Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabilizatoriaus įvorė FEBEST CRSB-RAMIIIFStabilizatoriaus įvorė FEBEST CRSB-RAMIIIF (2)
CRSB-RAMIIIFEAN 4056111127026

Stabilizatoriaus įvorė FEBEST CRSB-RAMIIIF

Stabilizatoriaus įvorė FEBEST CRSB-RAMIIIF. Tinka 37 modeliams (DODGE, JEEP, RAM). Pakeičia 16 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

11,99 € Sutaupykite 6,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
montavimo vieta
priekinė ašis
vidinis skersmuo [mm]
29 mm
Kategorija
Stabilizatoriaus įvorė
MPN
CRSB-RAMIIIF
SKU
4674-CRSB-RAMIIIF
GTIN / EAN
4056111127026
Komplektacija
1x Stabilizatoriaus įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 16 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 4 numeriai

Visi: Stabilizatoriaus įvorė
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • DELPHI TD4169W
  • MOOG K7352
  • MOOG K201622
  • RAYBESTOS 5501228

Tinkami automobiliai. DODGE, JEEP, RAM, 37 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBEST CRSB-RAMIIIF
ModelisVarikliaiMetai
DODGE28 modeliai
DODGE DAKOTA3.7, 3.7 AWD, 3.9, 3.9 AWD, 3.9 SLT, 4.7, 4.7 AWD, 5.2, 5.91995–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup2.5, 3.7, 3.7 4WD, 3.9, 3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.9, 5.9 4WD1996–2011
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 3.9, 3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1996–2011
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup2.5, 2.5 4WD, 3.9, 3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1996–2004
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 5.9, 5.9 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7, 5.9 4x42001–2008
DODGEdar 22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CRSB-RAMIIIF
ModelisVarikliaiMetai
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 5.9, 5.9 4WD, 8.3 SRT-102001–2008
DODGE RAM 1500 VAN Extended Cargo Van5.91993–2003
DODGE RAM 1500 VAN Standard Passenger Van5.91994–2003
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2010
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.7, 5.7 4x4, 5.9 Di, 5.9 Di 4x4, 5.9 TD 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Pickup (DJ, DS)5.7, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 3500 Cab & Chassis5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 3500 Cab & Chassis (DD)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–
DODGE RAM 3500 Extended Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–
DODGE RAM 3500 Pickup (DR, DH, D1, DC, DM)5.7, 5.7 4x4, 5.9 TD, 5.9 TD 4x42002–2009
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM Bus5.91993–2003
DODGE RAM Van3.9, 5.2, 5.2 CNG, 5.2 FlexFuel, 5.91993–2003
DODGE RAMCHARGER II5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1999–2001
JEEP1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CRSB-RAMIIIF
ModelisVarikliaiMetai
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.4 X, 2.5, 2.5 X, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 Rubicon1996–2008
RAM8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST CRSB-RAMIIIF
ModelisVarikliaiMetai
RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG, 5.7 CNG 4WD, 6.4, 6.4 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG, 5.7 CNG 4WD, 6.4, 6.4 4WD, 6.7 D 4WD2010–
RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG, 5.7 CNG 4WD, 6.4, 6.4 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2009–
RAM 3500 Crew Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 3500 Extended Crew Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 3500 Platform/Chassis (DD)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 3500 Standard Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM DAKOTA3.7, 3.7 4WD, 4.7 Flexfuel, 4.7 Flexfuel 4WD2005–2012

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos