Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Gofruotoji membrana, vairavimas FEBEST CDRKB-CK1Gofruotoji membrana, vairavimas FEBEST CDRKB-CK1 (2)
CDRKB-CK1EAN 4056111109640

Gofruotoji membrana, vairavimas FEBEST CDRKB-CK1

Gofruotoji membrana, vairavimas FEBEST CDRKB-CK1. Tinka 66 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +1). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

29,99 € Sutaupykite 16,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 13 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Gofruotoji membrana, vairavimas
montavimo vieta
priekinė ašis
ilgis [mm]
217 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
17 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
60 mm
MPN
CDRKB-CK1
SKU
4674-CDRKB-CK1
GTIN / EAN
4056111109640
Komplektacija
1x Gofruotoji membrana, vairavimas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 2 numeriai

Visi: Gofruotoji membrana, vairavimas
2 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • DELPHI TBR5028
  • MOOG K150270

Tinkami automobiliai. BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +1, 66 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDRKB-CK1
ModelisVarikliaiMetai
BUICK1 modelis
BUICK ENCLAVE3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel, 3.6 Flexfuel AWD2007–
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD2006–
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD, 6.2 LPG AWD2006–2014
CHEVROLET40 modelių
CHEVROLET AVALANCHE5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2005–2013
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET CHEYENNE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2006–
CHEVROLETdar 37 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDRKB-CK1
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEYENNE Extended Cab Pickup5.3 4WD2009–
CHEVROLET CHEYENNE Standard Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2 4WD2006–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.9 4WD, 3.0 D 4WD, 3.0 D 4WD (D280), 3.7 4WD, 5.3 4WD2003–2012
CHEVROLET SILVERADO5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD1995–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 eAssist 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flex 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 eAssist 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 5.3 Hybrid AWD, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup (GMT1EC)4.3, 4.3 4WD2018–
CHEVROLET SILVERADO 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 eAssist 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Cab & Chassis6.0 CNG 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 SS 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 35006.02007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.6 D 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3 Flex2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD, 6.0 AWD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0 FLEX2006–2013
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2 Flexfuel 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel2014–
CHEVROLET TRAVERSE2.0, 3.6, 3.6 4WD, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel, 3.6 Flexfuel AWD2008–
GMC23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CDRKB-CK1
ModelisVarikliaiMetai
GMC ACADIA (T14)3.6 (TR14), 3.6 AWD (TV14), 3.6 DI (TR14), 3.6 DI AWD (TV14)2006–2017
GMC ACADIA (TN1)2.5, 2.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD2017–
GMC SIERRA4.8, 4.8 4x4, 5.3 4x4, 6.2 Flex-Fuel 4x41996–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3 4WD, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD2000–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.0 Flexfuel 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2000–
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0 4WD, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2006–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 AWD2006–
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–
GMC SUBURBAN6.5 Tdi AWD1999–
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL (K2Y)6.2 Flexfuel 4WD2014–
GMC YUKON XL 15005.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 25006.0 4WD, 6.0 FLEX 4WD2006–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos