Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kuro filtras FILTRON PP 905/2
PP 905/2EAN 5904608029058

Kuro filtras FILTRON PP 905/2

Kuro filtras FILTRON PP 905/2. Tinka 45 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FSO +4). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 7,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
FILTRON
filtro tipas
tiesioginis filtras
ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR)
Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios
aukštis [mm]
163 mm
Išorinis skersmuo [mm]
59 mm
įleidimo angos Ø [mm]
8 mm
išleidimo angos Ø [mm]
8 mm
Kategorija
Kuro filtras
MPN
PP 905/2
SKU
0256-PP 905/2
GTIN / EAN
5904608029058
Komplektacija
1x Kuro filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96335719. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

FILTER-FUEL  — Epica Epica V250 (2007–2011) — FUEL LINE  (2120)
Epica Epica V250 (2007–2011) · FUEL LINE (2120)Pozicija 8

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 9 · 88 numeriai Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 17,99 €.

Visi: Kuro filtras
88 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.L. FILTER ALG-4560
  • A.L. FILTER ALG-4586-1
  • A.L. FILTER ALG-4586-4
  • A.L. Group ALG-4560
  • A.L. Group ALG-4586-1
  • A.L. Group ALG-4586-4
  • ACDelco FS 9238 E
  • AMC Filter DF-7741
  • AMC Filter DF-7744
  • ASAS HF 5026
  • ASAS SP 7032
  • ASHIKA 30-W0-001
  • BIG FILTER GB-320
  • BLUE PRINT ADG 02325
  • BOSCH 0 450 905 969
  • BOSCH 0 986 AF8 115
  • BOSCH 0 986 AF8 137
  • BOSCH F5969
  • CHAMPION CFF100420
  • CHAMPION CL102-01/F01
  • CHAMPION CL306-03
  • CHAMPION L 420
  • CHAMPION L 420/606
  • CLEAN FILTERS MBNA 985
  • CLEAN FILTERS MBNA 1560
  • COMLINE CDW13001
  • CoopersFiaam FT5258
  • Dr!ve+ DP1110130023
  • EUROREPAR 1643631580
  • FEBI BILSTEIN 33467
  • FIL FILTER ZP 8057 FM
  • HENGST FILTER H394WK
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330902
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330904
  • HOFFER 7590288
  • JAPANPARTS FC-383
  • JAPANPARTS FC-383S
  • JAPANPARTS FC-W01
  • JAPANPARTS FC-W01S
  • JAPANPARTS FC-W02S
  • JAPANPARTS FC-W04
  • JAPANPARTS FC-W04S
  • JAPANPARTS JFC-383
  • JAPANPARTS JFC-383S
  • JAPANPARTS JFC-W01
  • JAPANPARTS JFC-W01S
  • JAPANPARTS JFC-W02S
  • JAPANPARTS JFC-W04
  • JAPANPARTS JFC-W04S
  • KOLBENSCHMIDT 50 014 506
  • KOLBENSCHMIDT 4506-FP
  • MAGNETI MARELLI 71760676
  • MAGNETI MARELLI 71762431
  • MAGNETI MARELLI 152071760676
  • MAGNETI MARELLI 153071762431
  • MAHLE KL 573
  • MAHLE KL 573D
  • MAHLE KL 714
  • MAHLE KL 826
  • MANN-FILTER WK 55/3
  • MAPCO 62511
  • MEAT & DORIA 4288
  • MECAFILTER ELE 6122
  • MEYLE 29-14 323 0001
  • MEYLE 29-14 323 0002
  • MFILTER DF 3540
  • MISFAT E501
  • MOTAQUIP VFF 503
  • MOTRIO 8550501475
  • MOTRIO 8550501475
  • MULLER FILTER FB215
  • NIPPARTS J1330901E
  • NIPPARTS J1330904
  • NIPPARTS J1330908
  • PUROLATOR F 57318
  • PUROLATOR F65563
  • PZL Filters FPW092
  • QUINTON HAZELL QFF0002
  • RYCO Z621
  • SOFIMA S 1843 B
  • SWAG 13 93 3467
  • TECNECO FILTERS IN 55/3
  • UFI 31.843.00
  • UNICO FILTER FI 5162/3
  • VAICO V51-0007
  • VALEO 587028
  • WIX FILTERS 33850
  • WIX FILTERS WF8352

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, FSO +4, 45 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET15 modelių
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.0 LPG, 2.52004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLETdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NIVA (2123)1.8 4x42002–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET OPTRA Hatchback1.6 SRV, 1.8 SRV2003–
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.6, 1.82003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.82000–2006
DAEWOO18 modelių
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V1997–2004
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–2018
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.62008–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 LPG1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.8, 2.02000–
FSO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008
FSO LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008
RAVON2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
RAVON GENTRA1.52015–
RAVON NEXIA1.52015–
TAGAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
TAGAZ C1902.4 AWD2011–2014
UZ-DAEWOO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
UZ-DAEWOO MATIZ Hatchback0.8, 1.01998–
ZAZ5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka FILTRON PP 905/2
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.4 (TF698P), 1.5 (TF48YP)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.4 (TA69W0, TF698P), 1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.4 (TA48WP), 1.5 (TF48YP), 1.5 16V (TF485P10), 1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.4 (TA69W0), 1.5, 1.5 16V (TF695010), 1.6 16V (TF69YO)2004–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos