Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Termostatas FENOX TS013
TS013

Termostatas FENOX TS013

Termostatas FENOX TS013. Tinka 70 modelių (CHEVROLET, DAEWOO, DAIHATSU +15). Pakeičia 20 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

2 analogiškos detalės tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Visos analogiškos detalės (7)

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FENOX
pradinė temperatūra [°C]
82 °C
Kategorija
Termostatas
MPN
TS013
SKU
0271-TS013
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 20 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 14 numerių Sandėlyje – nuo 8,99 € iki 14,99 €.

Visi: Termostatas
14 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET2 modeliai
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
DAEWOO2 modeliai
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO TICO (KLY3)0.81995–2000
DAIHATSU10 modelių
DAIHATSU CHARADE I (G10)1.01977–1984
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30)1.0 (G11), 1.0 Turbo (G11, G11R)1983–1987
DAIHATSUdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102)1.0 (G100), 1.0 GTi (G100), 1.0 Turbo (G100)1987–1993
DAIHATSU CUORE I (L55, L60)0.5 (L55), 0.6 (L60)1980–1985
DAIHATSU HIJET Bus0.8, 1.0 (S85)1986–1990
DAIHATSU HIJET Bus (S85)1.0 i1993–
DAIHATSU HIJET Van (S8)0.8, 1.0 (S85)1986–1990
DAIHATSU HIJET Van (S85)1.0, 1.0 i, 1.3 i 16V1991–2005
DAIHATSU SPARCAR Bus (S7)0.8 (S70), 1.0 (S75)1982–1986
DAIHATSU SPARCAR Van (S7)0.8 (S70), 1.0 (S75)1982–1986
FORD2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
FORD SIERRA II (GBG, GB4)2.0 i1987–1993
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG)2.0 i1987–1993
GEO3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
GEO METRO1.3 GTI, 1.3 i1988–1998
GEO METRO Convertible1.0, 1.3 i1989–1998
GEO METRO Saloon1.3 i1989–1998
HONDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
HONDA NSX I Coupe (NA)3.0 24V Vtec (NA1), 3.0 24V Vtec Automatik (NA1)1990–2005
HYUNDAI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI ATOS (MX)1.11997–2015
HYUNDAI PONY1.2, 1.41974–1985
HYUNDAI PONY Wagon1.41978–1986
INNOCENTI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
INNOCENTI MINI1.01974–1995
KIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
KIA CARENS III MPV (UN)2.0 CVVT2006–2013
MASERATI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332)420 i1984–1994
MASERATI BITURBO Coupe (AM 331)i, Si 2.01981–1993
MAZDA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 626 I (CB)1.6 (CB2NS)1978–1982
MAZDA 626 II (GC)2.0 (GC10E1)1982–1993
MAZDA 626 II Hatchback (GC)1.6 (GC1061)1982–1993
MERCEDES-BENZ3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ 123 Coupe (C123)280 C (123.050)1977–1985
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166)ML 63 AMG 4-matic (166.074)2011–2015
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220)S 500, S 500 L (220.075, 220.175, 220.875)1998–2005
NISSAN5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN MICRA I (K10)1.0, 1.21982–1992
NISSAN PIXO (UA0)1.02009–
NISSAN SERENA (C23)2.0 D1991–2001
NISSAN TERRANO II (R20)2.7 TD 4WD1992–2007
NISSAN URVAN Bus (E24)2.4 i1986–1997
PIAGGIO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
PIAGGIO PORTER Platform/Chassis1.01992–
PIAGGIO PORTER Van1.01992–
SUBARU7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU JUSTY I (KAD)1000 (KA5), 1000 4WD (KAD-A), 1200 (KA7), 1200 4WD (KA8), 1200 4WD (KAD-A)1984–1996
SUBARU JUSTY II (JMA, MS)1.3 4x4, 1.3 GX 4x41995–2003
SUBARU JUSTY III (G3X)1.3 AWD (G3X413), 1.5 AWD (G3X413)2003–
SUBARU LIBERO Van1.2 4WD1984–1994
SUBARU REX II7001981–1989
SUBARU REX III0.8 (KH5)1989–1992
SUBARU VIVIO660 4WD (KK4, KW4)1992–2000
SUZUKI21 modelis
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO I (0S)0.8 (SS80)1979–1984
SUZUKI ALTO II0.8 (SB308/CA)1984–1988
SUZUKI ALTO III (EC)0.8 (SB308, MA800)1988–1994
SUZUKI ALTO IV (EF, SH410)0.8, 1.0 (SH410)1993–2002
SUZUKI ALTO V (HA12, HA23, HA22)1.01997–2014
SUZUKI ALTO VI (FF, HA24)1.1 (RF410)2002–2009
SUZUKI ALTO VII (GF, HA25, HA35)1.0 (AMF310, GFC31S)2009–
SUZUKI BALENO (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V 4x4 (SY416)1995–2009
SUZUKI BALENO Estate (EG)1.3 16V (SY413), 1.8 i 16V (SY418)1995–2005
SUZUKI BALENO Hatchback (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.8 GTX (SY418)1995–2002
SUZUKI CAPPUCCINO (EE)0.7 (SX306)1992–1998
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN)1.3 16V (SN413, JB33), 1.3 16V 4WD (SN413, JB33)1998–
SUZUKI SAMURAI Closed Off-Road Vehicle (SJ)1.3 All-wheel Drive (SJ413)1984–2004
SUZUKI SPLASH (EX)1.0 (A5B310)2008–
SUZUKI SWIFT Convertible (SF413)1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)1991–1996
SUZUKI SWIFT I (AA)1.0 (SA310, AA41/43), 1.0 Turbo (SA310), 1.3 (SA413, AA51), 1.3 (SA413, AA51/53), 1.3 (SA413, AA53), 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)1983–1989
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA)1.0 (SF310, AA44), 1.0 i (SF310, AA44), 1.3 (SF413, AB35), 1.3 4WD (SF413, AA35), 1.3 4WD (SF413, AF35), 1.3 GTi (SF413, AA34)1989–2005
SUZUKI SWIFT II Saloon (AH, AJ)1.3 (SF413, AH35, MA), 1.6 (SF416, AH14), 1.6 4WD (SF416, AJ14), 1.6 i (SF416, AH14), 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)1989–2001
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ)1.3 DDiS (RS413D)2005–
SUZUKI WAGON R+ (MA)1.3 (RB413), 1.3 4WD (RB413)1999–
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM)1.0 (RC410, SR410, SR412), 1.2 (SR412), 1.2 4WD (SR412)1997–2000
TOYOTA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA CARINA III Estate (A6)1.6 (TA60, TA60R)1981–1983
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FENOX TS013
ModelisVarikliaiMetai
VW VENTO (1H2)1.9 TD1991–2000

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos