Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabilizatoriaus trauklė FEBI BILSTEIN 03206
03206EAN 4027816032069

Stabilizatoriaus trauklė FEBI BILSTEIN 03206

Stabilizatoriaus trauklė FEBI BILSTEIN 03206. Tinka 14 modelių (OPEL, VAUXHALL), 1977–1993 m. Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

12,99 € Sutaupykite 6,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FEBI BILSTEIN
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
Svoris [kg]
0,192 kg
Papildomas straipsnis / informacija 2
su poveržlėmis
papildomas gaminys / papildoma informacija
su guminiais guoliais
papildomas gaminys / papildoma informacija
su veržlėmis
Kategorija
Stabilizatoriaus trauklė
MPN
03206
SKU
0101-03206
GTIN / EAN
4027816032069
Komplektacija
1x Stabilizatoriaus trauklė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 27 numeriai

Visi: Stabilizatoriaus trauklė
27 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.Z. Meisterteile AZMT-42-010-7605
  • AUTOMEGA 110183510
  • BREMSI CD6305V
  • CTE CSL15010
  • DYNAMATRIX DBD305
  • EUROBRAKE 5815203614
  • FEBI BILSTEIN 3206
  • KAWE 8500 24070
  • MONROE L24070
  • NECTO WN739
  • NK 203614
  • NK 5113604
  • QH Talbros QLS2525S
  • QUINTON HAZELL BDC3687
  • QUINTON HAZELL MBD3687
  • QUINTON HAZELL QLS2525S
  • ROTINGER RT 4062
  • ROTINGER RT 4062-GL
  • ROTINGER RT 4062-GL T3
  • ROTINGER RT 4062-GL T5
  • ROTINGER RT 4062-GL T6
  • ROTINGER RT 4062-GL T9
  • SIGMAUTO DBA305V
  • SWAG 40 61 0007
  • SWAG 40 96 5008
  • TRISCAN 8500 24070
  • Wti Automotive A822917

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 14 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1977–1993.

Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 03206
ModelisVarikliaiMetai
OPEL7 modeliai
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPELdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 03206
ModelisVarikliaiMetai
OPEL SENATOR B (V88)2.5 i (P19), 2.6 i (P19), 3.0 (P19), 3.0 24V (P19), 3.0 i Cat (P19)1987–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FEBI BILSTEIN 03206
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S, 2.0, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8, 1.8 S, 2.0 i, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E1978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.91978–1986
VAUXHALL SENATOR3.0 i1978–1987
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) (V88)2.6 i, 3.0, 3.0 24V, 3.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos