1998–
SUZUKI KEI Hatchback1.31998–
SUZUKI LIANA Hatchback1.3, 1.6, 1.6 4WD2001–
SUZUKI RENO Hatchback2.02004–2008
SUZUKI SWIFT+ Hatchback1.62003–2009
SUZUKI SX4 (EY, GY)1.5 (RW 415), 1.5 VVT (RW415, YA11S), 1.5 VVT 4x4 (RW 415), 1.5 VVTi 4x4 (RW415, YB11S), 1.6 (RW416, YA21S), 1.6 DDIS (RW416D), 1.6 VVT (RW416, YA21S), 1.6 VVT 4x4 (RW416), 2.0 (RW415, RW416, RW420, YA41S), 2.0 (RW415, RW416, RW420), 2.0 16V 4x4 (RW415, RW416, RW420), 2.0 4x4 (RW415, RW416, RW420, YB41S), 2.0 DDiS (RW420D), 2.0 DDiS 4x4 (RW420D)2006–
SUZUKI SX4 Saloon (GY, RW)1.5 VVT (RW415, YC11S), 1.6 (RW 416), 1.6 (RW416), 1.6 VVT, 2.0, 2.0 (RW415, RW416, RW420), 2.0 AWD2007–
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.6 (SE 416), 1.6 All-wheel Drive (SE 416), 1.6 All-wheel Drive (SE416, TA01), 1.6 All-wheel Drive (TA, TA01, SE416), 1.6 i 16V All-wheel Drive (ET, TA02, SE416), 1.9 D All-wheel Drive (SE419TD)1988–2002
SUZUKI VITARA (ET)HDI (SE 420HDI)2003–2005
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA)1.6 (SE416), 1.6 (TA01, SE416), 1.6 16V (TA03, SE416), 1.6 i 16V (TA02, SE416), 1.9 D (SE419TD)1988–2002
SUZUKI VITARA Cabrio (ET)2.0 HDI (SE 420HDI)2002–2005
SUZUKI (CHANGAN)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 0874-B13UPF
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGAN) GAZELLE1.3, 1.3 CNG2001–
SUZUKI (CHANGAN) SX4 Hatchback1.62007–2015
SUZUKI (CHANGAN) SX4 S-CROSS1.6, 1.6 All-wheel Drive2013–
SUZUKI (CHANGAN) SX4 Saloon1.62006–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos