Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Sandariklis, kardaninis velenas FEBEST 95HAY-35621016XSandariklis, kardaninis velenas FEBEST 95HAY-35621016X (2)
95HAY-35621016XEAN 4056111088488

Sandariklis, kardaninis velenas FEBEST 95HAY-35621016X

Sandariklis, kardaninis velenas FEBEST 95HAY-35621016X. Tinka 92 modeliams (MARUTI, MARUTI SUZUKI, SANTANA +2). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

7,99 € Sutaupykite 4,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
storis [mm]
10 mm
vidinis skersmuo [mm]
35 mm
Išorinis skersmuo [mm]
62 mm
Kategorija
Sandariklis, kardaninis velenas
MPN
95HAY-35621016X
SKU
4674-95HAY-35621016X
GTIN / EAN
4056111088488
Komplektacija
1x Sandariklis, kardaninis velenas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Tinkami automobiliai. MARUTI, MARUTI SUZUKI, SANTANA +2, 92 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST 95HAY-35621016X
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI6 modeliai
MARUTI BALENO1.61998–2007
MARUTI BALENO Estate1.61998–2007
MARUTI ESTEEM1.31994–2006
MARUTI GYPSY1.3, 1.3 KING 4WD1985–2006
MARUTI VERSA Bus1.32001–2006
MARUTI WAGON R1.31998–2006
MARUTI SUZUKI10 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 95HAY-35621016X
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI SUZUKI CIAZ1.3 DDiS2014–
MARUTI SUZUKI DZIRE1.3, 1.3 DDIS2005–
MARUTI SUZUKI ERTIGA1.3 DDiS2012–
MARUTI SUZUKI GRAND VITARA2.0 All-wheel Drive2007–
MARUTI SUZUKI GYPSY1.3 4WD2006–
MARUTI SUZUKI RITZ1.3 DDIS2009–
MARUTI SUZUKI SWIFT1.3, 1.3 DDiS2005–
MARUTI SUZUKI SWIFT DZIRE1.2 DDIS2012–
MARUTI SUZUKI SX 41.3 DDiS, 1.6, 1.6 CNG2007–
MARUTI SUZUKI VERSA Bus1.32007–2009
SANTANA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 95HAY-35621016X
ModelisVarikliaiMetai
SANTANA 300 Open Off-Road Vehicle1.6, 1.6 HDi 4x4, 2.0 TDi 4x42004–2011
SANTANA 300/3501.6, 1.6 D 4x4, 1.6 HDi 4x4, 2.0 TDi 4x41998–
SANTANA SAMURAI1.3, 1.3 4x4, 1.3 i 4x41986–1995
SUZUKI68 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 95HAY-35621016X
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO0.82000–2014
SUZUKI ALTO 8000.82012–
SUZUKI ALTO II0.51984–1988
SUZUKI ALTO K101.02010–2015
SUZUKI AN BURGMANAN 650 Burgman Executive Comfort Edition
SUZUKI APV Bus1.62003–
SUZUKI APV Platform/Chassis1.62010–
SUZUKI BOULEVARDBoulevard M800
SUZUKI CC 800 Intruder (WVBM)
SUZUKI CARRY Bus1.0, 1.3, 1.61997–
SUZUKI CARRY Platform/Chassis1.01985–
SUZUKI CARRY Van1.01995–1999
SUZUKI CARRY Van (ED)1.0 (DA21, SK410)1985–
SUZUKI CULTUS1.0, 1.0 CNG2011–
SUZUKI DLDL 650 V-Strom (WVB1)
SUZUKI DRDR 650 R Dakar, DR 650 S
SUZUKI FARMWORKER Pickup1.3 4x42011–
SUZUKI FARMWORKER Platform/Chassis1.3 4x42011–
SUZUKI FORENZA Saloon2.02003–2008
SUZUKI FORSA Hatchback1.01984–1988
SUZUKI FRONTE0.55 AWD (CD72)1984–1989
SUZUKI GRGR 650
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)1.6 (SQ 416), 1.6 4x4 (SQ 416), 1.6 4x4 (SQ416), 2.0 (SQ 420, SQ420W), 2.0 4x4 (SQ 420), 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ420), 2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ420D, TD83V, JA420WD), 2.0 HDI 110 4x4 (SQ420D, TD82V), 2.0 TD 4x4 (SQ 420D), 2.0 TD 4x4 (SQ420D), 2.5 (SQ 625, JA625W), 2.5 (SQ 625), 2.5 4x4 (SQ 625), 2.5 V6 24V 4x4 (SQ625), 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ625), 2.7 (JA 627), 2.7 4x4 (JA 627), 2.7 4x4 (JA627, SQ627W2), 2.7 4x4 (JA627), 2.7 4x4 (TX92, JA627)1998–2008
SUZUKI GRAND VITARA I Open Off-Road Vehicle (GT)1.6 4x4 (SQ416), 2.0 4x4 (SQ420)1998–2005
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)1.6 (JB416), 1.6 All-wheel Drive (JB416), 1.6 All-wheel Drive (TA74, JB416), 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD), 1.9 DDiS All-wheel Drive (JT419, TD44, JB419WD, JB419XD,..., 2.0 (JB420), 2.0 All-wheel Drive (JB420), 2.0 All-wheel Drive (JB420W), 2.0 All-wheel Drive (TD54V, JB420), 2.4 (JB424), 2.4 All-wheel Drive (JB424), 2.4 All-wheel Drive (JT424, JB424, TDA4), 2.7 (JB627), 2.7 All-wheel Drive (JB627, TD94V), 2.7 All-wheel Drive (JB627), 3.2 (JB632), 3.2 All-wheel Drive (JB632, TDB4), 3.2 All-wheel Drive (TDB4, JT632, JB632)2005–
SUZUKI GSGS 1000 G, GS 1000 GL, GS 1000 L, GS 1000 S, GS 750 E, GS 750 G, GS 750 GL, GS 850 G, GS 850 GL
SUZUKI GSXGSX 600 F, GSX 750 F (WVAK)
SUZUKI GSX-R (124cc - 750cc)GSX-R 600 /L1/L2 (C3)
SUZUKI IGNIS I (FH)1.3 (HV51, HX51, RG413), 1.3 4WD (RG413)2000–2005
SUZUKI IGNIS II (MH)1.3 (RM413), 1.3 4x4 (RM413), 1.3 DDiS (RM413D)2003–
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SJ, JA, JB)1.31981–1998
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN)1.3 (SN413), 1.3 16V (SN413, JB33), 1.3 16V (SN413), 1.3 16V 4WD, 1.3 16V 4WD (SN413, JB33), 1.3 16V 4WD (SN413, JB43), 1.3 16V 4x4 (SN413, JB43), 1.3 4WD (SN413), 1.3 4x4 (SN413)1998–
SUZUKI JIMNY Open Off-Road Vehicle (SJ)1.31988–1998
SUZUKI JIMNY Open Off-Road Vehicle (SN)1.3 (SN413), 1.3 16V 4WD (SN413, JB33), 1.3 4WD (SN413)1998–
SUZUKI KARIMUN WAGON R1.02013–
SUZUKI KEI Hatchback1.31998–
SUZUKI LIANA Hatchback1.3, 1.6, 1.6 (RH416), 1.6 4WD2001–
SUZUKI LJ80 (OL)0.8 (LJ80)1977–1984
SUZUKI LJ80 Closed Off-Road Vehicle0.8 4x41977–1981
SUZUKI LJ81 Pickup0.8 4x41977–1981
SUZUKI LSLS 650 Savage (NP41B)
SUZUKI MM 800 Intruder
SUZUKI MARUTI8001983–2013
SUZUKI SAMURAI Closed Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ 413), 1.3 4WD (SJ 413), 1.3 All-wheel Drive, 1.3 All-wheel Drive (SJ413, SJ70, SJ80), 1.3 All-wheel Drive (SJ413), 1.9 D, 1.9 D All-wheel Drive1984–2004
SUZUKI SAMURAI Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ413), 1.3 All-wheel Drive (SJ413), 1.3 Rear-Wheel Drive (SJ413)1988–2004
SUZUKI SC100 Coupe1.01979–1982
SUZUKI SC100 Hatchback1.01977–1982
SUZUKI SIERRA II Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410)1988–2000
SUZUKI SIERRA Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ413, SF413, SJ70, SJ80), 1.3 (SJ413, SF413), 1.3 All-wheel Drive (SJ413)1981–1999
SUZUKI SJ4101.0 (SJ410), 1.0 4WD1979–1991
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS)1.0 (SJ410)1981–1991
SUZUKI SJ413 (OS)1.3 (SJ413)1984–1991
SUZUKI SJ413 Open Off-Road Vehicle (OS)1.3 (SJ413)1983–1988
SUZUKI SUPER CARRY Bus (ED)1.0 (SK410)1985–1999
SUZUKI SUPER CARRY Van (ED)1.0 (SK410)1985–
SUZUKI SVSV 650
SUZUKI SWIFT+ Hatchback1.62003–2009
SUZUKI V-STROMV-Strom 1000 ABS
SUZUKI VERONA Saloon2.52003–2006
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.6 (SE 416), 1.6 All-wheel Drive (SE 416), 1.6 All-wheel Drive (SE416, TA01), 1.6 All-wheel Drive (TA, TA01, SE416), 1.6 i 16V All-wheel Drive (ET, TA02, SE416), 1.9 D All-wheel Drive (SE419TD), 2.0 16V All-wheel Drive (SV420), 2.0 TD All-wheel Drive (SV420D), 2.0 TD Intercooler All-wheel Drive (SV420D), 2.0 V6 24V All-wheel Drive (SV620)1988–2002
SUZUKI VITARA (ET)HDI (SE 420HDI)2003–2005
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA)1.6 (SE416), 1.6 (TA01, SE416), 1.6 16V (TA03, SE416), 1.6 i 16V (TA02, SE416), 1.9 D (SE419TD), 2.0 16V (TA51, SV420)1988–2002
SUZUKI VITARA Cabrio (ET)2.0 HDI (SE 420HDI)2002–2005
SUZUKI VSVS 1400 GLP Intruder
SUZUKI WAGON R (MH21, MH22)1.0, 1.3 (RB413)2002–2012
SUZUKI WAGON R+ (MA)1.3 (RB413), 1.3 4WD (RB413), 1.3 DDiS (RB413D)1999–
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM)1.0 (RC410, SR410, SR412)1997–2000
SUZUKI X-90 (EL)1.6 i 16V (SZ416), 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)1995–1997
SUZUKI (CHANGAN)5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST 95HAY-35621016X
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGAN) ALTO1.02009–
SUZUKI (CHANGAN) GAZELLE1.0, 1.3, 1.3 CNG2001–
SUZUKI (CHANGAN) SX4 Hatchback1.62007–2015
SUZUKI (CHANGAN) SX4 S-CROSS1.6, 1.6 All-wheel Drive2013–
SUZUKI (CHANGAN) SX4 Saloon1.62006–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos