Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-014Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-014 (2)
CDAB-014EAN 4056111094946

Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-014

Valdymo svirties įvorė FEBEST CDAB-014. Tinka 82 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, GMC). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

20,99 € Sutaupykite 11,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Valdymo svirties įvorė
montavimo vieta
Centras
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
MPN
CDAB-014
SKU
4674-CDAB-014
GTIN / EAN
4056111094946
Komplektacija
1x Valdymo svirties įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 12475479. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

ARM KIT,FRT LWR CONT(INCLS 18,30-33,38)(INCLS BUSHINGS,STUD,INSULATOR & NUT) — Avalanche Avalanche GMT805 (2002–2006) — SUSPENSION/FRONT (SPRING SPECIAL B2E)
Avalanche Avalanche GMT805 (2002–2006) · SUSPENSION/FRONT (SPRING SPECIAL B2E)Pozicija 37

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 4 numeriai

Visi: Valdymo svirties įvorė
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • MOOG CK620380
  • MOOG CK620381
  • MOOG RK620380
  • MOOG RK620381

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC, 82 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDAB-014
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD1998–2006
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD2001–2006
CHEVROLET49 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 8.1 2500 AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE 2500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 Flexfuel2006–2013
CHEVROLETdar 45 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDAB-014
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup3.0 D 4WD2003–2012
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van4.8 AWD, 6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Cargo Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 CNG2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS Bus5.3, 5.3 2500, 5.3 Flex-Fuel, 6.0 2500, 6.0 Flex-Fuel, 6.6 D2003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van4.3, 5.3, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van6.02008–
CHEVROLET EXPRESS Van4.3, 5.3 1500, 5.3 1500 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel AWD, 6.0 2500, 6.6 D2003–
CHEVROLET SILVERADO4.1 AWD, 4.1 D (6), 4.2 D (6), 4.2 D AWD, 5.3, 5.3 4WD1995–2007
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD, 6.6 D, 6.6 D AWD, 8.1 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis5.3 4WD, 6.0 4WD1998–2005
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 SS, 6.0 SS 4WD1998–2013
CHEVROLET SILVERADO 35005.7, 8.1, 8.1 4x42001–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup5.3, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD, 8.1, 8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex, 5.3 Flex AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 8.1, 8.1 AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD1999–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 8.1, 8.1 4WD1999–2007
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 AWD, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT400)4.1 AWD1993–2001
GMC31 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDAB-014
ModelisVarikliaiMetai
GMC SAVANA5.3, 5.3 All-wheel Drive, 5.3 AWD2010–
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van4.3 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 CNG2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
GMC SAVANA 3500 Standard Cargo Van6.0 CNG2002–
GMC SIERRA4.3, 4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x41996–2007
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 4WD1997–2013
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
GMC SIERRA 2500 Cab & Chassis6.0 4WD1997–2006
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.32006–2013
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SUBURBAN5.3 AWD, 6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 6.0 4WD1991–2006
GMC YUKON (GMT900)4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1999–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 8.1 4WD1999–2006

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos