Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Šarnyras FEBEST 3220-001Šarnyras FEBEST 3220-001 (2)
3220-001EAN 4056111116457

Šarnyras FEBEST 3220-001

Šarnyras FEBEST 3220-001. Tinka 64 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, GMC). Pakeičia 24 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

32,99 € Sutaupykite 15,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 17 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
montavimo vieta
išor.
Svoris [kg]
0,673 kg
Angos skersmuo [mm]
44 mm
Kategorija
Šarnyras
MPN
3220-001
SKU
4674-3220-001
GTIN / EAN
4056111116457
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 24 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 8 numeriai

Visi: Šarnyras
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • CTR CB0085
  • CTR CB0085
  • CTR CBG-67
  • CTR CBG-67
  • DELPHI TC5287
  • MOOG K500007
  • MOOG RK620888
  • MOOG RK620889

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC, 64 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 3220-001
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD2006–
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD, 6.2 LPG AWD2006–2014
CHEVROLET38 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2005–2013
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2006–
CHEVROLET CHEYENNE Extended Cab Pickup5.3 4WD2009–
CHEVROLETdar 34 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 3220-001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2006–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.9 4WD, 3.0 D 4WD, 3.0 D 4WD (D280), 3.7 4WD2003–2012
CHEVROLET SILVERADO5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD1995–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flex 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis6.0 CNG 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TD 4WD, 6.6 TDiC, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 35006.02007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.6 D 4WD, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3 Flex2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0 FLEX2006–2013
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2014–
GMC24 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 3220-001
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA4.8, 4.8 4x4, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL (K2Y)6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL 15005.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD2006–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos