Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Gofruotoji membrana, kardaninis velenas FEBEST 2215-SORRGofruotoji membrana, kardaninis velenas FEBEST 2215-SORR (2)
2215-SORREAN 4056111088594

Gofruotoji membrana, kardaninis velenas FEBEST 2215-SORR

Gofruotoji membrana, kardaninis velenas FEBEST 2215-SORR. Tinka 40 modelių (CHEVROLET, FORD, FORD AUSTRALIA +5). Pakeičia 10 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

29,99 € Sutaupykite 15,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 14 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Gofruotoji membrana, kardaninis velenas
montavimo vieta
transmisijos galas
ilgis [mm]
93 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
22 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
68 mm
MPN
2215-SORR
SKU
4674-2215-SORR
GTIN / EAN
4056111088594
Komplektacija
1x Gofruotoji membrana, kardaninis velenas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 2011488. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Kit - Boot; O 86.5MM; Inner — 2 Chassis — 20504 Chassis.Driveshaft - Front Axle › 2050410B Drive Shaft - Front Axle Drive; 1.8L Duratec-HE PFI FFV
2 Chassis · 20504 Chassis.Driveshaft - Front Axle › 2050410B Drive Shaft - Front Axle Drive; 1.8L Duratec-HE PFI FFVPozicija 4A084A
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET2 modeliai
CHEVROLET COBALT1.3 D, 1.5, 1.8, 1.8 Econoflex, 2.2, 2.42003–
CHEVROLET SPIN1.2, 1.3 D, 1.8, 1.8 Econoflex (75)2012–
FORD18 modelių
FORD C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.5 EcoBoost2010–2019
FORD C-MAX II Van1.5 EcoBoost2010–2019
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02003–2007
FORDdar 14 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 1.8 DI / TDDi, 1.8 TDCi, 1.8 Turbo DI / TDDi, 2.0, 2.0 16V, RS, ST1701998–2009
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.6, 1.6 Flex, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG2004–2013
FORD FOCUS II Convertible1.6, 2.02006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.6, 1.6 Ti-VCT, 1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 Flex2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.6, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 LPG2004–2012
FORD FOCUS III1.5 EcoBoost, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flex, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Estate Van1.5 EcoBoost2012–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.5 EcoBoost, 1.6 EcoBoost, 1.6 Ti2011–2020
FORD FOCUS III Saloon1.5 EcoBoost, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.5 EcoBoost, 1.6 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD KUGA I2.0 TDCi, 2.0 TDCi 4x4, 2.5 4x42008–2012
FORD KUGA I VAN2.5, TDCi, TDCi 4x42008–2012
FORD TOURNEO CONNECT1.8 TDCi, 1.8 TDCi /TDDi /DI2002–2013
FORD AUSTRALIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)1.6 i2011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)1.6 i2011–
FORD USA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA FOCUS2.01999–2011
FORD USA FOCUS Coupe2.02007–2011
FORD USA FOCUS Estate2.01999–2007
FORD USA FOCUS Hatchback2.0, 2.0 SVT1999–2007
HYUNDAI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI CRETA1.6 4WD, 2.0 4WD2016–2021
HYUNDAI CRETA (SU2)1.6 MPi 4WD (SU2R), 2.0 MPi 4WD (SU2R)2020–
KIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
KIA SORENTO I (JC)2.4, 2.5 CRDi, 2.5 CRDi 4WD, 3.3 4WD, 3.3 V6 4WD, 3.5 V6 4WD, 3.8 4WD, 3.8 V6 4WD2002–2011
KIA SORENTO II (XM)2.0 CRDi, 2.0 CRDi 4WD, 2.2 CRDi, 2.2 CRDi 4WD, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 CVVT, 2.4 CVVT 4WD, 2.4 GDI, 2.4 GDI 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD, 3.5, 3.5 4WD2009–2016
KIA SORENTO II SUV Van (XM)CRDi, CRDi 4WD, CVVT, CVVT 4WD2009–2015
SUBARU6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU FORESTER (SF)2.0 AWD (SF5), 2.0 S Turbo AWD (SF5)1997–2002
SUBARU IMPREZA Estate (GG)1.6 AWD, 2.0 AWD (GG9), 2.0 Turbo AWD (GGA), 2.0 WRX Turbo AWD (GGA)2000–2008
SUBARU IMPREZA Saloon (GD)1.6, 1.6 AWD (GD5), 2.0 i AWD (GD9), 2.0 WRX Turbo AWD (GDA), 2.5 i AWD (GDE)1999–2009
SUBARU LEGACY III (BE)2.0 AWD (BE5), 2.5 AWD (BE9)1998–2003
SUBARU LEGACY III Estate (BH)2.0 AWD (BH5), 2.5 AWD (BH9)1998–2003
SUBARU OUTBACK (BE, BH)2.5 AWD (BH9), 3.0 H6 AWD (BHE)1998–2003
SUZUKI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 2215-SORR
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI CARRY Bus1.31999–
SUZUKI IGNIS II (MH)1.3 (RM413), 1.3 4x4 (RM413), 1.3 DDiS (RM413D), 1.5 (RM415)2003–
SUZUKI LIANA Hatchback1.32001–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos