Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Valdymo svirties įvorė FEBEST MAB-029Valdymo svirties įvorė FEBEST MAB-029 (2)
MAB-029EAN 4056111025001

Valdymo svirties įvorė FEBEST MAB-029

Valdymo svirties įvorė FEBEST MAB-029. Tinka 31 modeliui (CHRYSLER, DODGE, EAGLE +5). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 5,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBEST
Kategorija
Valdymo svirties įvorė
montavimo vieta
išor.
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
MPN
MAB-029
SKU
4674-MAB-029
GTIN / EAN
4056111025001
Komplektacija
1x Valdymo svirties įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 5455238000. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BUSH-FR LWR ARM"S" — Opirus Opirus (2003–2009) — Front suspension lower & upper arm
Opirus Opirus (2003–2009) · Front suspension lower & upper armPozicija 17

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 9 numeriai

Visi: Valdymo svirties įvorė
9 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • CTR CVKK-29
  • CTR CVKK-29
  • CTR GV0028
  • CTR GV0028
  • DELPHI TD4670W
  • MOOG K200244
  • MOOG RK80577
  • MOOG RK90265
  • MOOG RK90266
Modeliai, kuriems tinka FEBEST MAB-029
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER4 modeliai
CHRYSLER CIRRUS2.5, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.51994–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible2.4, 2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.0, 2.5, 2.5 LE1995–2000
DODGE1 modelis
DODGE AVENGER Coupe2.0, 2.51994–2000
EAGLE1 modelis
EAGLE TALON Coupe2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo All-wheel Drive1994–1998
HYUNDAI10 modelių
Modeliai, kuriems tinka FEBEST MAB-029
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI GRANDEUR (LX)2.0, 2.5, 3.0, LPI1992–1999
HYUNDAI GRANDEUR (TG)2.02003–2012
HYUNDAI SONATA III (Y-3)1.8 GLS, 1.8 i, 2.0 i, 2.0 i 16V, 3.0 i V6, LPG, LPi1992–2000
HYUNDAI SONATA IV (EF)1.8, 2.0, 2.0 16V, 2.0 CRDi Dynamic, 2.0 LPG, 2.4, 2.4 16V, 2.5 i V6, 2.5 V6 24V, 2.7 i V6, 2.7 V6, LPG1998–2005
HYUNDAI SONATA V (NF)2.0 LPG, 2.0 VVTi GLS, 2.4, 3.3, CNG2004–2014
HYUNDAI SONATA VI (YF)2.0, 2.0 Hybrid2009–2015
HYUNDAI SONATA VII (LF)2.0 Hybrid2014–2023
HYUNDAI TRAJET (FO)2.0, 2.0 CRDi, 2.7, 2.7 V61999–2008
HYUNDAI XG (XG)2.0, 250, 3.0, 30, 300, 350, CNG, LPG1998–2005
HYUNDAI XG Saloon250, 3002000–2005
HYUNDAI (BEIJING)5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST MAB-029
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (EF)2.0, 2.0 LPG, 2.5, 2.72002–2010
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (LF)1.6 T, 2.0, 2.42015–
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (NF)2.0, 2.42005–2010
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (NFC)2.0, 2.42008–2012
HYUNDAI (BEIJING) SONATA (YF)2.0, 2.42011–2015
KIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST MAB-029
ModelisVarikliaiMetai
KIA MAGENTIS I (GD, MS)2.0, 2.4, 2.5, 2.5 V6, 2.7, 2.7 V6, LPI2001–2007
KIA OPIRUS (GH)2.7, 3.0 GH300, 3.5, CNG, LPG2003–2012
KIA OPTIMA (FSGDS6B)2.0, 2.0 CVVT Hybrid2010–2017
KIA (DYK)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBEST MAB-029
ModelisVarikliaiMetai
KIA (DYK) OPTIMA1.8, 2.02004–2013
MITSUBISHI6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBEST MAB-029
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI DIAMANTE II Saloon (F4A, F3A)2.5 (F31A), 2.5 (F34A), 2.5 4WD (F41A), 3.0 (F36A), 3.0 4WD (F46A)1994–2005
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0, 2.0 RS, 2.0 Turbo (D32A), 2.0 Turbo 4WD (D33A), 2.4, 2000 GS 16V (D32A), 2000 GT 16V, Turbo 16V (D32A)1994–1999
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)1.8 (E52A), 1.8 GLSI (E52A), 2.0 (E55A), 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 GLSTD (E57A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)1.8 (E52A), 1.8 (E53A), 1.8 GLSI (E52A), 2.0, 2.0 GLSI (E55A), 2.0 GLSI 4WD (E75A), 2.0 GLSTD (E57A), 2.0 V6-24 (E64A, E54A), 2.4, 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1998
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)1.8 GDi (EA1A), 2.0 (EA2A), 2.0 GDI (EA7A), 2.0 TDI (EA6A), 2.4, 2.4 GDI (EA3A), 2.5 V6 24V (EA5A), 2.5 V6 24V (EC5A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.0 (EA2W), 2.0 (EA7W), 2.0 AWD (EC7W), 2.0 GDI AWD (EC7W), 2.0 TDI (EA6W), 2.4 GDI (EA3W), 2.5 V6 24V (EA5W), 2.5 V6 24V (EC5W)1996–2003

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos