Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pakabos svirtis FEBEST 1024-TAHUPFLPakabos svirtis FEBEST 1024-TAHUPFL (2)
1024-TAHUPFLEAN 4056111148083

Pakabos svirtis FEBEST 1024-TAHUPFL

Pakabos svirtis FEBEST 1024-TAHUPFL. Tinka 59 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, GMC). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

142,99 € Sutaupykite 69,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 73 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
kairė
montavimo vieta
viršutinė priekinė ašis
Svoris [kg]
3,125 kg
Kategorija
Pakabos svirtis
MPN
1024-TAHUPFL
SKU
4674-1024-TAHUPFL
GTIN / EAN
4056111148083
Komplektacija
1x Pakabos svirtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 25812725. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

ARM,FRT UPR CONT(INCLS 4)(FORGED STEEL)(INCLS BALL JOINT)(VISUAL INSPECTION REQ'D TO ID CONTROL ARM & BALL JOINT DESIGN)(ACDelco #25812725) — Cheyenne Cheyenne 4th Generation (2014–2018) — SUSPENSION/FRONT-CAST IRON CONTROL ARMS (LV3/4.3H, Z60,Z71, EXC AVV)
Cheyenne Cheyenne 4th Generation (2014–2018) · SUSPENSION/FRONT-CAST IRON CONTROL ARMS (LV3/4.3H, Z60,Z71, EXC AVV)Pozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 4 numeriai

Visi: Pakabos svirtis
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC, 59 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1024-TAHUPFL
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD2006–
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD, 6.2 LPG AWD2006–2014
CHEVROLET36 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2005–2013
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2013–
CHEVROLET CHEYENNE Extended Cab Pickup5.3 4WD2009–
CHEVROLETdar 32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1024-TAHUPFL
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2013–
CHEVROLET SILVERADO5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD1995–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flex 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis6.0 CNG 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3 Flex2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0 FLEX2006–2013
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2014–
GMC21 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 1024-TAHUPFL
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA4.8, 4.8 4x4, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL (K2Y)6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL 15005.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD2006–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos