Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pakaitinimo žvakė FEBEST 20642-001Pakaitinimo žvakė FEBEST 20642-001 (2)
20642-001EAN 4056111166933

Pakaitinimo žvakė FEBEST 20642-001

Pakaitinimo žvakė FEBEST 20642-001. Tinka 34 modeliams (CHEVROLET, CHRYSLER, DODGE +3). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

14,99 € Sutaupykite 6,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
įtampa [V]
4.4 V
ilgis [mm]
131 mm
Kategorija
Pakaitinimo žvakė
MPN
20642-001
SKU
4674-20642-001
GTIN / EAN
4056111166933
Komplektacija
1x Pakaitinimo žvakė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 12625507. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

GLOW PLUG, — TrailBlazer TrailBlazer GMT31XX (2013–2025) — CYLINDER HEAD (LVN,LWH)
TrailBlazer TrailBlazer GMT31XX (2013–2025) · CYLINDER HEAD (LVN,LWH)Pozicija 6

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 2 numeriai

Visi: Pakaitinimo žvakė
2 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH 0250403004
  • STELLOX 201123-SX

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, CHRYSLER, DODGE +3, 34 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET15 modelių
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.0 D, 2.0 D 4WD2006–
CHEVROLET COLORADO2.8 D 4x4 (7)2003–
CHEVROLET COLORADO Crew Cab Pickup2.5 D, 2.5 D 4WD, 2.8 D 4WD2011–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.8 D, 2.8 D All-wheel Drive, 3.0 D 4WD, 3.0 D 4WD (D280)2003–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.7 D, 1.7 TD, 2.0 CDI, 2.0 VCDi2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.7 D, 1.7 TD, 2.0 CDI, 2.0 VCDi2010–
CHEVROLETdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)1.7 TD, 2.0 TD2012–
CHEVROLET MALIBU2.4 Hybrid2008–
CHEVROLET MALIBU (V300)2.0 D, 2.4 Hybrid2012–
CHEVROLET MONTANA Pickup1.3 CDTi2010–2021
CHEVROLET ORLANDO (J309)2.0 D2010–
CHEVROLET SPARK (M300)1.0 D2009–
CHEVROLET TRAILBLAZER (31UX)2.5 D, 2.8 CRDI, 2.8 CRDI 4WD2012–
CHEVROLET TRAX1.7 TD, 1.7 TD AWD2012–
CHEVROLET VOLTEV 1502011–
CHRYSLER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)2.8 CRD2007–
DODGE2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
DODGE NITRO2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD2006–2011
HOLDEN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN COLORADO 7 (RG)2.8 TD 4WD (U156FH, U156MH)2012–2016
HOLDEN COLORADO Pickup (RG)2.8 TD (U148CH, U148DH, U148EH), 2.8 TD 4x4 (U148FH)2012–2020
HOLDEN COLORADO Platform/Chassis (RG)2.8 TD (U147DH), 2.8 TD 4x4 (U148LH, U148MH)2012–2020
HOLDEN CRUZE Estate (JH)2.0 DTFi2012–2016
HOLDEN CRUZE Hatchback (JH)2.0 DTFi2011–2016
HOLDEN CRUZE Saloon (JH)2.0 DTFi2011–2016
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KK)2.8 CRD 4x42007–
JEEP WRANGLER III (JK)2.8 CRD2006–
OPEL8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 20642-001
ModelisVarikliaiMetai
OPEL AMPERA (R12)EV 1502011–2015
OPEL CORSA E (X15)1.3 CDTI (08, 68)2014–
OPEL CORSA E Hatchback Van (X15)1.3 CDTI (08)2014–
OPEL INSIGNIA A (G09)1.6 CDTi (68), 2.0 Biturbo CDTI (68), 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (68), 2.0 CDTI (68), 2.0 CDTI 4x4 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09)1.6 CDTi (47), 2.0 CDTi (47), 2.0 CDTi 4x4 (47)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)1.6 CDTi (69), 2.0 Biturbo CDTI (69), 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (69), 2.0 CDTI (69), 2.0 CDTI 4x4 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)1.6 CDTi (35), 2.0 Biturbo CDTI (35), 2.0 Biturbo CDTI 4x4 (35), 2.0 CDTI (35), 2.0 CDTI 4x4 (35)2008–2017
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)1.6 CDTI (76), 1.6 CDTI 4x4 (76), 1.7 CDTI (76), 1.7 CDTI 4x4 (76)2012–2019

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos