Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra FEBI BILSTEIN 170219Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra FEBI BILSTEIN 170219 (2)
170219EAN 4054224702192

Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra FEBI BILSTEIN 170219

Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra FEBI BILSTEIN 170219. Tinka 43 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

46,99 € Sutaupykite 24,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 22 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBI BILSTEIN
Svoris [kg]
0,006 kg
Kategorija
Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra
MPN
170219
SKU
0101-170219
GTIN / EAN
4054224702192
Komplektacija
1x Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHRYSLER / DODGE / JEEP04606487AB
  • CHRYSLER / DODGE / JEEP4606487AB

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 24 numeriai Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 17,99 €.

Visi: Siuntimo blokas, įsiurbiamo oro temperatūra
24 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • Alfa e-Parts AF01337
  • AUTOTEAM L22345A2
  • CALORSTAT by Vernet AS0065
  • CASCO CSN82A12AS
  • EFI AUTOMOTIVE 295033
  • ESEN SKV 17SKV681
  • FAE 33179
  • FISPA 82.2345A2
  • FLAMAR SNF320A28HQ
  • HOFFER 74721015
  • MEAT & DORIA 821015
  • NTY ECT-CH-010
  • OSSCA 40377
  • PATRON PE12028
  • QUINTON HAZELL XATS20
  • REAL 8025521ABN
  • SANDO SSN82A12.0
  • SIDAT 82.2345A2
  • SWAG 33 10 0075
  • VEMO V33-72-0206
  • VEMO V33-72-0245
  • WALKER PRODUCTS 210-1047
  • WE PARTS 410580427
  • WILMINK GROUP WG2168091
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 170219
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER14 modelių
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER GRAND CARAVAN2.41996–2007
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.3, 3.3 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
CHRYSLER PACIFICA3.5, 3.5 AWD, 3.8, 4.0, 4.0 AWD2003–2008
CHRYSLERdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 170219
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.02002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)2.42001–2006
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.3 Flexfuel AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
DODGE23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 170219
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CALIBER1.8, 2.0, 2.4, 2.4 AWD2006–
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 Flexfuel, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN Mini Cargo Van3.32000–2007
DODGE CHALLENGER Coupe3.5, 6.1 SRT82007–
DODGE INTREPID2.7, 3.21996–2004
DODGE NEON II2.4, 2.4 SRT-41999–
DODGE NITRO3.7, 3.7 4WD, 3.7 V6 4WD, 4.0, 4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)4.0 4WD2006–2011
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 8.3 SRT-102001–2010
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 2500 Pickup (DJ, DS)5.7, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.72008–2010
DODGE RAM 3500 Cab & Chassis (DD)5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup (D2)5.7, 5.7 4WD2008–
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup (D2)5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 4000 Platform/Chassis (DH, DR, D1, DC, DM)5.7 4x42005–
DODGE RAM 4000 Platform/Chassis (DR, D1, DC, DM, DH)5.72005–
DODGE STRATUS2.71994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.42000–2005
DODGE STRATUS II2.4, 2.4 SE, 2.4 STX, 2.7 Flexfuel2000–2006
DODGE VIPER ConvertibleSRT-102002–2017
DODGE VIPER CoupeSRT-102003–
JEEP6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 170219
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)3.7, 3.7 4x42001–2008
JEEP CHEROKEE (KK)3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 3.7 V6 All-wheel Drive2007–
JEEP COMPASS (MK49)2.4, 2.4 4x42006–
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)6.1 SRT8 4x4, 6.1 SRT8 RWD2004–2011
JEEP PATRIOT (MK74)2.0, 2.0 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 Eco + 4x42007–2017
JEEP WRANGLER III (JK)3.8, 3.8 RWD2006–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos