Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras FILTRON OP 654
OP 654EAN 5904608006547

Alyvos filtras FILTRON OP 654

Alyvos filtras FILTRON OP 654. Tinka 38 modeliams (ASTON MARTIN, BENTLEY, DAIMLER +2). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

22,99 € Sutaupykite 12,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FILTRON
Kategorija
Alyvos filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR)
Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios
aukštis [mm]
125 mm
sriegio dydis
1-12 UNF
Išorinis skersmuo [mm]
96 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
71 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
61 mm
MPN
OP 654
SKU
0256-OP 654
GTIN / EAN
5904608006547
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 61 numeris

Visi: Alyvos filtras
61 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco X 62
  • ACDelco X 102
  • ACDelco X 4084 E
  • ACDelco X 4325 E
  • ALCO FILTER SP-890
  • ALCO FILTER SP-950
  • AMC Filter FOF-10248
  • ARMAFILT O-93/125.0
  • BALDWIN B7220
  • BECK/ARNLEY 041-8665
  • BLUE PRINT ADJ 132123
  • BLUE PRINT ADJ 132129
  • BOSCH 0 451 103 278
  • BOSCH P3278
  • CHAMP LS 253
  • CHAMP PH 2818
  • CHAMP PH 2862
  • CHAMP PH 2905
  • COMLINE EOF094
  • COOPERS Z 126
  • COOPERS Z 509
  • COOPERS Z 509 A
  • CoopersFiaam FT5925
  • CoopersFiaam FT5948
  • CROSLAND FILTERS 343
  • CROSLAND FILTERS 2160
  • DELPHI FX0039
  • Dr!ve+ DP1110110323
  • ELOFIC EXL-263
  • ELOFIC EXL-281
  • FILMAR SO8353
  • FRAM PH2931
  • FRAM PH2995
  • FRAM PH2995A
  • FRAM PH7309
  • GUD FILTERS Z 126 A
  • HENGST FILTER H24W07
  • LUBERFINER LFP6240-1
  • LUBERFINER PH 2818
  • LUBERFINER PH 2905
  • MAHLE OC 50
  • MAHLE OC 238
  • MANN-FILTER W 930/13
  • MOTAQUIP VFL 258
  • MOTAQUIP VFL 259
  • PURFLUX LS1052
  • PUROLATOR L 30255
  • PUROLATOR L 30381
  • QUINTON HAZELL QFL0217
  • SCT - MANNOL SM 820
  • SF FILTER SP 4129
  • TECNECO FILTERS OL 26
  • TECNOCAR R26
  • TJ FILTERS FB 5407
  • UFI 23.225.00
  • UFI 23.544.00
  • UNIPART GFE 154
  • UNIPART GFE 162
  • UNIPART GFE 317
  • WIX FILTERS 51206
  • WIX FILTERS WL7223

Tinkami automobiliai. ASTON MARTIN, BENTLEY, DAIMLER +2, 38 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FILTRON OP 654
ModelisVarikliaiMetai
ASTON MARTIN2 modeliai
ASTON MARTIN DB7 Vantage3.21994–2003
ASTON MARTIN DB7 Volante3.21995–2003
BENTLEY14 modelių
BENTLEY ARNAGE (RBS)6.7 V8, 6.7 V8 T, 6.8 V8 T1998–2013
BENTLEY ARNAGE Coupe6.82005–
BENTLEY AZURE6.75 V8, 6.75 V8 Mulliner1995–2006
BENTLEY AZURE II (RBS)6.82006–
BENTLEYdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka FILTRON OP 654
ModelisVarikliaiMetai
BENTLEY BROOKLANDS6.7 R1992–1997
BENTLEY BROOKLANDS Coupe (RBS)6.82008–
BENTLEY CONTINENTAL6.75 V8 R, 6.75 V8 S, 6.75 V8 T Mulliner1991–2002
BENTLEY CONTINENTAL Convertible6.75, 6.75 (SCBZD)1984–1995
BENTLEY CORNICHE Convertible6.751971–1984
BENTLEY EIGHT6.7, 6.751984–1992
BENTLEY MULSANNE6.75, 6.75 S, 6.75 Turbo1980–1992
BENTLEY MULSANNE (3Y)6.82009–2020
BENTLEY T2 SERIES Saloon6.751976–1981
BENTLEY TURBO R6.7, 6.7 (SCBZR), 6.7 S1985–1998
DAIMLER6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON OP 654
ModelisVarikliaiMetai
DAIMLER 2.8 - 5.3Double Six / Vanden 5.3, Double Six 5.3, Double Six H.E. 5.3, Sovereign 3.4, Sovereign 4.21969–1993
DAIMLER COUPEDouble Six 5.3, Sovereign 4.21973–1977
DAIMLER DAIMLER XJ (X30)Double Six 6.0, Six 4.01994–2003
DAIMLER LANDAULETTE4.21974–1991
DAIMLER LIMOUSINE4.21968–1991
DAIMLER XJ 40, 81Double Six 6.0, Sovereign 3.6, Sovereign 4.01986–1994
JAGUAR6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON OP 654
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR VANDEN PLAS Saloon3.6, 4.01981–2009
JAGUAR XJ12 5.3, 12 H.E., 6 3.4, 6 4.2, Sovereign V121968–1993
JAGUAR XJ (X300, X330)12 6.0, 6 3.2, 6 Sovereign 4.0, R Super Charged 4.01994–1999
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81)3.6, 4.0, 6 2.9, 6 3.2 24V, 6 3.6, 6 4.0, V12 6.01986–1995
JAGUAR XJ Coupe3.6, 4.0, 5.3, 5.3 H.E., 6.01973–1996
JAGUAR XJSC Convertible (X27)3.6, 4.0, 5.3, 5.3 H.E., 6.01985–1997
ROLLS-ROYCE10 modelių
Modeliai, kuriems tinka FILTRON OP 654
ModelisVarikliaiMetai
ROLLS-ROYCE CORNICHE Convertible6.751971–1987
ROLLS-ROYCE CORNICHE II Convertible6.751985–1989
ROLLS-ROYCE CORNICHE III Convertible6.751988–1996
ROLLS-ROYCE CORNICHE IV Convertible6.751993–2000
ROLLS-ROYCE CORNICHE Saloon6.751970–1984
ROLLS-ROYCE CORNICHE V Convertible6.7 V8 Turbo2000–2002
ROLLS-ROYCE PARK WARD6.71997–2002
ROLLS-ROYCE SILVER DAWN Saloon6.71994–1997
ROLLS-ROYCE SILVER SPIRIT6.751990–1996
ROLLS-ROYCE SILVER SPIRIT MK I Saloon6.751980–1990

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos