Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Lambda zondas FEBI BILSTEIN 175852Lambda zondas FEBI BILSTEIN 175852 (2)
175852EAN 4054224758526

Lambda zondas FEBI BILSTEIN 175852

Lambda zondas FEBI BILSTEIN 175852. Tinka 59 modeliams (FORD, FORD USA, LINCOLN +2). Pakeičia 22 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

75,99 € Sutaupykite 35,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 40 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBI BILSTEIN
Kategorija
Lambda zondas
lambda jutiklis
šildyta
Išorinio sriegio matmuo
M18 x 1.5
kabelio ilgis [mm]
400 mm
Svoris [kg]
0,085 kg
OE numeriui
1 300 544
MPN
175852
SKU
0101-175852
GTIN / EAN
4054224758526
Komplektacija
1x Lambda zondas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1327547. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Sensor Assy; LH; C-MAX/Grand C-MAX 2015- (CEU); 1.6L Duratec Ti-VCT (123PS) - Sigma — 3 Powertrain — 30903 Powertrain.Exhaust Systems › 3090307B Exhaust Modules And Sensors; Zetec 1.6 DOHC EFI; C-MAX/Grand C-MAX 2015-
3 Powertrain · 30903 Powertrain.Exhaust Systems › 3090307B Exhaust Modules And Sensors; Zetec 1.6 DOHC EFI; C-MAX/Grand C-MAX 2015-Pozicija 9F472C

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 44 · 200 numerių Sandėlyje – nuo 27,99 € iki 77,99 €.

Visi: Lambda zondas
Rodyti daugiau: 32
200 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD USA, LINCOLN +2, 59 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 175852
ModelisVarikliaiMetai
FORD40 modelių
FORD C-MAX (DM2)1.6, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2019
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5, J3)1.31996–
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.3 i1995–2006
FORD FIESTA V (JH, JD)ST1502001–2014
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02003–2007
FORDdar 34 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 175852
ModelisVarikliaiMetai
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 2.0 16V, RS1998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.4, 1.6, 1.81998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V, 2.0 16V1999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V, 2.0 16V1999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG2004–2013
FORD FOCUS II Convertible1.6, 2.02006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.4, 1.6, 1.6 Ti-VCT, 1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.4, 1.6, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.4, 1.6, 1.6 TDCi, 1.6 Ti, 1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 LPG2004–2012
FORD FOCUS III1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.6 Ti2011–2020
FORD FOCUS III Saloon1.6 Flexifuel, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD GALAXY I (WGR)2.0 i, 2.3 16V1995–2006
FORD GALAXY II (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 TDCi, 2.32006–2015
FORD GALAXY MK I VAN (WGR)2.0, 2.31995–2006
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.02006–2015
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti2010–2019
FORD KA (RB)1.3 i1996–2008
FORD KA Van (RB)1.3 i2002–2005
FORD MONDEO III (B5Y)ST2202000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)ST2202000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)ST2202000–2007
FORD MONDEO IV (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 SCTI, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Van2.0, 2.0 EcoBoost2007–2015
FORD S-MAX (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.3, 2.5 ST2006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2014
FORD TOURNEO CONNECT1.8 16V2002–2013
FORD TRANSIT Bus (FD , FB , FS , FZ , FC)2.3 16V RWD (FB, FC, FA)2000–2006
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)1.8 16V, 1.8 16V LPG2002–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN)2.3 16V (FA, FB, FC, FD)2000–2006
FORD TRANSIT Van (FA)2.3 16V RWD (FAA, FAB, FAC)2000–2006
FORD USA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 175852
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA EXPLORER4.0 4WD2001–
FORD USA EXPLORER (U2, U)4.0, 4.0 4WD, 4.9 4WD1994–2003
FORD USA TAURUS (P5)3.0, 3.0 24V1995–1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5)3.0, 3.0 24V1995–1999
FORD USA WINDSTAR3.81999–2003
LINCOLN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 175852
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN NAVIGATOR (U228)5.4 24V, 5.4 24V AWD2002–2006
LINCOLN NAVIGATOR (U326)5.4, 5.4 4WD2006–2017
MAZDA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 175852
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA B-SERIE (UF)3.01985–2000
MAZDA B-SERIE (UN)2.3, 2.5 D 2WD, 2.5 D 4WD, 3.0, 3.0 4WD, 3.0 Flex, 3.0 Flex 4WD, 4.0, 4.0 4WD1998–2008
MAZDA B-SERIE Platform/Chassis (UF)2.5 TD 4x41985–2001
MAZDA B-SERIE Platform/Chassis (UN)2.5 TD, 2.5 TD 4x41999–2006
VOLVO8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 175852
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.62006–2013
VOLVO S40 II (544)1.62003–2012
VOLVO S60 II (134)2.0 T, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)2.0, 2.0 FlexFuel, 2.0 T, T52006–2016
VOLVO V50 (545)1.62003–2012
VOLVO V60 I (155)2.0 T, T52010–2018
VOLVO V70 III (135)2.0, 2.0 FlexiFuel, 2.0 T, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos