Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-013Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-013 (2)
CDAB-013EAN 4056111093925

Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-013

Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-013. Tinka 92 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, GMC). Pakeičia 36 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

29,99 € Sutaupykite 15,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 14 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Valdymo svirties įvorė
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
montavimo vieta
galinis
montavimo vieta
vidinis
MPN
CDAB-013
SKU
4674-CDAB-013
GTIN / EAN
4056111093925
Komplektacija
1x Valdymo svirties įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 36 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 20869201. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

ARM,FRT LWR CONT(INCLS 14,17,22)(ACDelco #20869201)(CAST IRON)(FOR 2ND DES SEE 84114505) — Cheyenne Cheyenne 4th Generation (2014–2018) — SUSPENSION/FRONT-CAST IRON CONTROL ARMS (LV3/4.3H, Z60,Z71, EXC AVV)
Cheyenne Cheyenne 4th Generation (2014–2018) · SUSPENSION/FRONT-CAST IRON CONTROL ARMS (LV3/4.3H, Z60,Z71, EXC AVV)Pozicija 13

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 8 numeriai

Visi: Valdymo svirties įvorė
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • MOOG CK620380
  • MOOG CK620381
  • MOOG K6658
  • MOOG RK620380
  • MOOG RK620381
  • MOOG RK620888
  • MOOG RK620889
  • RAYBESTOS 565-1212

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC, 92 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDAB-013
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD1998–
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD, 6.2 LPG AWD2001–2014
CHEVROLET56 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE 2500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLETdar 52 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDAB-013
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2006–
CHEVROLET CHEYENNE Extended Cab Pickup5.3 4WD2009–
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2006–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.9 4WD, 3.0 D 4WD, 3.0 D 4WD (D280), 3.7 4WD2003–2012
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van4.8 AWD, 6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Cargo Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 CNG2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS Bus5.3, 5.3 2500, 5.3 Flex-Fuel, 6.0 2500, 6.0 Flex-Fuel, 6.6 D2003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van4.3, 5.3, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van6.02008–
CHEVROLET EXPRESS Van4.3, 5.3 1500, 5.3 1500 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel AWD, 6.0 2500, 6.6 D2003–
CHEVROLET SILVERADO4.1 AWD, 4.1 D (6), 4.2 D (6), 4.2 D AWD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD1995–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flex 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 AWD, 6.6 D, 6.6 D AWD, 8.1 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis5.3 4WD, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TD 4WD, 6.6 TDiC, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 35005.7, 6.0, 8.1, 8.1 4x42001–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup5.3, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex, 5.3 Flex AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.5 TDCi AWD, 8.1, 8.1 AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD1999–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 8.1, 8.1 4WD1999–2013
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 AWD, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT400)4.1 AWD1993–2001
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2014–
GMC34 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDAB-013
ModelisVarikliaiMetai
GMC SAVANA5.3, 5.3 All-wheel Drive, 5.3 AWD2010–
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van4.3 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 3500 Standard Cargo Van6.0 CNG2002–
GMC SIERRA4.3, 4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 2500 Cab & Chassis6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN5.3 AWD, 6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 6.0 4WD1991–2006
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL (K2Y)6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1999–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 8.1 4WD1999–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos